Συζητήσεις για pellets

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148259 από Δημήτρης Κατσούνης

jnet έγραψε:

Δημήτρης Κατσούνης έγραψε: Τους πήρα τώρα τλφ και μου είπαν ότι δεν έχει πιστοποίηση αλλά συμόρφωση(??????). Και είναι σε κατηγορία χαρακτηριστικών Α1. Έχουν δει τόσα τα μάτια μου που δεν τους πιστεύω

Το pellet το εχω καψει είναι μια χαρά σε σχέση με την τιμή του αλλά δεν συγκρίνεται με το swei. Οτι δίνεις παίρνεις.


Με τον κίνδυνο να χαρακτηριστείς ότι μεροληπτείς μπορείς να μου το συγκρίνεις με τα άλφαγουντ (Α1 και Α2 που μάλλον είναι τα καλυτερα ελληνικά). Άλλωστε εδώ είμαστε για να δίνουμε πληροφορίες και εμπειρίες. Και πάντα βέβαια σε σχέση και με τις τιμές μην το ξεχνάμε αυτό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148261 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Re:Συζητήσεις για pellets
Αλφαγουντ εχω καψει πριν 2-3 χρόνια αυτό στην Κοκκινη σακούλα και μετά το Καρυπίδης που εβγαινε στο ιδιο εργοστάσιο. Τα βαζω ισοδυναμα με το Holtz

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148289 από Δημήτρης Κατσούνης

jnet έγραψε: Αλφαγουντ εχω καψει πριν 2-3 χρόνια αυτό στην Κοκκινη σακούλα και μετά το Καρυπίδης που εβγαινε στο ιδιο εργοστάσιο. Τα βαζω ισοδυναμα με το Holtz


Εννοείς (γιατί πριν 2-3 χρόνια δεν υπήρχε το Α1) το βιομηχανικό το industrial μάλλον. Αυτό είναι καλό θερμιδικά αλλά έχει πολύ στάχτη (έτσι λένε).

Με την ευκαιρία άρχισαν τα ανάματα? Ίσως στη βόρεια ελλάδα?
Last edit: 8 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Δημήτρης Κατσούνης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148292 από theo_chania
Απαντήθηκε από theo_chania στο θέμα Re:Συζητήσεις για pellets

Δημήτρης Κατσούνης έγραψε:

jnet έγραψε: Αλφαγουντ εχω καψει πριν 2-3 χρόνια αυτό στην Κοκκινη σακούλα και μετά το Καρυπίδης που εβγαινε στο ιδιο εργοστάσιο. Τα βαζω ισοδυναμα με το Holtz


Εννοείς (γιατί πριν 2-3 χρόνια δεν υπήρχε το Α1) το βιομηχανικό το industrial μάλλον. Αυτό είναι καλό θερμιδικά αλλά έχει πολύ στάχτη (έτσι λένε).

Με την ευκαιρία άρχισαν τα ανάματα? Ίσως στη βόρεια ελλάδα?

Οχι, πριν 2-3 χρονια το Α2 (premium) ηταν σε κοκκινη σακουλα, δεν υπηρχε το βιομηχανικο τοτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148397 από Δημήτρης Κατσούνης
Εγώ πάντως παρά το ότι προμηθεύτηκα για φέτος (ελπίζιω να φτάσει) θα ήθελα να το δοκιμάσω καμια δεκαριά τσουβάλια το Holz του LM. Και θα πάρω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148422 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Re:Συζητήσεις για pellets
Και Εγω πήρα σήμερα 8 σακούλες holz για δοκιμή.είχε 2 παρτίδες 7 κ 8 του 2015.εγώ πήρα του 8/15 που ήταν πιο μεγάλα σε μέγεθος ,πιο καλοφτιαγμένα,και επίσης γενικά δεν ειχαν πολύ σκόνη στο σακι.θα τα δοκίμασω γιατί λένε ότι δεν βγάζουν πολύ σταχτη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.092 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ