Φτηνό ή τζάμπα pellet: το θέμα στην παρέα του Forum!

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #594 από πανος
καλησπερα και απο εμενα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #599 από KERBEROS
Μέχρι στιγμής -και το τονίζω αυτό- φτιάχνουμε ένα φόρουμ που δείχνει ακηδεμόνευτο, ένα φόρουμ όπου οι καταναλωτές -μέχρι τώρα- έχουν τον πρώτο λόγο. Διαδώστε το.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #603 από DroidAjax
Νεο Βιντεακι απο την Rosy της LA Nordica Extraflame.Ignition Phase

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #607 από michalisgr
www.mbs.rs/MBS_pelet_en.html

μοιαζει η ετσι μου φαινεται;;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #608 από DroidAjax
αν λες σε εμενα να μοιαζει με την Rosy φιλε καμια σχεση.
Δες τα κεντρα και τις αποστασεις απο εστια καυσης και εναλλακτη στο πανω μερος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #610 από KERBEROS
Σήμερα αντιλήφθηκα πόσο μεγάλο έλλειμμα ενημέρωσης υπάρχει σχετικά με τη βιομάζα. Έτυχε να συνομιλήσω με υπάλληλο ενός κολυμβητηρίου στην περιοχή μου, του ΚΑΠΠΑ 2000. Αυτό είναι μισό δημοτικό μισό ιδιωτικό νομίζω. Κατανάλωση σε πετρέλαιο; Μισός τόνος την ημέρα, δηλαδή !750! ευρώ. Όταν μιλήσαμε για τον λέβητα που έβαλα κι άκουσε γενικά τι ποσοστά εξοικονόμησης υπάρχουν με το πέλλετ, μίλησε με τη διευθύντρια του κολυμβητηρίου (υπόψιν οικονομικά υποφέρει το όλο συγκρότημα). Δεν γνώριζαν ότι το κολυμβητήριο Καρδίτσας νομίζω υπέγραψε σύμβαση με εταιρεία, ώστε να βάλει λέβητα βιομάζας χωρίς άμεση καταβολή χρημάτων, αλλά με συμβόλαιο για ελαφρώς αυξημένη τιμή πέλλετ για κάποια χρόνια. Άρχισαν ήδη να το ψάχνουν.
Υπόψιν το μοντέλο αυτό με 'δωρεάν' ή φθηνότερη εγκατάσταση λέβητα και μακροχρόνια σύμβαση προμήθειας πέλλετ ακούστηκε και για την οικιακή χρήση χωρίς να ξέρω τι θα γίνει τελικά. Πιστεύω πως θα βοηθούσε πολύ κόσμο στο να πάρει την απόφαση να απεξαρτηθεί από το πετρέλαιο.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.125 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ