Pellets Τιμές σε Αθηνα

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133395 από kyriazisg
Απαντήθηκε από kyriazisg στο θέμα Pellets Τιμές σε Αθηνα

VOSDOGIAN έγραψε: Μονο και μόνο για την τιμή του αξίζει μια δοκιμή τουλάχιστον απο κάποιον που είναι κοντά όπως εσύ ;) όχι ότι εγώ είμαι μακριά άλλα δεν εχω ακόμα που να το δοκιμάσω :whistle:

Χαχαχα πάντως σε παραδέχομαι ότι το ψάχνεις πολύ το θέμα ρε Γιάννη , μπράβο ! Αν έχουν ίσως περάσω και αυτό το Σάββατο να δω τι παίζει .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133397 από ΝΧΟΝΤΖ
Απαντήθηκε από ΝΧΟΝΤΖ στο θέμα Pellets Τιμές σε Αθηνα

VOSDOGIAN έγραψε: Πελλετακιδες απτας Αθήνας αυτο kausoxyla.gr/ το εχει δοκιμάσει κανείς τη τιμή είναι αυτή :woohoo: Επικίνδυνα χαμηλή θα έλεγα ;)


Το τηλέφωνο βουίζει συνέχεια............ :( Εστειλα e-mail και βλέπουμε
Πάντως ευχαριστούμε για την πληροφορία!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133399 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Pellets Τιμές σε Αθηνα

VOSDOGIAN έγραψε: Πελλετακιδες απτας Αθήνας αυτο kausoxyla.gr/ το εχει δοκιμάσει κανείς τη τιμή είναι αυτή :woohoo: Επικίνδυνα χαμηλή θα έλεγα ;)


Είχα κάνει πέρυσι κάποιες προσπάθειες να παω απο εκει να προμηθευτώ καμιά 10αρια σακούλες, ο τυπος ομως στο τηλέφωνο μου ελεγε οτι δεν εχει και με πήγαινε απο βδομάδα σε βδομάδα.

Επισης δεν μου άρεσε ο τροπος του ήταν πάντα απότομος και εκλεινε το τηλέφωνο στα μουτρα, δεν το κατάλαβα αυτο, θα τον παρακαλάμε για να του δώσουμε τα λεφτά μας?..

Ουστ.. Αν καταφερει κανένας φιλος να παρει δειγμα -που αμφιβάλω- και το δοκιμάσει ας μας πει και εμας να ξέρουμε..


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133402 από VOSDOGIAN
Απαντήθηκε από VOSDOGIAN στο θέμα Pellets Τιμές σε Αθηνα
Τι να κάνω Γιώργο το ψάχνω γιατί αν πας χωρίς ψάξιμο σου πουλάνε ενα τσουβάλι μάπα
πελλετ 6-6.5 ευρώ και δεν έχω σκοπό να μπω σε μια διαδικασία κουβαλα-καθαρισε για να κονομάνε κάποιοι :unsure: αλλά για να ζεστάνω πιο οικονομικά την οικογένεια ;)

electron έγραψε:
Επισης δεν μου άρεσε ο τροπος του ήταν πάντα απότομος και εκλεινε το τηλέφωνο στα μουτρα, δεν το κατάλαβα αυτο, θα τον παρακαλάμε για να του δώσουμε τα λεφτά μας?..

Ουστ..

Πέτρο ακριβώς ετσι,δεν παρακαλάμε κανέναν........

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": electron

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133612 από etsa67
Απαντήθηκε από etsa67 στο θέμα Pellets Τιμές σε Αθηνα
Να αναφέρω και εγώ κάτι: Κοιτάξτε και την ALPHA PELLET Ελληνική εταιρία με χαμηλό κόστος σε Α και Β ποιότητες και κοντό σπόρο για γρήγορο άναμμα. Διαφορά από Α σε Β είναι μόνο η στάχτη και από τιμές 195 χωρίς ΦΠΑ. Εγώ μένω στη Β. Εύβοια και αντιμετωπίζω διπλή μεταφορική. Ο τύπος που μίλησα είναι θαυμάσιος και θα μου στείλει 10 σακιά Free για δοκιμή στον "ΟΚΤΑΓΚΟΝ" Πελετοκαυστήρα μου. Μια δοκιμή θα μας πείσει..

Στάθης Μηχανολόγος Μηχανικός

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133656 από fritakos
Απαντήθηκε από fritakos στο θέμα Pellets Τιμές σε Αθηνα

etsa67 έγραψε: Να αναφέρω και εγώ κάτι: Κοιτάξτε και την ALPHA PELLET Ελληνική εταιρία με χαμηλό κόστος σε Α και Β ποιότητες και κοντό σπόρο για γρήγορο άναμμα. Διαφορά από Α σε Β είναι μόνο η στάχτη και από τιμές 195 χωρίς ΦΠΑ. Εγώ μένω στη Β. Εύβοια και αντιμετωπίζω διπλή μεταφορική. Ο τύπος που μίλησα είναι θαυμάσιος και θα μου στείλει 10 σακιά Free για δοκιμή στον "ΟΚΤΑΓΚΟΝ" Πελετοκαυστήρα μου. Μια δοκιμή θα μας πείσει..


Μίλησα και εγώ σήμερα μαζί του, ευγενικός αλλά οχι και τόσο εξυπηρετικός. Το πέλλετ ξύλου μου είπε οτι παράγεται στην Ελλάδα από 100% ερυθρελατη... στο site γράφει ελιές, αμπέλια και δασικά υπολείμματα ξυλείας, πάντως ερυθρελάτη στην Ελλάδα δύσκολο να βρεις.
Το θέμα είναι οτι δεν μπορεί να στείλει δείγμα παρά μόνο 1 τόνο !!!! :( Εσένα σου έστειλε;
240 με ΦΠΑ ΚΑΙ 45 μεταφορικά μάλλον βγαίνει ακριβό... :S
Η Β ποιότητα είναι πελλετ αχύρου με περίπου 5% στάχτη και ο ίδιος μου είπε ότι αν δεν έχει αυτόματη απομάκρυνση στάχτης η εστία δεν θα μπορέσει να το κάψει αποδοτικά γιατί η στάχτη κολλάει.
Τιμή γι αυτό δεν ρώτησα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.092 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ