Φτηνό ή τζάμπα pellet: το θέμα στην παρέα του Forum!

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #276 από kostas.b

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε:

kostas.b έγραψε: Θεοδοση απο καταναλωση τι λεει ο δικος σου

Πρόχειρα αυτή τη στιγμή, από 8 Οκτωβρίου μέχρι σήμερα (43 μέρες), 1300 κιλά Alfa wood. Με περισσότερη φυσικά κατανάλωση τις 15 τελευταίες μέρες που κάνει παγωνιές! Το σπίτι είναι διόρωφη αγροικία 200 τ.μ. περίπου, εκτεθειμένη απ' όλες τις πλευρές, με κεραμοσκεπή χωρίς πλάκα, κατασκευής 1965, με συνθετικά καλά κουφώματα.


Πολυ καλη η καταναλωση σου.Ο δικος μου σε 42 μερες 1550 κιλα βουλγαρικο πελλετ.Τελικα η σκεπη που δεν εχω ισως παιζει μεγαλο ρολο.Παντως τους 6 τονους δεν τους γλιτωνω.

Απο καθαρισμα πως παει.Στον δικο μου του αδειαζω την σταχτη καθε τρεις μερες και τον ξυνω ολοκληρον μια φορα την εβδομαδα.Προβληματα αναματος μεχρι στιγμης κανενα.

Διαγράφηκε link που απαγορεύεται

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #281 από Θανοςκ04
οχι πως ειμαι αντιθετος αλλα καπως ετσι αρχισαμε και διπλα,
ας ειναι δεν ειναι κακο που υπαρχουν και εμποροι εδω αλλα αν βρουμε καπου καλητερη τιμη μην κανουν καμια αναφορα
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Θανοςκ04.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #283 από nik
σερρες ολοι πουλανε αλφα γοοντ στα 250 τον τονο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #284 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ

kostas.b έγραψε:

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε:

kostas.b έγραψε: Θεοδοση απο καταναλωση τι λεει ο δικος σου

Πρόχειρα αυτή τη στιγμή, από 8 Οκτωβρίου μέχρι σήμερα (43 μέρες), 1300 κιλά Alfa wood. Με περισσότερη φυσικά κατανάλωση τις 15 τελευταίες μέρες που κάνει παγωνιές! Το σπίτι είναι διόρωφη αγροικία 200 τ.μ. περίπου, εκτεθειμένη απ' όλες τις πλευρές, με κεραμοσκεπή χωρίς πλάκα, κατασκευής 1965, με συνθετικά καλά κουφώματα.


Πολυ καλη η καταναλωση σου.Ο δικος μου σε 42 μερες 1550 κιλα βουλγαρικο πελλετ.Τελικα η σκεπη που δεν εχω ισως παιζει μεγαλο ρολο.Παντως τους 6 τονους δεν τους γλιτωνω.

Απο καθαρισμα πως παει.Στον δικο μου του αδειαζω την σταχτη καθε τρεις μερες και τον ξυνω ολοκληρον μια φορα την εβδομαδα.Προβληματα αναματος μεχρι στιγμης κανενα.

Στάχτη άδεισμα κάθε 5 μέρες - ξύσιμο δεν έχω καθόλου, κάθε 20 μέρες καθώς αδειάζω τη στάχτη σκουπίζω και τα τούμπος, αφου τραβήξω 3-4 φορές το μοχλό και πέσει η κάπνα κάτω στον θάλαμο, με την ηλεκτ. σκούπα - πρόβλημα ανάμματος, ή άλλο , ουδέν!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #287 από jimmys81
Καλως ορισες Γιαννη μην αισθανεσε καθολου παραξενα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #288 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Βρε βρε!!! Τα παιδιά δίπλα άνοιξαν και μας ξανα-περιμένουνε! Σαν να μη συμβαίνει τίποτα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.149 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ