Τι pellet θα αγοράσετε / αγοράσατε για το χειμώνα;

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47162 από DIMITRIS38

mastoras έγραψε: Μωρέ παρωχημένη φωτιά δεν μπορώ να πω ότι είμαι........γάτα με καμένη γούνα ίσως. :silly:

Και αντί να έχω έναν FUZZY LOGIC για να είμαι αραχτός στον καναπέ μου στο σαλόνι, παίρνω πριβέ κάθε βραδυ έναν σαβουροξυλολέβητα που έχω στο υπόγειο τώρα. :evil:


ΑΠΑΙΧΤΟΣ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
για να είμαι ειλικρινείς κάθε βράδυ όταν γυρνάω απο την δουλειά πρώτα πάω του ρίχνω μια μάτια μου κάνει λίγο μμμμμμοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυ περνώ την δόση μου και μετά αναβαίνω σπίτι :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

fuzzy logic 2 p15kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #73722 από DOOM_NX
Μα πώς μου ξέφυγε ολόκληρο θέμα... Κρίμα έχασα επεισόδια... :whistle:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73737 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
εγω του χρονου θα αγορασω πελλετ din a+2plus, en onorm απο μασιφ δρυ, σταχτη 0,002, θερμιδικη αποδοση 7.000Kcal/kg, με 220/τόνο (με το ΦΠΑ), για να το καψω στα ... ονειρα μου...

golden nugget.... που πηρα... χαιρομαι να καιει απροβληματιστα η σομπα

παρενθεση, φιλος απο περυσι γλυκοκοιταζε το πελλετ.. εβαλε καυστηρα χωρις να ρωτησει (του εκανα πλυση εγκεφαλου και ουτε ρωτησε..) πηρε τηλεφωνο χθες να ρωτησει για καλο πελλετ.. διστασα για λιγο... πες μου A.... (μαρκα) μου λεει... γιατι??? του λεω... παραγγειλα 2 τονους ... μου λεει...
εεεε τοτε τι ρωτας???.... να επιβεβαιωσω.... μου λεει....
μαπα... του λεω.... τουτ... τουτ.... (επεσε λεει η γραμμη)..
μετα απο λιγο ξανα τηλεφωνο.. ελαα... επεσε η γραμμη... ξερεις πηρα 2 τονους πελλετ.. αλλα βγηκε χαλια... καθε τεσσερεις ωρες κατεβαινα να καθαρισω το καυστηρα.. τη ψυχη μου βγαλε... αλλα τελειωνει ευτυχως...
καλα βρε.. ποτε εβαλες το καυστηρα???
απο 14 Δεκεμβριου...
κι εκαψες 2 τονους πελλετ???
ναι.
μ αυτο το καιρο???
ναι.. πολυ ειναι???? το καιω 24ωρο...
αλλα ξερεις στο κατω οροφο δεν εχω βαλει ολα τα σωματα και δε ζεσταινει.. και ο καυστηρας λειτουργει φουλ συνεχεια..
καλα δε βγαλατε μπιμπικια στο πανω????
όχι, βαζω και λιγο aircontition....

Μηπως μπορει να βοηθησει καποιος εδω????
Να βαλει και 2ο aircontition... η να προτιμησει αεριο για συμπληρωμα θερμανσης???? :ohmy:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73762 από DOOM_NX
Κ. Γιάννη, καλύτερα να συμβουλευτεί ένα μηχανολόγο πριν κάνει άλλες επιπολαιότητες...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73852 από DIMITRIS38

ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ έγραψε: εγω του χρονου θα αγορασω πελλετ din a+2plus, en onorm απο μασιφ δρυ, σταχτη 0,002, θερμιδικη αποδοση 7.000Kcal/kg, με 220/τόνο (με το ΦΠΑ), για να το καψω στα ... ονειρα μου...

golden nugget.... που πηρα... χαιρομαι να καιει απροβληματιστα η σομπα

παρενθεση, φιλος απο περυσι γλυκοκοιταζε το πελλετ.. εβαλε καυστηρα χωρις να ρωτησει (του εκανα πλυση εγκεφαλου και ουτε ρωτησε..) πηρε τηλεφωνο χθες να ρωτησει για καλο πελλετ.. διστασα για λιγο... πες μου A.... (μαρκα) μου λεει... γιατι??? του λεω... παραγγειλα 2 τονους ... μου λεει...
εεεε τοτε τι ρωτας???.... να επιβεβαιωσω.... μου λεει....
μαπα... του λεω.... τουτ... τουτ.... (επεσε λεει η γραμμη)..
μετα απο λιγο ξανα τηλεφωνο.. ελαα... επεσε η γραμμη... ξερεις πηρα 2 τονους πελλετ.. αλλα βγηκε χαλια... καθε τεσσερεις ωρες κατεβαινα να καθαρισω το καυστηρα.. τη ψυχη μου βγαλε... αλλα τελειωνει ευτυχως...
καλα βρε.. ποτε εβαλες το καυστηρα???
απο 14 Δεκεμβριου...
κι εκαψες 2 τονους πελλετ???
ναι.
μ αυτο το καιρο???
ναι.. πολυ ειναι???? το καιω 24ωρο...
αλλα ξερεις στο κατω οροφο δεν εχω βαλει ολα τα σωματα και δε ζεσταινει.. και ο καυστηρας λειτουργει φουλ συνεχεια..
καλα δε βγαλατε μπιμπικια στο πανω????
όχι, βαζω και λιγο aircontition....

Μηπως μπορει να βοηθησει καποιος εδω????
Να βαλει και 2ο aircontition... η να προτιμησει αεριο για συμπληρωμα θερμανσης???? :ohmy:


έτσι όπως το λες είναι σαν να πήρε πολύ μικρο λέβητα και δεν μπορεί να κάλυψη της ανάγκες του σπιτιού μήπως να μηληση με τον αντιπρόσωπο που αγόρασε τον λέβητα να το δούνε πάλι πριν αγοράσει κάτι άλλο ??

fuzzy logic 2 p15kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73938 από makedonas

theoilia έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε: Τι προβλημα εχεις με τα golden nuggets?


Είναι λίγο άδικο να πω κάτι για το οποίο δεν έχω καταλάβει ακόμη ποιος και τι φταίει.Άλλωστε ολοι οι άλλοι μιλάνε με καλά λόγια για το προιόν.




Μήπως δεν το καίει καλά? Το βγάζει κάρβουνο?
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by makedonas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.116 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ