Pellets Τιμές σε Αθηνα

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #125090 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Pellets Τιμές σε Αθηνα
Οχι Θεσσαλονίκη αλλά θεωρώ οτι θα ετρεχε σε ολη την Ελλάδα.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #125134 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Re:Pellets Τιμές σε Αθηνα

Δημήτριος έγραψε: Πιστοποιημένο πελλετ εννοώ το πελλετ που γράφει στη σακούλα τις προδιαγραφές που πρέπει να έχει για να μπορώ να το καίω στη συσκευή μου (σύμφωνα με τον κατασκευαστή της) και την περιοχή μου (σύμφωνα με το νόμο). Επιπλέον για να ισχύουν τα γραφόμενα στη σακούλα και να μην υπάρχουν σημαντικές διακυμάνσεις στην ποιότητα πρέπει να προέρχεται από αξιόπιστη εταιρεία.

Πιστοποιημένο είναι το πέλλετ που φέρει πιστοποίηση. Τρεις είναι οι πιστοποιήσεις στην Ευρώπη: ENplus (A1, A2, B ), DINplus και ÖNORM M 7135. Αν φέρει πιστοποίηση, δύσκολα θα δεις μεγάλες διακυμάνσεις στην ποιότητα.
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #125136 από Δημήτριος
Απαντήθηκε από Δημήτριος στο θέμα Re:Pellets Τιμές σε Αθηνα
Συμφωνω! Το παιδεύω λίγο όμως γιατί το "στην Ελλάδα είσαι οτι δηλώσεις" και κατ επέκταση "είναι ότι δηλώνεις" δεν εχει εξαλειφθεί.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #125138 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Re:Pellets Τιμές σε Αθηνα
Καλά είσαι... Εδώ είσαι ό,τι δηλώσεις κι άμα διαφωνεί κανένας απειλείς να κάνεις και μήνυση! χαχαχαχαχαχα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #125141 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Pellets Τιμές σε Αθηνα

jnet έγραψε: Εμαθα οτι είχε παλι προσφορά στο carrefour 3,45/15κιλά, 240€ τα 1050κιλα. Πηρε ενας συνάδελφος μου.


Τωρα το πηρες χαμπαρι Γιωργο;
Δεν ειναι ιδιο ομως με το προηγουμενο.
Αλλος ειναι μαλλον ο προμηθευτης αυτη τη φορα.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #125161 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Re:Pellets Τιμές σε Αθηνα

DOOM_NX έγραψε:

Δημήτριος έγραψε: Πιστοποιημένο πελλετ εννοώ το πελλετ που γράφει στη σακούλα τις προδιαγραφές που πρέπει να έχει για να μπορώ να το καίω στη συσκευή μου (σύμφωνα με τον κατασκευαστή της) και την περιοχή μου (σύμφωνα με το νόμο). Επιπλέον για να ισχύουν τα γραφόμενα στη σακούλα και να μην υπάρχουν σημαντικές διακυμάνσεις στην ποιότητα πρέπει να προέρχεται από αξιόπιστη εταιρεία.

Πιστοποιημένο είναι το πέλλετ που φέρει πιστοποίηση. Τρεις είναι οι πιστοποιήσεις στην Ευρώπη: ENplus (A1, A2, B ), DINplus και ÖNORM M 7135. Αν φέρει πιστοποίηση, δύσκολα θα δεις μεγάλες διακυμάνσεις στην ποιότητα.


να συμπληρωσω ,,,υπαρχουν και τοπικες οπως η ιταλικη η γαλικη και καποιων βορειων χωρων


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.080 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ