Ελληνικά pellets

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91657 από Pegasus
Απαντήθηκε από Pegasus στο θέμα Ελληνικά pellets
Φίλε GT,

Αποδέχομαι ως φυσιολογικό τον προβληματισμό σου και την όποια δυσπιστία, σχετικά με το ποιος είμαι, τί κάνω και ποιες είναι οι προθέσεις μου.

Αν μου στείλεις προσωπικό μήνυμα θα σου δώσω το τηλέφωνό μου να με καλέσεις και τότε θα σου πω και ποιος είμαι και τι δουλειά κάνω. Και τότε αν εξακολουθείς να έχεις την παραμικρή υποψία μπορείς να με ''κράξεις'' από εδώ δημόσια.

BTW ο χώρος που εργάζομαι δεν έχει καμία σχέση με τη Βιομάζα, και ο τομέας μου σαφώς δεν είναι η διαφήμιση ή το marketing...

Φιλικά πάντα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91660 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Ελληνικά pellets
Πηγασε σε αυτο φορουμ εχουμε ενα μικρο κακο.
Αν ενα προιον ειναι Ελληνικο πρεπει να φερουμε πιστοποιησεις απο τον Ομπαμα για να αποδειξουμε την ποιοτητα του.
Εν μερει καταλαβαινω την καχυποψια καποιων γιατι μιλαμε για το 1ο ποστ σου αλλα συμπτωση επαναλαμβανομενη παυει να ειναι συμπτωση.
Ελπιζω να συνεχισεις να ποσταρεις κ να μας πεις κ εντυπωσεις κ απο τον λεβητα σου.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91664 από Pegasus
Απαντήθηκε από Pegasus στο θέμα Ελληνικά pellets
Αγαπητέ stergiosbik ευχαριστώ,

Σύντομα θα σας πω και για τον Primus Mavil.
Όχι όμως από εδώ αφού είδα υπάρχει σχετική συζήτηση σε άλλο topic..

Καλημέρα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91674 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Ελληνικά pellets

stergiosbik έγραψε: Πηγασε σε αυτο φορουμ εχουμε ενα μικρο κακο.
Αν ενα προιον ειναι Ελληνικο πρεπει να φερουμε πιστοποιησεις απο τον Ομπαμα για να αποδειξουμε την ποιοτητα του.
Εν μερει καταλαβαινω την καχυποψια καποιων γιατι μιλαμε για το 1ο ποστ σου αλλα συμπτωση επαναλαμβανομενη παυει να ειναι συμπτωση.
Ελπιζω να συνεχισεις να ποσταρεις κ να μας πεις κ εντυπωσεις κ απο τον λεβητα σου.


προφανως το διαβασμα σου εδω μεσα ειναι επιλεκτικο :)
η αποδειξη της ποιοτητας για καθε πελλετ γινεται μονο με εργαστηριακες αναλυσεις
η δε αποδειξη της σταθερης του ποιοτητας μονο με πιστοποιησεις
ειτε ειναι ελληνικο ειτε απο την ουγκαντα .


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91679 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Ελληνικά pellets

stergiosbik έγραψε: Πηγασε σε αυτο φορουμ εχουμε ενα μικρο κακο.
Αν ενα προιον ειναι Ελληνικο πρεπει να φερουμε πιστοποιησεις απο τον Ομπαμα για να αποδειξουμε την ποιοτητα του.
Εν μερει καταλαβαινω την καχυποψια καποιων γιατι μιλαμε για το 1ο ποστ σου αλλα συμπτωση επαναλαμβανομενη παυει να ειναι συμπτωση.
Ελπιζω να συνεχισεις να ποσταρεις κ να μας πεις κ εντυπωσεις κ απο τον λεβητα σου.


Φίλε Στέργιο δεν τίθεται θέμα πιστοποιήσεων, ούτε εγχώριου και μη προϊόντος. :huh:

Το θέμα εν προκειμένω είναι ο διαφημιστικός "Δούρειος Ίππος", οι οποίος απλά υποτιμά τη νοημοσύνη μας και κάνει μπαμ απ' το χιλιόμετρο. :whistle:

Και υπόννοιες δεν προκαλεί μόνο η επαναλαμβανόμενη σύμπτωση, αλλά και το ύφος γραφής. ;)

Ο ευχαριστημένος χρήστης και ο "διαφημιστής", διαφέρουν αρκετά. B)


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91685 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Ελληνικά pellets
Ουτε επιλεκτικο ειναι το διαβασμα μου ουτε γινεται με "χορηγιες"! ;) (αφορα χρηστες κ οχι το φορουμ)
Εμεις "κατηγορουμε" τον ανθρωπο οτι μαλλον κανει διαφημιση.
Ομως ο Πηγασος ουτε κρυβεται ουτε κανει την παπια.
Οποιος θελει επικοινωνει μαζι του κ λυνεται η απορια του.
Εξαλλου για το συγκεκριμενο πελλετ ειχε κανει λογο κ ο OAHNSEA για την ποιοτητα του,που κ μηχανολογος ειναι κ κατι παραπανω ξερει απο εμας.
Κι αυτος διαφημιση εκανε; :unsure:
Καμμιας μα καμμιας συγκεκριμενης εταιρειας δεν ειμαι υποστηρικτης.Ειμαι υποστηρικτης των Ελληνικων προιοντων κ βλεπω πολυ καλα τον πολεμο που κανουν εδω μεσα καποιοι εναντιον των Ελληνικων προιοντων.
(Δεν εννοω εσας τους 2).
Αν βεβαια ο Πηγασος αποδειχτει "σκαρτος" θα ζητησω συγγνωμη αλλα αυτο δεν θ αλλαξει την σταση μου για το Ελληνικα προιοντα.
Αλλα μεχρι να τον βγαλουμε ενοχο ας μην τον κατηγορουμε.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.094 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ