Τι pellet θα αγοράσετε / αγοράσατε για το χειμώνα;

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46229 από γιαννης-δραμα

theoilia έγραψε: Εγώ έκανα δύο αγορές.Δύο τόνους σβαιχόφεν για την αερόθερμη σόμπα που έχω στο διαμέρισμα που μένω και πέντε τόνους golden nuggets για την σόμπα νερού που έχει στο σπίτι του ο πατέρας μου.Για τα σβαιχόφεν τι να πω.Μου φαίνονται άψογα μέχρις στιγμής.Με τα golden nuggets έχω ένα θεματακι και ενημέρωσα για αυτό και τον giogud.Ελπίζω πως η δεύτερη παρτίδα που θα παραλάβω αργότερα (πήρα τους δυο από τους πέντε τόνους ) να μην έχει τα προβλήματα της πρώτης.Οψόμεθα για την τελική κρίση για αυτά

Τι προβλημα εχεις με τα golden nuggets?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46232 από dimlyk

mastoras έγραψε:

giogud έγραψε: Και θα σου έδιναν μια μέτρηση δείγματος που θα ήταν "εντός" των προδιαγραφών του En Plus A1. Αυτό δεν είναι πέλλετ En Plus A1. Είναι ένα εν δυνάμη καλό πέλλετ.


Σαφώς η γνώμη σου Γιώργο έχει ιδιαίτερη βαρύτητα, αλλά έτσι όπως τα λες, και αυτό που καταλαβαίνω εγώ είναι ότι σύμφωνα με αυτήν την θεωρία, τότε σε όλα τα πέλλετ που βλέπουμε να αναγράφονται στοιχεία και προδιαγραφές δεν έχουμε παρά να τα θεωρούμε "εντός" των προδιαγραφών. :)


πως το συμπεραινεις αυτο? ...


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46240 από giogud

mastoras έγραψε:

giogud έγραψε: Και θα σου έδιναν μια μέτρηση δείγματος που θα ήταν "εντός" των προδιαγραφών του En Plus A1. Αυτό δεν είναι πέλλετ En Plus A1. Είναι ένα εν δυνάμη καλό πέλλετ.


Σαφώς η γνώμη σου Γιώργο έχει ιδιαίτερη βαρύτητα, αλλά έτσι όπως τα λες, και αυτό που καταλαβαίνω εγώ είναι ότι σύμφωνα με αυτήν την θεωρία, τότε σε όλα τα πέλλετ που βλέπουμε να αναγράφονται στοιχεία και προδιαγραφές δεν έχουμε παρά να τα θεωρούμε "εντός" των προδιαγραφών. :)


Βρες μου την πιστοποίηση του συγκεκριμένου πέλλετ και γω σου χαρίζω 1 παλέτα. (Enplus A1 πιστοποίηση)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46241 από XAALAARAA
Εγω είπα να κάψω για δεύτερη χρονιά πέλλετ alfa wood αφού περιση έβγαλα μια χρονιά χωρίς προβλήματα και έτσι πήρα μερικές παλέτες καλό πέλλετ σε καλή τιμή ;) την κατάλληλη εποχη


Στάλθηκε από το ST21i2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46242 από γιαννης-δραμα

XAALAARAA έγραψε: Εγω είπα να κάψω για δεύτερη χρονιά πέλλετ alfa wood αφού περιση έβγαλα μια χρονιά χωρίς προβλήματα και έτσι πήρα μερικές παλέτες καλό πέλλετ σε καλή τιμή ;) την κατάλληλη εποχη


Στάλθηκε από το ST21i2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Ποσο το πηρες φετος Γιαννη?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46246 από mastoras

giogud έγραψε:

mastoras έγραψε:

giogud έγραψε: Και θα σου έδιναν μια μέτρηση δείγματος που θα ήταν "εντός" των προδιαγραφών του En Plus A1. Αυτό δεν είναι πέλλετ En Plus A1. Είναι ένα εν δυνάμη καλό πέλλετ.


Σαφώς η γνώμη σου Γιώργο έχει ιδιαίτερη βαρύτητα, αλλά έτσι όπως τα λες, και αυτό που καταλαβαίνω εγώ είναι ότι σύμφωνα με αυτήν την θεωρία, τότε σε όλα τα πέλλετ που βλέπουμε να αναγράφονται στοιχεία και προδιαγραφές δεν έχουμε παρά να τα θεωρούμε "εντός" των προδιαγραφών. :)


Βρες μου την πιστοποίηση του συγκεκριμένου πέλλετ και γω σου χαρίζω 1 παλέτα. (Enplus A1 πιστοποίηση)


Οκ .....έγινες κατανοητός.

Δεν ασχολήθηκα και δεν γνωρίζω από πιστοποιήσεις πέλλετ, προδιαγραφές κτλ, για να μπορέσω να επεκταθώ περισσότερο στο θέμα.

Απλά η πρόταση σου αυτή μου άρεσε, και νομίζω ότι θα "φάμε" παρέα το κόστος της παλέτας στο PLATINUM GENTLEMEN'S CLUB :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.149 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ