Αγορασατε πελλετ για το χειμωνα 2014;;

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139924 από electron
Και ακριβά την πήρες.. 1,52€ με 1,55€ εχει στα δυτικά προάστια, στις εθνικές οδούς ειναι ποιο ακριβή


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139925 από stergiosbik
1,52 εβαλα εγω σημερα Βαγγελη.Ακου που σου λεω.Ασε την Αθηνα για τους "δηθεν"! :P
Εμεις ειμαστε απλοι ανθρωποι του Θεου με λιγες απαιτησεις για να ζησουμε και κανα χρονο παραπανω! :lol:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139926 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
Εδώ Χανιά η πιο φτηνή είναι 1,605.

Η διαφορά, είναι στα 10 .... δε λέω τι...

Και πριν το ευρώ, ή διαφορά ήταν 10. Τότε δραχμές, τώρα λεπτά. Άλλο 1 παράδειγμα που δείχνει το πως πολλές τιμές .... απλά τριπλασιάστηκαν. 50 δραχμές το ματσάκι ο μαϊντανός, 50 λεπτά τώρα. Το ίδιο και για το μπουκαλάκι το νερό....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139941 από dimlyk
το εγκλημα ηταν προμελετημενο,,,εμεις αργησαμε να το καταλαβουμε


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": electron

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139951 από etsa67
Εγώ Κε Νασίκασ μένω δηστυχώς στη Β. Εύβοια και δεν μπορώ να προμηθευτώ το πέλλετ σας σε καλή τιμή. Βρήκα κάποιον τοπικό παραγωγό που καλύπτει τη περιοχή της Β. Εύβοιαε σε τιμή 260 με ΦΠΑ και παράδοση στο σπίτι μου. Το πέλλετ του είναι από χαλόπειος πεύκη και μαυροελάτη της περιοχής και τα κατάλοιπα ελάχιστα. καθαρισμα της σχάρας του πελλετοκαυστήρα κάθε 7-9 σακιά και απόδοση πάνω απο 5 kw.
Όμως επειδή ξέρω ότι το δικό σας πέλλετ είναι πολύ καλό θα ήθελα να γίνει κάτι αλλά δεν ξέρω άν τα μεταφορικά θα με συμφέρουν.
Καλό Χειμώνα.

Στάθης Μηχανολόγος Μηχανικός

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140186 από πανουτσος

pannarab έγραψε: Εγώ βρήκα Schweighofer με 260€/τονο μετρητά & 290€/τονο με 10 δοσεις ατοκα. Τα μετρητά θα πρέπει να κάνω θυσίες για να τα βρω. Οι δόσεις είναι πιο βολικές, αλλά δεν ξέρω τι να κάνω.

θα μπορούσες να μου έλεγες που το βρήκες σε αυτή την τιμη αν θες στείλε Mail ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.085 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ