Πείτε τι pellet καίτε και βαθμολογήστε το (1-10)

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #125210 από Κυριακίδης 2

στην περιοχη μου δυσκολα να τα βρεις (κομοτηνη)
τοσο δυσκολο να μας πεις που θα τα βρουμε και εμεις ???
τα καλυτερα μονο για την παρτι σας ??????

Αλεξανδρούπολη .
Αν νόμιζες ότι το κάνω μόνο για την πάρτι μου δεν ισχύει (γιατί πολύ απλά αν κάποιος άλλος εντόπισε φωτογραφία το προϊόν και δεν το εντόπισα εγώ) τα λέει όλα ... ότι ούτε δόλιος είμαι , ούτε και έμπορας (όπως κάποιος προφασίστηκε) .
Φίλε Xaaalaraa το προιόν αυτό εδώ στην Αλεξανδρούπολη νομίζω τώρα δεν θα το ξαναβρείς (γιατί πήγα στον ίδιο να ξαναπάρω και για του χρόνου !! αλλά δεν είχε .. δεν ξέρω τώρα αν έχει ) .. αλλά που το πρόβλημα? ρωτήστε αυτόν που επισύναψε την φωτογραφία σε ποιο λινκ το εντόπισε οπότε αν θέλετε να δοκιμάσετε . κάντε το από άλλον προμηθευτή.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #125211 από theoilia

Fokion έγραψε:

dimlyk έγραψε: και - κανοντας το δικηγόρο του Διαβολου, ΓΙΑΤΙ να το κανει αυτο?
τον υποχρεωνει καποιος νομος, ΠΕΡΑΝ του "νομου της αγορας"


τον υποχρεωνει πλεον να εχει μια συγκεκριμενη ποιοτητα για οικιακη χρηση ,,,για βιομηχανικη χρηση κλπ
ασχετως αν υπαρχουν ελεγχοι και ποινες ,,, η αναγραφη ψευδων στοιχειων λοιπον ενεχει περισσοτερους κινδυνους απο πριν


ΦΕΚ???? για το θεμα της ποιοτητας εννοω

απο κει και περα η αναγραφη του οτιδηοτε σε μια σακουλα ας πουμε οτι εμπιπτει το "περι ψευδους δηλωσης"




εδώ

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Fokion

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #125212 από XAALAARAA

Κυριακίδης 2 έγραψε:

στην περιοχη μου δυσκολα να τα βρεις (κομοτηνη)
τοσο δυσκολο να μας πεις που θα τα βρουμε και εμεις ???
τα καλυτερα μονο για την παρτι σας ??????

Αλεξανδρούπολη .
Αν νόμιζες ότι το κάνω μόνο για την πάρτι μου δεν ισχύει (γιατί πολύ απλά αν κάποιος άλλος εντόπισε φωτογραφία το προϊόν και δεν το εντόπισα εγώ) τα λέει όλα ... ότι ούτε δόλιος είμαι , ούτε και έμπορας (όπως κάποιος προφασίστηκε) .
Φίλε Xaaalaraa το προιόν αυτό εδώ στην Αλεξανδρούπολη μια χαρα βλεπω ειμαστε και κοντανομίζω τώρα δεν θα το ξαναβρείς (γιατί πήγα στον ίδιο να ξαναπάρω και για του χρόνου !! αλλά δεν είχε .. δεν ξέρω τώρα αν έχει ) .. αλλά που το πρόβλημα?πουθενα αλλα πες καμια τιμουλα δεν ειναι κακο ποσο τα πηρες ??? ποτε??? και απο ποιον ??? δεν ειναι κακο μπορει να εχει και αλλλα πελλετ σε καλες τιμες και να ψωνισουμε απο εκει ;) ;) ρωτήστε αυτόν που επισύναψε την φωτογραφία μαλλον δικια του ειναι σε ποιο λινκ το εντόπισε οπότε αν θέλετε να δοκιμάσετε . κάντε το από άλλον προμηθευτή.πολυ μυστικοπαθεια καλε μου φιλε φλεβα χρυσου ανακαλυψες


ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by XAALAARAA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #125214 από Κυριακίδης 2

Το συγκεκριμενο πελλετ το δοκιμασα τον χειμωνα του 2010 - 2011...σημερα αν μου το δινανε τζαμπα θα το επαιρνα...για να το πληρωσω ομως ουτε συζητηση :whistle: ...υπαρχουν φτηνα και απιστοποιητα πελλετ κλασεις ανωτερα απο αυτο.

Με τροφοδοσια στο φουλ, η φλογα του καυστηρα δεν ξεπερνουσε τα 15 εκατοστα...ασε που ειχε καθημερινο κλινκερ.


Αν ξαναπάρεις τέτοιο και σου το δώσουνε τζάμπα , στείλε το σε μένα !! (αφού δεν σου άρεσε)

Με τροφοδοσια στο φουλ, η φλογα του καυστηρα δεν ξεπερνουσε τα 15 εκατοστα...

Και η μεγάαααληηηη φλόγα σημαίνει για σένα καλύτερο αποτέλεσμα? .... δοκίμασες καθόλου την πολυυυυύ μικρήηη φλόγα των οξυγόνων - ασετυλίνης ? να δεις τι μπάσταρδη θερμογόνο δύναμη που βγάζει?

Όσο για το Κλίνκερ ... σε κατάλαβα ότι το κάνεις σκόπιμα ... αφού εγώ δεν βρίσκω πάτο στο ποτήρι !!!

.πολυ μυστικοπαθεια καλε μου φιλε φλεβα χρυσου ανακαλυψες

Φίλε Xalara δεν είναι η μυστικοπάθεια ... απλά έχω μπει και σε άλλα φόρουμ και δεν υπάρχει τέτοια αυστηρότητα όπως στην παρούσα ιστοσελίδα στις αναφορές . (από τον διαχειριστή) γιαυτό και η φαινομενική μου "μυστικοπάθεια" .. το σίγουρο πάντως είναι ότι ο καθένας μπορεί να το βρει στο ιντερνέτ (καθώς να ενημερωθεί και για την τιμή ανά τόνο?) ανά σακί?.
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Κυριακίδης 2.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #125225 από χρηστος8

Κυριακίδης 2 έγραψε:

Και η μεγάαααληηηη φλόγα σημαίνει για σένα καλύτερο αποτέλεσμα? .... δοκίμασες καθόλου την πολυυυυύ μικρήηη φλόγα των οξυγόνων - ασετυλίνης ? να δεις τι μπάσταρδη θερμογόνο δύναμη που βγάζει?

Όσο για το Κλίνκερ ... σε κατάλαβα ότι το κάνεις σκόπιμα ... αφού εγώ δεν βρίσκω πάτο στο ποτήρι !!!
.


Σου ζητω ταπεινα συγγνωμη αδερφε Κυριακιδης 2 που τολμησα να εχω διαφορετικη γνωμη απο σενα για το συγκεκριμενο πελλετ...αν ξαναπω την γνωμη μου θα ζητησω πρωτα την αδεια σου.

Βλεπεις σε οτι με αφορα...«Εάν ταις γλώσσες των ανθρώπων λαλώ και των αγγέλων, αγάπη δε μη έχω, γέγονα χαλκός ηχών ή κύμβαλον αλαλάζον» (Κορινθ. Α΄13.1).

Δωσε και σε μας την σοφια σου για να μαθουμε αυτο το πελλετ νιτρου που το κρυβουν οι Βουλγαροι.




Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #125227 από stergiosbik


Η αλλιως "πως κανω τον Αλεκο"! ;) ;) ;) ;)

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.162 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ