Αυτή την μισή παλέτα της κληρωσης, ποιός θα την πάρει?

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124671 από vag1234

john88s έγραψε: Αυτό που σχολίασα είναι το ύφος και ο τρόπος αντίδρασης απέναντι σε ένα επιχείρημα.

Ο καθένας κάνει τις επιλογές του. Αλλά να μην λέμε και ότι θέλουμε έτσι; Και κυρίως να μην πεταγόμαστε σε κάθε χρήστη που ρωτάει και να λέμε 1000% κάνε εκείνο, γιατί όπως είδαμε δεν ισχύει το 1000%.

Εξηγώ. Ο κολλητός μου έχει mazda mx5. Ξέρω πόσο καίει. Βρέθηκα σε μια άλλη παρέα και πιάσαμε κουβέντα για τα diesel. Και είπε ένας εγώ πάντως και με το mx5 δεν καίω πολύ. Του λέω πόσο καις; Και μου είπε 3 lt λιγότερα από όσο καίει ο κολλητός μου. Του λέω δεν γίνεται. Μου απαντάει. Και τι ξέρεις εσύ;

Στα μαθηματικά υπάρχουν αξιώματα. Μερικά πράγματα ισχύουν. Τελεία και παύλα. Το πέλλετ λοιπόν , αν αποτελείται από συγκεκριμένο προϊόν θα έχει (θέλουμε δεν θέλουμε) μια στάνταρ θερμογόνο δύναμη (με ένας εύρος απόκλισης φυσικά). Τώρα αν το πέλλετ αυτό είναι πιο δυνατό γιατί περιέχει κάτι άλλο, (αστρομέταλο :P) η βελτιωτικά καύσης και χημικά εγώ δεν μπορώ να το ξέρω. Εγώ λέω πόσο πρέπει να έχει με βάσει τα στοιχεία. Αν κατ' εσάς που το χρησιμοποιήσατε έχει διπλάσια από ότι λένε οι αναλύσεις δεν έχετε από το να το κάψετε. Ενδεχομένως αν έχετε τα εφόδια, να κάνετε και μια επιστημονική δημοσίευση.

Να προτείνουμε και κάποιον για το νόμπελ χημείας, που με τις αναλύσεις του για 2πλάσια θερμoγόνο δύναμη με βάση τα "γραπτά" καταρρίπτει κάθε τι προηγούμενο.

Αυτά δεν έχω τίποτα άλλο να πω, γιατί μπορεί να αρχίσουν τα βρισίδια πάλι όπως έγινε το Πάσχα και το καλοκαίρι η να εμφανιστούν καμια 10ρια χρηστες με το ίδιο ύφος με την ίδια στίξη στα γραπτά τους που να λένε για το super wow πελλετ...

Αφήστε τους χρήστες να μιλήσουν. Μην επεμβαίνετε στον καθένα που ρωτάει. Γιατί μετά άλλα φαίνονται προς τα έξω...Και ξέρετε, επειδή εγώ είμαι της νέας Ελλάδος, όχι αυτής που χρεοκοπήσατε εσείς με την ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΗ σας στάση τόσα χρόνια, καμιά φορά μπερδεύομαι....Και συνδέω τον τόσα χρόνια Έλληνα υποκριτή και ξεπουλημένο ψηφοφόρο(άλλα λέω, άλλα κάνω, άλλα ψηφίζω) με τον Έλληνα καταναλωτή και έμπορο....


John ειμαι 37 χρονών, είμαι στην αγορά εργασίας 12 χρόνια. Κάθε χρόνο τα τελευταία 11 χρόνια πληρώνω στην εφορία άπειρα χρήματα, τα τελευταία 2 χρόνια έχω πληρώσει 15000€ στην εφορία. Κρατάω μέσα στην κρίση έναν πολύ καλό τζίρο στο γραφείο €60000 για τα σημερινά δεδομένα τρέχοντας από το πρωϊ στις 7:30 ως της 23:00, προσπαθώντας να είμαι άριστος επαγγελματίας και με συνεργασίες σε Αθήνα και την μισή Εύβοια.. Τις μπαρουφολογίες περι νέας Ελλάδος να τις πεις αλλού.. Έχω νιώσει καλά στο πετσί μου και την παλιά και την νέα Ελλάδα καθώς και τους επαναστάτες του πληκτρολογίου!!

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by vag1234.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kosmidis80, PRIMUS 45, kosi

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124686 από michalisgr
Sterios αν κερδιζα αμαξι θα ημουν υποχρεωμενος να σου το δωσω δωρεαν;; μη διαβαζω ανοητα πραγματα. Δεν εχω ουτε την ορεξη ουτε το χρονο να το σχολιασω

Sent from my NO1_S6 using Tapatalk
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by michalisgr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124697 από john88s
Για σένα όποιος λέει κάτι διαφορετικό από τα πιστεύω σου είναι "επαναστάτης" του πληκτρολογίου και λέει μπαρούφες...Για την ταμπακιέρα όμως τπτ. Αυτά είναι...

Εύχομαι να πάνε καλά οι business με το πέλλετ ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124704 από vag1234

john88s έγραψε: Για σένα όποιος λέει κάτι διαφορετικό από τα πιστεύω σου είναι "επαναστάτης" του πληκτρολογίου και λέει μπαρούφες...Για την ταμπακιέρα όμως τπτ. Αυτά είναι...

Εύχομαι να πάνε καλά οι business με το πέλλετ ;)


Whatever john ... Όπως νομίζεις. Πυροσβεστήρες Πουλάω όχι πελλετ. Αντίστοιχα εσύ μπορεί να πουλάς εισαγόμενο πιστοποιημένο πέλλετ.. :whistle:

Γιώργο κάνε το john συντονιστή να στρώσει χαρακτήρα !!

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by vag1234.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124705 από stergiosbik

michalisgr έγραψε: Sterios αν κερδιζα αμαξι θα ημουν υποχρεωμενος να σου το δωσω δωρεαν;; μη διαβαζω ανοητα πραγματα. Δεν εχω ουτε την ορεξη ουτε το χρονο να το σχολιασω

Sent from my NO1_S6 using Tapatalk


Φυσικα κ οχι.
Ειδες εσυ πουθενα να γραφω οτι εισαι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ να δωρισεις το πελλετ που κερδισες κ μαλιστα εις διπλουν;
Υπαρχει ομως κ η λεξη φιλοτιμο η τσιπα (διαλεγεις οποια σου αρεσει)στο Ελληνικο λεξιλογιο που προφανως εσυ γνωριζεις μονο ως λεξη κ οχι ως ουσια κ περιεχομενο.
Προφανως ουτε εγω εχω την ορεξη να διαβαζω ποστ που εξυμνουν την αχαριστια κ την "καρμοιρια".
Ομως βρηκα χρονο να σχολιασω θεσεις κ αποψεις σου που αν μη τι αλλο για μενα ειναι τουλαχιστον ΚΑΤΑΠΤΥΣΤΕΣ!
Ο vag1234 σου προτεινε να στο αγορασει με 40 ευρω.
Αν η προσφορα του ισχυει ακομα θα βαλω κι εγω αλλα 40 για να μη μπεις μεσα απο την πωληση. ;)
Βαγγελη αν οντως δεχθει ο Μιχαλης στειλε μου ενα λογαριασμο να βαλω κι εγω τα 40.
Δεν κανω πλακα,μιλαω σοβαρα.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": sta1, STAF, vag1234, veziris

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124715 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Οι προσφορές της Creta Pellet Hellas

creta pellet έγραψε: καλησπερα χρονια πολλα και καλη χρονια. αυτους τους λιγους μηνες που βρισκομαστε στο energ.gr εχουμε αποκτησει εκατονταδες πελατες .ευτυχως τα κρουσματα δυσαρεστημενων πελατων και μη ειναι παρα πολυ λιγα.ειναι τοσο λιγα που μπορεις να τα μετρησεις στη παλαμι του ενος χεριου. ευχαριστουμε για την προτιμηση σας και προσπαθουμε παντα για το καλυτερο.καλη χρονια σε ολους.


Ευκαιρία να προσφέρετε άλλη μια παλέτα για κλήρωση :) !

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": STAF

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ