Φτηνό ή τζάμπα pellet: το θέμα στην παρέα του Forum!

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #259 από PELLET-SHOP
Καλησπέρα και από μένα.
Δυσκολεύτηκα πάρα πολύ να αποφασίσω να εγγραφώ στο νέο φόρουμ,γιατί φοβήθηκα μην με παρεξηγήσετε λόγο του ότι είμαι έμπορος βιοκαυσίμων-πέλλετς.Έλαβα πάρα πολλά mails και προσωπικά μηνύματα,τα οποία με προσκαλούσαν να συνεχίσω μαζί σας και αυτό με ενθάρρυνε αρκετά.Ένοιωσα,και η αλήθεια είναι ότι συνεχίζω να νοιώθω ανεπιθύμητος λόγο της ιδιότητας(επαγγέλματος) μου.
Θα ήθελα να μου πείτε αν έκανα καλά ή όχι και μπήκα στην παρέα σας,χωρίς καμία απολύτως παρεξήγηση.
Σας ευχαριστώ πολύ
Με εκτίμηση
Βαξεβάνης Γιάννης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #260 από Pantelis
Σαμποταζ στο Ελληνικο μεχρι να πεσει κατω απο 230 ο τονος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #261 από Pantelis
Σαμποταζ στο Ελληνικο μεχρι να πεσει κατω απο 230 ο τονος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #262 από KERBEROS

PELLET-SHOP έγραψε: Καλησπέρα και από μένα.
Δυσκολεύτηκα πάρα πολύ να αποφασίσω να εγγραφώ στο νέο φόρουμ,γιατί φοβήθηκα μην με παρεξηγήσετε λόγο του ότι είμαι έμπορος βιοκαυσίμων-πέλλετς.Έλαβα πάρα πολλά mails και προσωπικά μηνύματα,τα οποία με προσκαλούσαν να συνεχίσω μαζί σας και αυτό με ενθάρρυνε αρκετά.Ένοιωσα,και η αλήθεια είναι ότι συνεχίζω να νοιώθω ανεπιθύμητος λόγο της ιδιότητας(επαγγέλματος) μου.
Θα ήθελα να μου πείτε αν έκανα καλά ή όχι και μπήκα στην παρέα σας,χωρίς καμία απολύτως παρεξήγηση.
Σας ευχαριστώ πολύ
Με εκτίμηση
Βαξεβάνης Γιάννης

Θα αστειεύεσαι βέβαια. Συμπαραστάτες μας σ' αυτή την προσπάθεια είναι όλοι οι υγιείς έμποροι. Μαζί σας θα διώξουμε τα λμόγια και τους αισχροκερδείς. Αν θέλεις, ενημέρωσε κι άλλους συναδέλφους σου που πιστεύεις ότι δεν βάζουν πάνω απ' όλα μόνο τα λεφτά. Ο επαγγελματισμός ως έννοια είναι κάτι που δεν το βρίσκεις εύκολα στην Ελλάδα (κι αυτό ισχύει για όλους μας, ό,τι δουλειά κι αν κάνουμε).
Και θέλουμε και καλές προσφορές, έτσι; ;)

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #263 από KERBEROS

Pantelis έγραψε: Σαμποταζ στο Ελληνικο μεχρι να πεσει κατω απο 230 ο τονος

Αυτό λέγεται ξέρεις σ' όλο τον κόσμο 'καταναλωτική συνείδηση'. Και όσο θα γιγανώνεται η διακίνηση πληροφοριών και απόψεων σε φόρουμ όπως αυτό, τόσο θα κατανοούμε όλο και περισότεο πόσο μεγάλη δύναμη έχουμε ως καταναλωτές.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #266 από terisds
Aς μην αρχισουμε και εδω την φαγωμαρα,οπως διπλα.Καλα θα κανουν οι φιλοι που ειναι εμποροι εδω μεσα,να γραφουν και τιμες στα προιοντα τους ,και εμεις οι αλλοι απο οπου αγοραζουμε να γραφουμε παντα τιμες για να μπορουν να συγκρινουν και τα αλλα μελη.ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΣΑΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΔΕΡΦΙΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΑΜΕ!!!!!!!!!! :P

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.141 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ