Καύση Creta Pellets σε αερόθερμη σόμπα GP8000

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105606 από creta pellet
ακου να σου πω καναμε εδω στην creta pellet μια μικρη συσκεψη.επειδη βλεπουμε οτι εχεις παθει πελλετο αρρωστια αποφασισαμε να σου πουμε το φαρμακο .μια που αναφερεσαι συνεχεια στη ρουμανια εκει στο κομανεστι,μοινεστι,δερμανεστι,και ονεστι πιστευουμε οτι θα βρεις τι γιατρεια σου 10 μερες παραπανω δεν χρειαζονται. αντε και καλη επιτυχια
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105607 από DOOM_NX
Δεν κατάλαβα Χριστό, αλλά κοιτάξτε να κάνετε καμιά σύσκεψη για να καίγεται το πέλλετ σας παντού και αφήστε τις εξυπνάδες! :)
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105608 από avato-pantou
Κατι εκανα λαθος πριν οποτε...-

Τη λεβητα εχεις που τα καιει ολα?απλα ενδιαφερομε για κατι αναλογο και ρωταω μην το περνεις στραβα.

Είμαι εγώ καλό παιδί...
Last edit: 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν by avato-pantou.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105609 από Fokion
Περαν οτι μου κανατε το θεμα ............. μου "τη λετε" κι απο πανω επειδη εκανα την δοκιμη σε "απευθειας" μεταδοση, επειδη την ψαχνω να δω πως θα καει το πελλετ σε σομπα ΠΑΡΟΛΟ που δεν εχω τις απειρες γνωσεις και γι αυτο προφανως το κανω σε "απευθειας μεταδοση" ωστε οι γνωριζοντες να εχουν οσο το δυνατον περισσότερα στοιχεια για να μου πουν μια γνωμη.

Συγνωμη επεισεις που δεν διαθετω τον απειρο χρονο να δοκιμαζω καθημερινα διαφορα πραγματα Αυγουστιατικα αλλα γυρναω απο την δουλεια 8 και 9 το βραδυ πτωμα και με μια οικογενεια απο πισω που εχει τις αναγκες της...

Χαρη ελπιζω να μην εχεις την αποψη οτι κι εγω προσπαθω να δυσφημισω το προιον....

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Last edit: 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν by Fokion.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105611 από stratis 1

DOOM_NX έγραψε: Δεν κατάλαβα Χριστό, αλλά κοιτάξτε να κάνετε καμιά σύσκεψη για να καίγεται το πέλλετ σας παντού και αφήστε τις εξυπνάδες! :)


Ρε Ντουμακο μου θα με τρελανης.
Τη μια λες οτι η σομπα ειναι μονο για πελλετ ξυλου (το γραφει πανω στην ουγια) αρα ειναι ανικανη να καψει κατι αλλο (πχ πυρηνο πελλετ),και απο την αλλη κατηγορης την κρετα πελλετ οτι φταιει για το πελλετ που καιγεται σε ολους τους αλλους λεβητες εκτος απο αυτη.
Φταιει ο γαιδαρος και δερνεις το σαμαρι!!!!!!!
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105615 από pannarab
Πάντως ο σκοπός του νήματος δεν επετεύχθη μέχρι στιγμής. Ο Φωκίων καλοπροαίρετα προσπάθησε να μοιραστεί τα αποτελεσματα των δοκιμών μαζί μας, αλλά το συμπέρασμα είναι ότι (εγώ τουλάχιστον) δεν έχω καταφέρει να βρω την άποψη κάποιου που να το έκαψε σε σόμπα και να μας πει τα συμπεράσματά του.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.088 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ