Περί Schweighofer / Egger τετραεδρικής διατομής κλπ

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104156 από DOOM_NX
BTW, έμπορος σήμερα μου επιβεβαίωσε: Schweighofer σε πολύ μακρόστενη σακούλα (μπότα) είναι φτιαγμένο στο Radauti, όπως και τα διάφανα σακιά της Egger. Οι πιο τετραγωνίζουσες συσκευασίες είναι από Sebes.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104228 από Pellet ZarisEcoEnergy

DOOM_NX έγραψε: BTW, έμπορος σήμερα μου επιβεβαίωσε: Schweighofer σε πολύ μακρόστενη σακούλα (μπότα) είναι φτιαγμένο στο Radauti, όπως και τα διάφανα σακιά της Egger. Οι πιο τετραγωνίζουσες συσκευασίες είναι από Sebes.


ποιος εμπορος?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104232 από DOOM_NX

Pellet ZarisEcoEnergy έγραψε:

DOOM_NX έγραψε: BTW, έμπορος σήμερα μου επιβεβαίωσε: Schweighofer σε πολύ μακρόστενη σακούλα (μπότα) είναι φτιαγμένο στο Radauti, όπως και τα διάφανα σακιά της Egger. Οι πιο τετραγωνίζουσες συσκευασίες είναι από Sebes.


ποιος εμπορος?

Άκυρο. Βλακείες έλεγε. :pinch:

Το πέλλετ, που νόμιζε ότι ήταν από Radauti, ήταν τελικά από Sebes.
Last edit: 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104825 από chris lam
Το Schweighofer που έκαιγε όλο το χειμώνα πελάτης μου είχε σαν αποτέλεσμα την απίστευτη πισα μέσα στο λέβητα και 4 φορές φωτιά στην καμινάδα.........Δεν ξέρω προμηθευτή αλλά ξέρω να πω ότι ήταν στην κοντή την σακούλα αγορασμένο από πέρυσι

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Και αν κάποιοι φύγαν από τη ζωή σου, σε βλέπουν απ’ το club του παραδείσου, ΑΕΛ θυμήσου, πάντα μαζί σου, βασίλισσα σε θέλουν κι οι νεκροί σου…

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104827 από DOOM_NX

chris lam έγραψε: Το Schweighofer που έκαιγε όλο το χειμώνα πελάτης μου είχε σαν αποτέλεσμα την απίστευτη πισα μέσα στο λέβητα και 4 φορές φωτιά στην καμινάδα.........Δεν ξέρω προμηθευτή αλλά ξέρω να πω ότι ήταν στην κοντή την σακούλα αγορασμένο από πέρυσι

Έπρεπε να βγάλεις μια φωτογραφία τη σακούλα και το πέλλετ...

Από 'κει και πέρα, με τι βαθμό απόδοσης καύσης δούλευε ο λέβητας; Τι θερμοκρασία καυσαερίων;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104842 από thomas
ηθελα να ρωτησω γιατι ετοιμαζομαι για παραγγελια πελλετ Schweighofer το οποιο μου ειπαν οτι ειναι απο το radauti της ρουμανιας,ποιο ειναι αυτο το εχει δει κανεις,γιατι εγω περυσι αυτο που ειχα ηταν απο sebes,υπαρχει τετοιο να κυκλοφορει ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.088 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ