Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο W 80 Corner

Περισσότερα
1 Χρόνος 2 Μήνες πριν #179927 από nitrohaze
Καλησπέρα σας,
Θα ήθελα τη γνώμη σας σχετικά με το τζάκι του τίτλου. Υπάρχει κάποιος που το έχει τοποθετήσει ή το έχει δουλέψει η γενικά γνωρίζει για αυτή την εταιρεία καθώς και το προιόν;
Το μόνο περίεργο που μου φάνησε είναι οτι σε κάποια site βλέπω κατανάλωση 7kg/h και σε κάποια άλλα 4kg/h.
Γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό;

Ευχαριστώ πολύ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 2 Μήνες πριν #179932 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο W 80 Corner
τυπογραφικα η ηθελημενα λαθη γυρω στα 7 ειναι αλλα ειναι πολυ μεγαλο για το χωρο σου ...σε καθε περιπτωση στα φτηνα τζακια αποφυγε τις συρομενες πορτες κι αν καταληξεις σε εξαναγκασμενης ροης θα παρεις και το κιτ ανεμιστηρων αν πουλιεται χωρια 


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 2 Μήνες πριν #179939 από nitrohaze

τυπογραφικα η ηθελημενα λαθη γυρω στα 7 ειναι αλλα ειναι πολυ μεγαλο για το χωρο σου ...σε καθε περιπτωση στα φτηνα τζακια αποφυγε τις συρομενες πορτες κι αν καταληξεις σε εξαναγκασμενης ροης θα παρεις και το κιτ ανεμιστηρων αν πουλιεται χωρια 

Ευχαριστώ πολύ για την ανταπόκρισή σου.
Μου έδωσαν προσφορά για αυτό το τζάκι για μοτέρ και εγκατάσταση μαζί με υλικά (συνολικό πακέτο).
Μου είπαν οτι βάσει σχεδίου μου δίνουν πρόχειρα μια απάντηση για να γνωρίζω που θα κυμανθεί περίπου η τιμή και μόλις δούνε το χώρο από κοντά θα αλλάξουν κάποια πράγματα. Και γώ μεγάλο το θεώρησα.
Επίσης μου είπαν οτι η πόρτα έχει την επιλογή να είναι συρόμενη ή ανοιγόμενη.
Επίσης μου είπαν οτι η προσφορά περιλαμβάνει σπιράλ για την μεταφορά ζεστού αέρα και μόνωση.
Πάντως κατανάλωση 7 kg/h μου φαίνεται υπερβολική. Δηλαδή θα καίει γύρω στα 5 κούτσουρα ανά ώρα αυτό ξεπερνάει ακόμα και ανοιχτό παραδοσιακό τζάκι
 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 2 Μήνες πριν #179941 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο W 80 Corner
ποτε δεν παιρνουμε μονο μια προσφορα κι ο συγκεκριμενος βλεπω οτι εχει μεγαλα τζακια ,,,ασχετα απ αυτο δες την τοποθετηση εκει που το δειχνεις αλλα στον αλλο τοιχο να κοιταζει στην κουζινα κουβεντιασε το μ οσους ερθουν 


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ