Αυτή την μισή παλέτα της κληρωσης, ποιός θα την πάρει?

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124628 από kosi
το δοκιμασα μαστορα αρκετα καλο μου φανηκε αλλα δεν ετυχε να περασω απο εκει μετα τις γιορτες θα παω.μαστορα μην ξεχνας η δικια σου γνωμη εχει αλλη βαρυτητα. ;) ;)
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by kosi.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124629 από Fokion
Ειδες Μαστορα που στα ελεγα εγω για σας τους........"πανω" οτι εχετ εεπιλογες αλλα εμεις εχουμε τα ....... μας?????

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124658 από fritakos
Χαίρομαι που τα τελευταία 50 πόστς εξηγούν ακριβώς πως καίγεται το creta σε σόμπα!!! :woohoo:
Ας τα μεταφέρει κάποιος mod ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124662 από stergiosbik

Fokion έγραψε: Ειδες Μαστορα που στα ελεγα εγω για σας τους........"πανω" οτι εχετ εεπιλογες αλλα εμεις εχουμε τα ....... μας?????


Oπως επισης ενας στα Βορεια χρειαζεται τουλαχιστον 2πλασια ποσοτητα απ οτι ενας στα Νοτια.
Οποτε για σκεψου,ποιος ειναι πιο προνομιουχος.
Εσυ που θα καψεις 2 τονους με 330x2=660 ευρω η ενας στα Βορεια με 4 τονους με 4x250=1000 ευρω; ;)
Αφηστε την γνωστη κλαψα εσεις στα Νοτια. :P
Ολη η Ελλαδα για την Αθηνα δουλευει. :(

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124664 από kosi

stergiosbik έγραψε:

Fokion έγραψε: Ειδες Μαστορα που στα ελεγα εγω για σας τους........"πανω" οτι εχετ εεπιλογες αλλα εμεις εχουμε τα ....... μας?????


Oπως επισης ενας στα Βορεια χρειαζεται τουλαχιστον 2πλασια ποσοτητα απ οτι ενας στα Νοτια.
Οποτε για σκεψου,ποιος ειναι πιο προνομιουχος.
Εσυ που θα καψεις 2 τονους με 330x2=660 ευρω η ενας στα Βορεια με 4 τονους με 4x250=1000 ευρω; ;)
Αφηστε την γνωστη κλαψα εσεις στα Νοτια. :P
Ολη η Ελλαδα για την Αθηνα δουλευει. :(

ακριβως ετσι ειναι οσο φθηνοτερα κ να ειναι παλι τα διπλασια εξοδα εχουμε στην βορεια ελλαδα :evil: :evil:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124669 από john88s
Αυτό που σχολίασα είναι το ύφος και ο τρόπος αντίδρασης απέναντι σε ένα επιχείρημα.

Ο καθένας κάνει τις επιλογές του. Αλλά να μην λέμε και ότι θέλουμε έτσι; Και κυρίως να μην πεταγόμαστε σε κάθε χρήστη που ρωτάει και να λέμε 1000% κάνε εκείνο, γιατί όπως είδαμε δεν ισχύει το 1000%.

Εξηγώ. Ο κολλητός μου έχει mazda mx5. Ξέρω πόσο καίει. Βρέθηκα σε μια άλλη παρέα και πιάσαμε κουβέντα για τα diesel. Και είπε ένας εγώ πάντως και με το mx5 δεν καίω πολύ. Του λέω πόσο καις; Και μου είπε 3 lt λιγότερα από όσο καίει ο κολλητός μου. Του λέω δεν γίνεται. Μου απαντάει. Και τι ξέρεις εσύ;

Στα μαθηματικά υπάρχουν αξιώματα. Μερικά πράγματα ισχύουν. Τελεία και παύλα. Το πέλλετ λοιπόν , αν αποτελείται από συγκεκριμένο προϊόν θα έχει (θέλουμε δεν θέλουμε) μια στάνταρ θερμογόνο δύναμη (με ένας εύρος απόκλισης φυσικά). Τώρα αν το πέλλετ αυτό είναι πιο δυνατό γιατί περιέχει κάτι άλλο, (αστρομέταλο :P) η βελτιωτικά καύσης και χημικά εγώ δεν μπορώ να το ξέρω. Εγώ λέω πόσο πρέπει να έχει με βάσει τα στοιχεία. Αν κατ' εσάς που το χρησιμοποιήσατε έχει διπλάσια από ότι λένε οι αναλύσεις δεν έχετε από το να το κάψετε. Ενδεχομένως αν έχετε τα εφόδια, να κάνετε και μια επιστημονική δημοσίευση.

Να προτείνουμε και κάποιον για το νόμπελ χημείας, που με τις αναλύσεις του για 2πλάσια θερμoγόνο δύναμη με βάση τα "γραπτά" καταρρίπτει κάθε τι προηγούμενο.

Αυτά δεν έχω τίποτα άλλο να πω, γιατί μπορεί να αρχίσουν τα βρισίδια πάλι όπως έγινε το Πάσχα και το καλοκαίρι η να εμφανιστούν καμια 10ρια χρηστες με το ίδιο ύφος με την ίδια στίξη στα γραπτά τους που να λένε για το super wow πελλετ...

Αφήστε τους χρήστες να μιλήσουν. Μην επεμβαίνετε στον καθένα που ρωτάει. Γιατί μετά άλλα φαίνονται προς τα έξω...Και ξέρετε, επειδή εγώ είμαι της νέας Ελλάδος, όχι αυτής που χρεοκοπήσατε εσείς με την ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΗ σας στάση τόσα χρόνια, καμιά φορά μπερδεύομαι....Και συνδέω τον τόσα χρόνια Έλληνα υποκριτή και ξεπουλημένο ψηφοφόρο(άλλα λέω, άλλα κάνω, άλλα ψηφίζω) με τον Έλληνα καταναλωτή και έμπορο....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.086 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ