Φτηνό ή τζάμπα pellet: το θέμα στην παρέα του Forum!

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3182 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ

XAALAARAA έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Επειδή, με τη διαγραφή μου από το άλλο φόρουμ, έχασα ότι στοιχεία είχα κρατημένα στα προσωπικά μηνύματα (τηλέφωνα κ.α.), όποιος θέλει να επικοινωνήσει μαζί μου το e-mail μου είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..
Δεχόμαστε και καλές προσφορές από εμπόρους :P .




εσυ εισαι ο ΑΛΗΘΕΙΑΣ :P :P :P :P :P :P :P

Τίποτα δεν σου ξεφεύγει!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": XAALAARAA

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3186 από XAALAARAA
και ενα βιντεακι


ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΘΕΟΔΟΣΗΣ, soholis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3235 από KERBEROS

XAALAARAA έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Επειδή, με τη διαγραφή μου από το άλλο φόρουμ, έχασα ότι στοιχεία είχα κρατημένα στα προσωπικά μηνύματα (τηλέφωνα κ.α.), όποιος θέλει να επικοινωνήσει μαζί μου το e-mail μου είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..
Δεχόμαστε και καλές προσφορές από εμπόρους :P .




εσυ εισαι ο ΑΛΗΘΕΙΑΣ :P :P :P :P :P :P :P


Δεν λέω ποτέ ψέματα... :evil:

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3239 από KERBEROS
Επίσης, είμαι πλέον σχεδόν σίγουρος για το ποιος με έδωσε στεγνά. Δεν μπορώ να το αποδείξω χωρίς τεκμήρια, όμως με τον καιρό θα τον 'δείξω'.

Τονίζω ότι δεν παραβίασα ούτε έναν από τους όρους του εν λόγω φόρουμ, μα ούτε έναν, ούτε καν ποστάριζα εδώ και καιρό.
Ούτε στην Βόρεια Κορέα δε γίνονται αυτά.

Λέτε να διαβάζουν αυτά που γράφουμε εδώ και να άρχισαν προγραφές κι άλλων αντιφρονούντων;

Για πάμε ξανά: 'Τα πρόβατα ξύπνησαν και θα πολεμήσουν τις πολιτικές της αισχροκέρδειας που κάποιοι πάνε να στήσουν γύρω από το πέλλετ και ό,τι σχετίζεται μ' αυτό'.
Τ' ακούτεεεεεε...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3243 από Τάκης

KERBEROS έγραψε: ,,,
Ούτε στην Βόρεια Κορέα δε γίνονται αυτά.
.....


Και εκεί έχεις πάει; Είδες τίποτα σχετικό με τη θέρμανσή τους;

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3246 από KERBEROS

Τάκης έγραψε:

KERBEROS έγραψε: ,,,
Ούτε στην Βόρεια Κορέα δε γίνονται αυτά.
.....


Και εκεί έχεις πάει; Είδες τίποτα σχετικό με τη θέρμανσή τους;


Μπα εκεί τώρα πλαντάζουν στο κλάμα...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.159 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ