Ravelli Flavia Canalizzato: βοήθεια για ρύθμιση

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89636 από kostaskali
καλησπερα και συγχαρητηρια για το κατατοπιστικο σας forum.Εχω μια ravelii flavia canalizato και δυστυχως μου εχει ξεριθμιστει τελειως.Παλαιοτερα ειχα βρει στο ιντερνετ καποιες ρυθμισεις αλλα τωρα τιποτα.Αν καποιος γνωριζει η εχει στην κατοχη του καποιο εγγαφο θα σας παρακαλουσα να μου το στειλει γιατι εχω μικρο παιδι(8)μηνων και ειναι δυσκολα με το κρυο.Ενδιαφερομαιαν γνωριζει καποιος το τροπο να την γυρισω στις εργοστασιακες ρυθμισεις γιατι υποπτευομαι οτι εκει κατι εχει γινει.Ουσιαστικα σαν ο κοχλιας να μην ακουει το -5 πελετ που του δινω με αποτελεσμα η φλογα να ειναι τεραστια παντα.ΣΥΓΓΝΩΜΗ αν σας κουρασα και σας ευχαριστω προκαταβολικα.Απο την μερια μου θα χαρω να σασ απαντησω σε οτι θελετε γιατι εργαζομαι στο χωρο της θερμανσης
:(
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by Fokion.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89655 από γιαννης-δραμα

Συνημμένο αρχείο:

Όνομα Αρχείου: FLAVIA.pdf
Μέγεθος αρχείου:39 KB

kostaskali έγραψε: καλησπερα και συγχαρητηρια για το κατατοπιστικο σας forum.Εχω μια ravelii flavia canalizato και δυστυχως μου εχει ξεριθμιστει τελειως.Παλαιοτερα ειχα βρει στο ιντερνετ καποιες ρυθμισεις αλλα τωρα τιποτα.Αν καποιος γνωριζει η εχει στην κατοχη του καποιο εγγαφο θα σας παρακαλουσα να μου το στειλει γιατι εχω μικρο παιδι(8)μηνων και ειναι δυσκολα με το κρυο.Ενδιαφερομαιαν γνωριζει καποιος το τροπο να την γυρισω στις εργοστασιακες ρυθμισεις γιατι υποπτευομαι οτι εκει κατι εχει γινει.Ουσιαστικα σαν ο κοχλιας να μην ακουει το -5 πελετ που του δινω με αποτελεσμα η φλογα να ειναι τεραστια παντα.ΣΥΓΓΝΩΜΗ αν σας κουρασα και σας ευχαριστω προκαταβολικα.Απο την μερια μου θα χαρω να σασ απαντησω σε οτι θελετε γιατι εργαζομαι στο χωρο της θερμανσης
:(

Γεια σου Κωστα,λοιπον για τις εργοστασιακες ρυθμισης παμε στο default settings και με κωδικο Α9 μπαινουμε μεσα και παμε τερμα κατω που λεει recovery paramete παταμε οκ βαζουμε κωδικο Ο0 και ξανα οκ και ειμαστε ετοιμοι(γραφει EXECUTED η κατι τετοιο)!Αν συνεχισει να κανει το ιδιο μπαινεις και μειωνεις τα δευτερολεπτα σε καθε βαθμιδα(1-5),οτι αλλο χρειαστεις πες μου εχω την ιδια εδω και δυο χρονια και την ξερω καλα.Αν εχει την αναβαθμισμενη version ισως χρειαστει και σεταρισμα το rds!
Συνημμένα:
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by γιαννης-δραμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89657 από kostaskali
Γιαννη θα το δοκιμασω αμεσως να σε ρωτησω υπαρχει τροπος να σβησω το ενοχλητικο μπιπερ?με εχει τρελανει αυτες τισ μερες..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89659 από γιαννης-δραμα

kostaskali έγραψε: Γιαννη θα το δοκιμασω αμεσως να σε ρωτησω υπαρχει τροπος να σβησω το ενοχλητικο μπιπερ?με εχει τρελανει αυτες τισ μερες..

Αν εννοεις τον ηχο που βγαζει οταν πατας τα κουμπια,οχι δεν βγαινει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89662 από kostaskali
Τωρα την αναψα και περιμενω ο θεος βοηθος.Παντως περσυ που την πηρα βρηκα στο ιντερνετ τα παντα απο ρυθμισεις ολουσ τους κρυφους κωδικουσ και φετος τιποτα λες και χαθηκαν ολα...παπατζα μυριζομαι λε σνα δημιουργηθει κανενα σωματειο σομπαδων??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89665 από γιαννης-δραμα

kostaskali έγραψε: Τωρα την αναψα και περιμενω ο θεος βοηθος.Παντως περσυ που την πηρα βρηκα στο ιντερνετ τα παντα απο ρυθμισεις ολουσ τους κρυφους κωδικουσ και φετος τιποτα λες και χαθηκαν ολα...παπατζα μυριζομαι λε σνα δημιουργηθει κανενα σωματειο σομπαδων??

Τα εχουμε ολα Κωστα μη φοβασαι τιποτα απλα μην κανεις πολλα πειραματα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ