Αυτή την μισή παλέτα της κληρωσης, ποιός θα την πάρει?

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124380 από nikolas

vag1234 έγραψε:

nikolas έγραψε:

vag1234 έγραψε:

nikolas έγραψε:

vag1234 έγραψε: Αυτός που δωρήσε το creta ποσο καιρο το είχε και που ;;


Γιατί έχουν και ημερομηνία λήξεως? η πρέπει να γίνει ζύμωση σαν το κρασί.


Υπόγειο με πολύ υγρασία και αποθήκευση πάνω απο 4 μήνες σε πολύ κλειστό χώρο μεςα στο καλοκαιρι .. Επίσης περίεργος που νόμιζε οτι τα βιοκαύσιμα μυρίζουν λεβαντα , που δεν ξέρει να ρυθμίσει τον λεβητα - σομπα η η σομπα-λεβητας του δουλεύει μόνο με γερμανικό-αυστριακό πελλετ ..

Και σου λέει εγώ δεν μπορω να το καψω ας το δυσφήμησω ..

Να ψοφήσει η γίδα του γείτονα που λένε ..


αρα για να γνωριζεις οτι Υπόγειο με πολύ υγρασία και αποθήκευση πάνω απο 4 μήνες σε πολύ κλειστό χώρο μεςα στο καλοκαιρι .. Επίσης περίεργος που νόμιζε οτι τα βιοκαύσιμα μυρίζουν λεβαντα κ.λ.π. μηπως ειναι τελικα δικα σου και τα πασαρες σε κανεναν αλλον και ο αλλος σε αλλον και παει λεγοντας?


Έχεις χάσει την μπάλα φίλε μου και αρχισες τις ασυναρτησίες ...


ωραία απάντηση να σε χαιρόμαστε χρόνια πολλά.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124383 από vag1234

nikolas έγραψε:

vag1234 έγραψε:

nikolas έγραψε:

vag1234 έγραψε:

nikolas έγραψε:

vag1234 έγραψε: Αυτός που δωρήσε το creta ποσο καιρο το είχε και που ;;


Γιατί έχουν και ημερομηνία λήξεως? η πρέπει να γίνει ζύμωση σαν το κρασί.


Υπόγειο με πολύ υγρασία και αποθήκευση πάνω απο 4 μήνες σε πολύ κλειστό χώρο μεςα στο καλοκαιρι .. Επίσης περίεργος που νόμιζε οτι τα βιοκαύσιμα μυρίζουν λεβαντα , που δεν ξέρει να ρυθμίσει τον λεβητα - σομπα η η σομπα-λεβητας του δουλεύει μόνο με γερμανικό-αυστριακό πελλετ ..

Και σου λέει εγώ δεν μπορω να το καψω ας το δυσφήμησω ..

Να ψοφήσει η γίδα του γείτονα που λένε ..


αρα για να γνωριζεις οτι Υπόγειο με πολύ υγρασία και αποθήκευση πάνω απο 4 μήνες σε πολύ κλειστό χώρο μεςα στο καλοκαιρι .. Επίσης περίεργος που νόμιζε οτι τα βιοκαύσιμα μυρίζουν λεβαντα κ.λ.π. μηπως ειναι τελικα δικα σου και τα πασαρες σε κανεναν αλλον και ο αλλος σε αλλον και παει λεγοντας?


Έχεις χάσει την μπάλα φίλε μου και αρχισες τις ασυναρτησίες ...


ωραία απάντηση να σε χαιρόμαστε χρόνια πολλά.


Πήρες τις πρέπουσες απαντήσεις απο την στιγμη που χλεύαζεις προσβαλλοντας υπολήψεις και προϊόντα όταν μάλιστα υπάρχει feedback απο αρκετούς χρήστες ..
Στο καλό και να μας γράφεις !

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Fokion

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124392 από nikolas

vag1234 έγραψε:

nikolas έγραψε:

vag1234 έγραψε:

nikolas έγραψε:

vag1234 έγραψε:

nikolas έγραψε:

vag1234 έγραψε: Αυτός που δωρήσε το creta ποσο καιρο το είχε και που ;;


Γιατί έχουν και ημερομηνία λήξεως? η πρέπει να γίνει ζύμωση σαν το κρασί.


Υπόγειο με πολύ υγρασία και αποθήκευση πάνω απο 4 μήνες σε πολύ κλειστό χώρο μεςα στο καλοκαιρι .. Επίσης περίεργος που νόμιζε οτι τα βιοκαύσιμα μυρίζουν λεβαντα , που δεν ξέρει να ρυθμίσει τον λεβητα - σομπα η η σομπα-λεβητας του δουλεύει μόνο με γερμανικό-αυστριακό πελλετ ..

Και σου λέει εγώ δεν μπορω να το καψω ας το δυσφήμησω ..

Να ψοφήσει η γίδα του γείτονα που λένε ..


αρα για να γνωριζεις οτι Υπόγειο με πολύ υγρασία και αποθήκευση πάνω απο 4 μήνες σε πολύ κλειστό χώρο μεςα στο καλοκαιρι .. Επίσης περίεργος που νόμιζε οτι τα βιοκαύσιμα μυρίζουν λεβαντα κ.λ.π. μηπως ειναι τελικα δικα σου και τα πασαρες σε κανεναν αλλον και ο αλλος σε αλλον και παει λεγοντας?


Έχεις χάσει την μπάλα φίλε μου και αρχισες τις ασυναρτησίες ...


ωραία απάντηση να σε χαιρόμαστε χρόνια πολλά.


Πήρες τις πρέπουσες απαντήσεις απο την στιγμη που χλεύαζεις προσβαλλοντας υπολήψεις και προϊόντα όταν μάλιστα υπάρχει feedback απο αρκετούς χρήστες ..
Στο καλό και να μας γράφεις !


ωραίος !!. Χαιρετισμους στην γειτόνισα σου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124414 από DOOM_NX
Για να καταλάβω, τα 30 που πουλάει ο Μιχάλης ήταν δώρο ή τα πλήρωσε; :silly:

Μια έκκληση προς τους mods: Θα μπορούσατε να είστε λιγότερο εμπαθείς και ειρωνικοί προς τους χρήστες; Κρίμα είναι να κρατάτε τέτοια επιθετική στάση προς τα μέλη...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124442 από vag1234

DOOM_NX έγραψε: Για να καταλάβω, τα 30 που πουλάει ο Μιχάλης ήταν δώρο ή τα πλήρωσε; :silly:

Μια έκκληση προς τους mods: Θα μπορούσατε να είστε λιγότερο εμπαθείς και ειρωνικοί προς τους χρήστες; Κρίμα είναι να κρατάτε τέτοια επιθετική στάση προς τα μέλη...


Αναλόγως την συμπεριφορά του κάθε μέλους εισπράτει και την ανάλογη συμπεριφορά απο τον Βαγγέλη πρώτα και μετα απο την ιδιότητα του mod ..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PRIMUS 45, Fokion

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124464 από Nasikas
(δεν ειναι σωστό να γράψω σε τουτο το νημα, αλλά επειδή αισθάνομαι πρώτιστα καταναλωτης...με τρωει...με ξύνει....και γραφω)
Πέρασα πριν 1,5 μηνα και πηρα απο το σπίτι του Μιχάλη ένα σακί Cretaπελλετ- απο την τρελλα μου να έχω γνωση πανω σε καθε τι σχετικό.
Με μία μικρή ρύθμιση αέρα, το αποτελεσμα ήταν εξαιρετικό.
Κρατησα και μια χουφτα και μετρησα υγρασία στο Νευροκοπι. Τέλεια. Πολύ χαμηλότερη απο τα διαφημισμενα ακριβοπληρωμενα λευκα σας, που έχουν ασταθεια (απο 7 εως και 11%).
Εμεις οι παλιοτεροι, εκεινο που προσέχουμε περισσότερο ειναι η θερμογόνος δύναμη και η τιμή.
Όλα τα άλλα ειναι θέμα ρυθμίσεων, μηχανήματος καυσης και...έστω λίγου κόπου παραπάνω στον καθαρισμό.
Αν δεν είχα την ιδιότητα που έχω, ειτε θα αγόραζα φτηνό ΕΛΛΗΝΙΚΟ πελλετ, είτε θα εφτιαχνα δικό μου.
Ας τοποθετηθουν -αν θελουν- συμφορουμίτες (απο αυτο και το αλλο φορουμ) που προμηθευτηκαν φορτία με τιμη κάτω απο 200 (με ΦΠΑ). Θα έδιναν 300 ευρω για πελλετ ;

Η έκκλησή μου -και ο λογος που γραφω το παρόν- είναι: Σταματήστε να πυροβολείτε καθε τι ΕΛΛΗΝΙΚΟ.
Περνάμε σοβαρή κρίση και αν έχουμε τέτοιες συμπεριφορές, θα συρρικνωθούμε ως χώρα.
Οποιοσδήποτε άλλος λαός θα είχε άλλες αντιδράσεις. (Να αναφερω ενα παραδειγμα ; το 2003 η 4 ειχαμε πολλα καρπουζια στον κάμπο και στελναμε με φτηνη τιμη στην Ιταλία. Διαμαρτυρηθηκαν οι Ιταλοι παραγωγοί και το μπουκοταζ που εκαναν οι καταναλωτες σταματησε την συμφωνια που ειχα κανει με τον Ιταλο φίλο μου. Ετσι αντιδρουν οι λαοι...)


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kosmidis80, mastoras, stratis 1, PRIMUS 45, STAF, vag1234, creta pellet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.085 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ