Περί Schweighofer / Egger τετραεδρικής διατομής κλπ

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103649 από kosmidis80
Ωπα! Να και το λαβρακι! :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103650 από dimlyk
Pellet ZarisEcoEnergy

το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να σεβαστεις τον "δικο μας χωρο"
οπως ζητησες να σεβομαστε τον δικο σου
και κυριως να σεβεσαι τους συνομιλητες σου

το τι θελει ο καθε καταναλωτης και τι ψαχνει το ξερει ο ιδιος κι οχι εσυ
ο οποιος προφανως δεν μπορει να εισαι και αντικειμενικος σχετικα με τα προιοντα που εμπορευεσαι
αυριο που μπορεις να πουλας το ΑΧΥΡΑ πελλετ θα ισχυριζεσαι οτι ειναι το καλυτερο
μονο που ... αυτο θα το κρινουμε εμεις κι οχι εσυ και οι κατα δικη σου αναφορα πελατες σου .


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103652 από Pellet ZarisEcoEnergy

dimlyk έγραψε: Pellet ZarisEcoEnergy

το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να σεβαστεις τον "δικο μας χωρο"
οπως ζητησες να σεβομαστε τον δικο σου
και κυριως να σεβεσαι τους συνομιλητες σου

το τι θελει ο καθε καταναλωτης και τι ψαχνει το ξερει ο ιδιος κι οχι εσυ Γιατι το ξερεις εσυ καλυτερα? Εμένα είναι η δουλεια μου. Και παντα βασιζόμουν στην ειλικρίνεια. Στο κάτω κάτω και εγω καταναλωτής είμαι! Μπορώ να βοηθήσω τους συναθρώπους μου. Δεν μου επιτρέπεις?
ο οποιος προφανως δεν μπορει να εισαι και αντικειμενικος σχετικα με τα προιοντα που εμπορευεσαι
αυριο που μπορεις να πουλας το ΑΧΥΡΑ πελλετ θα ισχυριζεσαι οτι ειναι το καλυτερο
μονο που ... Τωρα δηλαδη δεν πουλαω αλλα πέλλετ? Εχω πει τίποτα για το BEP? Τι χαζομαρες ειναι αυτες? αυτο θα το κρινουμε εμεις κι οχι εσυ και οι κατα δικη σου αναφορα πελατες σου . Γιατι? Δεν μου επιτρεπεις να μιλαω? Τι εισαι, ο δικτατορας μας εδω μεσα?


και αναρωτιόμουν, που ειναι αυτο το παιδι βρε?
Καλημερα, σας βαρεθηκα εσας τους δυο! Ολο τα ιδια και τα ιδια, χωρις επιχειρηματα συζητησεις... μονο τα παιδακια μιλανε ετσι. Σας αφηνω στον δικο σας χωρο να παιξετε οσο θελετε. Byebye :P

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103655 από dimlyk
στο καλο και να μας γραφεις :P

ελπιζω τιποτα πιο σωστο απο το "η σταχτη δεν εχει σημασια την αποδοση "

που ηρθες να μου πεις οτι ξερεις καλυτερα απο μενα τι θελω !!!!


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103657 από jps

DOOM_NX έγραψε:

Pellet ZarisEcoEnergy έγραψε: Όσον αφορα το topic, θα έπρεπε να καταλαβαινεις και να σεβαστεις οτι το συγκεκριμένο topic ειναι φτιαγμενο για να παρουσιαζουμε τις προσφορες μας και οχι για να σχολιαζουμε οτι μας κατεβαινει στο κεφαλι. Το τι θα μπορουσαμε να κανουμε για να μην γραφει ο καθενας ειναι γνωστο. Ευχαριστουμε για τις υποδείξεις. Βασιζόμαστε ομως στην καλη συνεργασία, συννενόηση και σεβασμό που δείχνουν τα μέλη. Όπως βλέπεις ήδη τα ασχετα σχολια μεταφέρθηκαν. Ευχαριστω την ομαδα διαχείρισης.

LMAO... :lol:

Μ'αρέσει που βλέπεις ότι μεταφέρθηκαν τα σχόλια αλλού, ωστόσο υπερασπίζεσαι το topic σου, μη σου χαλάσουμε καμιά προσφορά και δεν τσιμπήσει ο πελάτης!

Newsflash: Δουλειά μας είναι να σχολιάζουμε. Ο συντονισμός ανήκει στους συντονιστές. Αν δουν ότι κάτι δεν ταιριάζει, με ένα κουμπί το μεταφέρουν στο σωστό θέμα. Μη σε αγχώνουν λοιπόν τα offtopic. Σε όλα τα θέματα γίνονται, όχι μόνο στις προσφορές σου.

Επί της ουσίας τώρα:

Pellet ZarisEcoEnergy έγραψε: Ναι εχεις δικαιο σχετικα με την διαφορα στην ποιοτητα. Όλοι οι (αρτοποιοι) πελάτες μου που δοκιμασαν αυτούς τους δυο μήνες, που συνεργάζομαι με την Ameco, το Ameco είπαν ότι το Ameco ειναι καλυτερο και το προτιμούν. Φυσικα είχαν ήδη δοκιμάσει τα υπολοιπα.
Ο Kerberos ειπε ότι το Schw ειναι πιο ασπρο, αλλα εγω βλέποντας τα (καθε μέρα) σου λέω ότι είναι πολύ πιο κίτρινο απο το G-N, το οποιο είναι κάτασπρο. Ελα απο εδώ όποτε θέλεις να τα δούμε και μαζί.

Όλοι οι χρήστες του energ που δοκίμασαν Ameco είπαν πως δεν έχει καμία σχέση με τα αντίστοιχα ENplus A1 κωνοφόρων. Ή κάτι έκαναν λάθος ή όντως είναι κατώτερης ποιότητας. Και στο τεστ του Μόσχαλη, δεν τα πήγε τόσο καλά...

Το Egger είναι κίτρινο, αλλά χωρίς μαυραδάκια ;)
To Schwei όταν περνάει από την πρέσσα μαυρίζει.
Αυτό εννοούμε πιο άσπρο. Γενικότερα η όψη του είναι καλύτερη.


Φίλε Παναγιώτη,όσον αφορά το τεστ του κυρίου Μοσχάλη στο Ameco ήταν ημιτελές και θυμάμαι ότι σε σχετική μου ερώτηση τότε,απάντηση δεν έλαβα ποτέ.Ο λόγος φυσικά που με ενδιέφερε το θέμα ήταν το ότι ήδη είχα αγοράσει 5 παλλέτες Ameco το 2012,που με περιμένουν στην αποθήκη για να τις κάψω φέτος στην εναρκτήρια χρονιά λειτουργίας του Pelletech 25.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103687 από Pellet ZarisEcoEnergy

dimlyk έγραψε: στο καλο και να μας γραφεις :P

ελπιζω τιποτα πιο σωστο απο το "η σταχτη δεν εχει σημασια την αποδοση "

που ηρθες να μου πεις οτι ξερεις καλυτερα απο μενα τι θελω !!!!


αν γνώριζες τα μισα απο αυτα που γνωρίζω εγω, μάλλον θα ντρεπόσουν για αυτα που γράφεις, και φυσικά δεν θα τα έγραφες!
Αλλα δυστυχώς αποτελείς (εσύ όπως και 2-3ς άλλοι) τρανταχτό παράδειγμα του γεγονότος ότι ο συνδυασμός αμάθειας και θράσους είναι τρομαχτικός!
Ευτυχώς το είδος σου τείνει να εξαλειφθεί καθώς οι νέοι άνθρωποι έχουν μάθει να ακούν, να κάνουν διάλογο, να σέβονται και να σκέφτονται. Έριξα αρκετά χαμηλά το επιπεδό μου μήπως και καταφέρω να συζητήσω μαζί σας, αλλα δυστυχώς απέτυχα.
Συνεχίστε να προσβάλλετε ανθρώπους που δεν γνωρίζετε, προϊόντα που δεν μπορέσατε να αξιοποιήσετε και θα πάτε μπροστά! Καλή σας τύχη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.173 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ