Συζητήσεις για pellets

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #155516 από Δημήτρης Κατσούνης
Απαντήθηκε από Δημήτρης Κατσούνης στο θέμα Συζητήσεις για pellets
Παιδιά όποιος έχει δοκιμάσει (το έχουν δοκιμάσει πολλοί) ας μου πει για το holz A1 (λέμε τώρα...) τη γνώμη του. Κυρίως στάχτη αλλά και ποιότητα στάχτης. Είναι αυτή που κολλάει και δεν βγαίνει εύκολα από όπου κάτσει ή είναι σαν πούδρα? Και κυρίως αν έχει σταθερότητα στα χαρακτηριστικά του, που σημαίνει ότι πρέπει να το έχει κάψει για καιρό.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #155548 από sdancer75
Απαντήθηκε από sdancer75 στο θέμα Re:Συζητήσεις για pellets

Δημήτρης Κατσούνης έγραψε: Παιδιά όποιος έχει δοκιμάσει (το έχουν δοκιμάσει πολλοί) ας μου πει για το holz A1 (λέμε τώρα...) τη γνώμη του. Κυρίως στάχτη αλλά και ποιότητα στάχτης. Είναι αυτή που κολλάει και δεν βγαίνει εύκολα από όπου κάτσει ή είναι σαν πούδρα? Και κυρίως αν έχει σταθερότητα στα χαρακτηριστικά του, που σημαίνει ότι πρέπει να το έχει κάψει για καιρό.


Πολυ καλο. Στάχτη γκρι με μορφη πουδρας. Έχω κάψει μισό τόνο και ήταν πολυ σταθερό στην ποιοτητα και στην καύση.

sdancer75

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #155556 από 697
Απαντήθηκε από 697 στο θέμα Re:Συζητήσεις για pellets
αυτό είναι σερβικο?? εγω εχω δοκιμασει το premium holz mix A1.σταχτη (αρκετη θα ελεγα σε συγγρηση με αλλα) σε μορφη πουδρας δεν κολαει, πολύ καλη καυση.. δεν ξερω αν είναι το ιδιο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #155586 από Δημήτρης Κατσούνης
Σας ευχαριστώ. Πάω από Δευτέρα Λερόύ για 2-3 παλέτες!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #155601 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Re:Συζητήσεις για pellets

697 έγραψε: αυτό είναι σερβικο?? εγω εχω δοκιμασει το premium holz mix A1.σταχτη (αρκετη θα ελεγα σε συγγρηση με αλλα) σε μορφη πουδρας δεν κολαει, πολύ καλη καυση.. δεν ξερω αν είναι το ιδιο.


αυτό που λες εσυ φιλε εσύ είναι το bioenergy point συσκευασμενο σε άλλη σακουλα (Μπελοιας)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #155622 από 697
Απαντήθηκε από 697 στο θέμα Re:Συζητήσεις για pellets

thomas έγραψε:

697 έγραψε: αυτό είναι σερβικο?? εγω εχω δοκιμασει το premium holz mix A1.σταχτη (αρκετη θα ελεγα σε συγγρηση με αλλα) σε μορφη πουδρας δεν κολαει, πολύ καλη καυση.. δεν ξερω αν είναι το ιδιο.


αυτό που λες εσυ φιλε εσύ είναι το bioenergy point συσκευασμενο σε άλλη σακουλα (Μπελοιας)


αυτό λεω εγω. πολύ καλο είναι.
Last edit: 7 Χρόνια 4 Μήνες πριν by 697.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.110 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ