Φτηνό ή τζάμπα pellet: το θέμα στην παρέα του Forum!

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #290 από jimmys81
Aς μην αρχισουμε και εδω την φαγωμαρα,οπως διπλα.Καλα θα κανουν οι φιλοι που ειναι εμποροι εδω μεσα,να γραφουν και τιμες στα προιοντα τους ,και εμεις οι αλλοι απο οπου αγοραζουμε να γραφουμε παντα τιμες για να μπορουν να συγκρινουν και τα αλλα μελη.ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΣΑΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΔΕΡΦΙΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΑΜΕ!!!!!!!!!!


Το ιδιο και εγω μετα απο ενα χρονο ++ ετσι αισθανομαι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #291 από Sakiss

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε: Βρε βρε!!! Τα παιδιά δίπλα άνοιξαν και μας ξανα-περιμένουνε! Σαν να μη συμβαίνει τίποτα!



Καλα ειμαστε εδω . Να δουμε και καμια προσφορα για πελλετ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #295 από IliasMAt
Γειά και χαρά και από μένα.

Θα ήθελα να πω σε ότι αφορά την κατανάλωση πέλλετ που γράφουν πολλά παιδιά ότι το θέμα είναι τελείως υποκειμενικό και δεν βοηθάει να βγάλει κανένας συμπεράσματα αλλά μπερδεύει ακόμα περισσότερο τον απλό καταναλωτή και υποψήφιο αγοραστή.Σε καμιά μα σε καμιά περίπτωση δεν είναι καν ενδεικτική τιμή απόδοσης και νομίζω ότι είναι λάθος να την αναφέρουμε έτσι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #301 από KERBEROS

IliasMAt έγραψε: Γειά και χαρά και από μένα.

Θα ήθελα να πω σε ότι αφορά την κατανάλωση πέλλετ που γράφουν πολλά παιδιά ότι το θέμα είναι τελείως υποκειμενικό και δεν βοηθάει να βγάλει κανένας συμπεράσματα αλλά μπερδεύει ακόμα περισσότερο τον απλό καταναλωτή και υποψήφιο αγοραστή.Σε καμιά μα σε καμιά περίπτωση δεν είναι καν ενδεικτική τιμή απόδοσης και νομίζω ότι είναι λάθος να την αναφέρουμε έτσι.

Θα πρέπει να αναφέρει ο καθένας περσινή κατανάλωση με πετρέλαιο, περσινές θερμοκρασίες θερμοστατών και να συγκρίνει με τα φετινά.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #304 από PELLET-SHOP
Καλημέρα στον πελλετόκοσμο!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #305 από egglezos

KERBEROS έγραψε: Μπορεί κάποιος που έχει λέβητα μη αυτοκαθαριζόμενο ή και σόμπα πέλλετ να μου πει αν στο σημείο που είναι η αντίσταση μετά από κάποιες μέρες γίνεται κρούστα σκληρή από καμμένο πέλλετ; Ο τεχνικός του λέβητα μου είπε ότι οφείλεται στα πέλλετ που έχουμε στην Ελλάδα κι ότι καλό θα είναι να προσέχω ιδιαίτερα τον καθαρισμό του σημείου.


γίνεται ναι. Σωστά σου είπε.

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.141 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ