Φτηνό ή τζάμπα pellet: το θέμα στην παρέα του Forum!

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #521 από N1k0s
Ελα φίλε STA1 , ο νίκος είμαι με την σομπούλα των 11 από το διπλανό που ανταλλάξαμε αρκετές πληροφορίες, σκουπίδια θεωρώ τα λεγόμενα άσχετα με το θέμα ,

MichalisGR εδώ είμαι και εγώ , απλά προσπαθώ να συνεισφέρω πρώτα στην ηρεμία των χρηστών που αποκλείστηκαν στο άλλο και το θεωρώ λογικό διότι το παιχνίδι εκεί χάθηκε αρχές Αυγούστου ...

Κερβερος είμαι σίγουρος ότι μπορούμε να έχουμε μια καλή δομή θέματος εδώ

Λοιποί ευχαριστώ που με ανέχεστε και με αφήνετε να σας μαλώνω και να προσπαθώ να μειώσω τις γκρίνιες
είναι ένας καινούριος χώρος , οφείλουμε να το σεβαστούμε , και να βρούμε πραγματικές λύσεις και στην αγορά λέβητα ή σόμπας και στην ποιότητα του πελλετ και στην τελική τιμή που φτάνει στο καταναλωτή ...

Για την τιμή υπάρχει άλλο θέμα , θα συνεχίσουμε εκεί ...

Τώρα στο θέμα μας , αν υπήρχε ψηφοφορία , θα έλεγα ΝΑΙ το πελλετ είναι η λύση στο πετρέλαιο
με την προυπόθεση ότι δεν έχεις χώρους για αποθήκευση ξύλου ... δλδ είναι ιδανικό για διαμερίσματα και για άτομα που δεν μπορούν χωρίς αυτοματισμούς ...

To pellet με έσωσε
τα τριπλά τζάμια θα με σώσουν ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #529 από mastroth
Αδέρφια καλημέρα και από εμένα, νέο μέλος πριν λίγο.
Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες, πρέπει να οργανωθούμε γιατί μόνο έτσι θα σωθούμε.
Είμαι από Αθήνα αν υπάρχουν 5-6 άτομα ακόμα από εδώ που θέλουν να αγοράσουν πέλλετ να οργανωθούμε να ρωτήσουμε τιμές(ακόμα και από Γερμανία, Ιταλία κλπ) να δούμε και τα κόστη μεταφοράς.
Μην εμπιστεύεστε τον καθένα χάλια που υπόσχεται οτιδήποτε για να πουλήσει, οι περισσότεροι είναι άσχετοι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #531 από Pantelis
Εμπαργκο στο Ελληνικο μεχρι να πεσουν οι τιμες. Καιω Βουλγαρικο 4800 θερμιδες πολυ καλη αποδοση 235 ο τονος στη πορτα μου ενω της γνωστης εταιρειας μου το ζητησαν 270 απο το καταστημα(περιοχη Μουδανιων Χαλκιδικης)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #532 από vasilisk
παντελη απο σταχτη εχεις πουδρα σ αυτο?με τι λεβητα/σομπα αν επιτρεπεται?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #533 από mastroth
Καλημέρα και πάλι,
Τιμή σημερινή απο εργοστάσιο στην Ελλάδα 250€ ΚΑΙ Ο ΦΠΑ στην τιμή αυτή.
Αν κανονίσουμε 5-6 άτομα να φέρουμε φορτηγό γεμάτο με 24-25 τόνους θα μας στοιχίσει αλλα 500€
Πολύ πιο φτηνά απότι πουλάνε τα αρπακτικά της Αθήνας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #535 από Τάκης

mastroth έγραψε: Καλημέρα και πάλι,
Τιμή σημερινή απο εργοστάσιο στην Ελλάδα 250€ ΚΑΙ Ο ΦΠΑ στην τιμή αυτή.
Αν κανονίσουμε 5-6 άτομα να φέρουμε φορτηγό γεμάτο με 24-25 τόνους θα μας στοιχίσει αλλα 500€
Πολύ πιο φτηνά απότι πουλάνε τα αρπακτικά της Αθήνας

Καλά είναι να γράφουμε στοιχεία του εργοστασίου και σε ποιά περιοχή ενδιαφερόμαστε νάρθει το pellet. Μπορεί να προχωρήσει έτσι πιο εύκολα η συνεννόηση αλλά και τυχόν εναλλακτικές λύσεις.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.173 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ