Αυτή την μισή παλέτα της κληρωσης, ποιός θα την πάρει?

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124571 από Fokion
ΜΑΚΑΡΙ

απο το στομα σου και στου..... πελλετοφτιαχτη το αυτι!!!!! δηλ να ξεφυγουμε απο το "ολο δοκιμες κανω" αλλα διαθεση μηδεν...
γιατι τετοιες περιπτωσεις ξερω κι εγω κανα δυο....

το θεμα ομως ειναι ( ενα απο ολα τελος παντων ) η παραγωγή θα αρκει και "για πιο εξω" ή θα ειναι τελειως τοπική?????

( Επειδη συχνα πυκνα ΠΑΩ κατα Κορινθο μερια θα.... με κανεις να αγορασω τρεϊλερακι!!!! καφε + μια 500κιλα πελλετ!!! αχαχαχαχα )

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Fokion.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124574 από vag1234

theoilia έγραψε: Σκεφτείτε όμως ότι υπάρχουν και χρήστες που ούτε να καθαρίζουν συχνότερα θέλουν ούτε να αναμειγνύουν τα πέλλετ θέλουν.Και όχι από βίτσιο ή από βαρεμάρα.Οκ,μπορεί να καίγεται καλύτερα το Creta με τον τρόπο που λέτε αλλά εδώ στα βόρεια η τιμή του δεν διαφέρει και πολύ από τα πέλλετ ξύλου και μάλιστα από τα ακριβά


Συμφωνώ κάποιοι θα κάνουν επιλογή με αλλά κριτήρια απο εμένα η κάποιον σαν εμένα !!

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124579 από mastoras
Για την μεταφορά του πέλλετ καταναλώνεται πετρέλαιο...και μάλιστα κίνησης. :ohmy:

Είπαμε να ξεφύγουμε από αυτό το πανάκριβο υγρό πυρ. Αυτό και μόνο είναι που ανεβάζει την τιμή στο πέλλετ...είτε αυτό είναι καλό, είτε μάπα.

Στην Θεσσαλονίκη στήθηκε μια μικρή βιοτεχνία που βγάζει προς το παρών μικρές ποσότητες πέλλετ, σε ποιότητα.."τύφλα να έχει το german"

Απο στόμα σε στόμα, άρχισε να γίνεται το "έλα να δεις" Οι σομπάδες που έχουν ανάγκη ένα καλό πέλλετ, και δεν χρειάζονται μεγάλες ποσότητες, μια φορά την εβδομάδα περνάνε από το μαγαζί.

Ετσι θα γίνει σε λίγο καιρό παντού......σε κάθε γωνία της Ελλάδος.

sravrax δεν χρειάζεται νομίζω να αποξηλωθούν όλα τα δάση, πριονίδια από κάθε είδους βιοτεχνία επεξεργασίας ξύλου, υπάρχουν τόνοι. Εαν βάλουμε και τα κλαδέματα, μάλλον θα υπάρχει επάρκεια.

Αντε, πρόσθεσε και τις φυτείες...τότε οι ποσότητες μεγαλώνουν ακόμα περισσότερο.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": vag1234

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124590 από DOOM_NX
Ωραίο ακούγεται mastora. Μακάρι να αποκτήσει και η Καρδίτσα βιοτεχνία που παράγει German χωρίς την αντίστοιχη τιμή.

Αλλά τόσο ανοργάνωτοι και συμφεροντολόγοι που είμαστε, σαν όνειρο ακούγεται.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124595 από kosi

mastoras έγραψε: Για την μεταφορά του πέλλετ καταναλώνεται πετρέλαιο...και μάλιστα κίνησης. :ohmy:

Είπαμε να ξεφύγουμε από αυτό το πανάκριβο υγρό πυρ. Αυτό και μόνο είναι που ανεβάζει την τιμή στο πέλλετ...είτε αυτό είναι καλό, είτε μάπα.

Στην Θεσσαλονίκη στήθηκε μια μικρή βιοτεχνία που βγάζει προς το παρών μικρές ποσότητες πέλλετ, σε ποιότητα.."τύφλα να έχει το german"

Απο στόμα σε στόμα, άρχισε να γίνεται το "έλα να δεις" Οι σομπάδες που έχουν ανάγκη ένα καλό πέλλετ, και δεν χρειάζονται μεγάλες ποσότητες, μια φορά την εβδομάδα περνάνε από το μαγαζί.

Ετσι θα γίνει σε λίγο καιρό παντού......σε κάθε γωνία της Ελλάδος.

sravrax δεν χρειάζεται νομίζω να αποξηλωθούν όλα τα δάση, πριονίδια από κάθε είδους βιοτεχνία επεξεργασίας ξύλου, υπάρχουν τόνοι. Εαν βάλουμε και τα κλαδέματα, μάλλον θα υπάρχει επάρκεια.

Αντε, πρόσθεσε και τις φυτείες...τότε οι ποσότητες μεγαλώνουν ακόμα περισσότερο.

μαστορα το εχεις δοκιμασει..
εντυπωσεις k Τιμή θα μας πεις σε παρακαλω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124619 από mastoras
Ρε συ Κοσμά στα πόδια σου το είχες......δεν πήρες μια σακούλα για δοκιμή ? :huh:

Έφερε ο Πέτρος στην πολλαπλότητα στα τσίπουρα μερικές σακούλες για όλους, κάποιοι πήραν....ότι ξέμεινε δεν το πήρα απλώς, το άρπαξα. :lol:

Πολύ καλό πράγμα. Για τιμή μην με ρωτάς θα τα πείτε εκεί. Φθηνό είναι πάντως.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.086 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ