Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10882 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ στο θέμα Τιμές pellet
Κε Νασικα,
Κατ αρχήν χαίρομαι που το ακούω,
υπάρχουν όμως δυσάρεστες εμπειρίες πολλών φίλων εδώ, από παραγωγη της A/W προς τα Χριστούγεννα, μία δική μου.
Επειδή σαφώς και δε μπορούμε να επιχειρηματολογήσουμε για τη σύνθεση, μπορώ να πω για το μέγεθος, που ήταν πολύ μικρό σε σχέση με την αρχική ποσότητα που είχα αγοράσει.
Προσωπικά δε μορώ να κάψω αυτή τη ποιότητα, καθώς σε πού λίγο γεμίζει στάχτη η σόμπα και σταματά να καιει σωστά.
Υπάρχει κάποια θέση της εταιρείας γι αυτό??
Ευχαριστω
Γιάννης Ευθυμίου

Υ.Γ. Προσωπικά θέλω να στηρίζω κάθε ΕΛΛΗΝΙΚΗ προσπάθεια και απογοητεύομαι από κάποια αποτελέσματα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10884 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

Nasikas έγραψε:

giogud έγραψε:

panagiotispanagiotis έγραψε: ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΑΙ ΜΙΑ ΣΥΓΧΗΣΗ ΣΕ ΚΕΡΑΙΑ ΘΕΜΑΤΑ.
Απο οσα διαβαζω και μαθαινω αλλα και απο τις επαφες με διαφορους παραγωγους - εμπορους δεν εχουμε πολλες επιλογες για καλο πελλετ.Εγω ειμαι κερκυρα και εδω μονο οσοι φερνουν αλφα γουντ εχουν καλη τιμη και ποσοτητα ......


Μη τρελαθούμε κιόλας. Άκου ποσότητα η A/W. Με 3 μήνες κλειστό το εργοστάσιο...

:ohmy: :ohmy: κάποια στιγμη θα σταχυολογησω όλα όσα έχω τρελλά έχω ακουσει και διαβασει και θα κυκλοφορησω τευχος.
(πριν την έλευση του διαρκους 70ημερου ΟΛΙΚΟΥ ΠΑΓΕΤΟΥη παραγωγη ήταν 150 τονοι ημερησίως μ.ο. Με τον παγετό ο μεσος όρος κατηλθε στους 40 τονους ημερησίως.)


Μακάρι να είναι όπως τα λέτε. Έχω τις ενστάσεις μου σ' αυτό που λέτε, αλλά δεκτών.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10890 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Τιμές pellet

ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ έγραψε: Κε Νασικα,
Κατ αρχήν χαίρομαι που το ακούω,
υπάρχουν όμως δυσάρεστες εμπειρίες πολλών φίλων εδώ, από παραγωγη της A/W προς τα Χριστούγεννα, μία δική μου.
Επειδή σαφώς και δε μπορούμε να επιχειρηματολογήσουμε για τη σύνθεση, μπορώ να πω για το μέγεθος, που ήταν πολύ μικρό σε σχέση με την αρχική ποσότητα που είχα αγοράσει.
Προσωπικά δε μορώ να κάψω αυτή τη ποιότητα, καθώς σε πού λίγο γεμίζει στάχτη η σόμπα και σταματά να καιει σωστά.
Υπάρχει κάποια θέση της εταιρείας γι αυτό??
Ευχαριστω
Γιάννης Ευθυμίου
Υ.Γ. Προσωπικά θέλω να στηρίζω κάθε ΕΛΛΗΝΙΚΗ προσπάθεια και απογοητεύομαι από κάποια αποτελέσματα.

Γιάννη
Αν καποιος νέος ανοιξει τις σελιδες του φόρουμ θα σχηματίσει την εντυπωση ότι προκειται για το χειρότερο πελλετ του κόσμου.
Ευτυχώς όμως η αγορά έχει άλλη άποψη.
Περισσοτερα θα μπορουσα να σου πω κατ ιδίαν.
Τηλεφωνησε με ή στειλε πμ.


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10891 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ στο θέμα Τιμές pellet

Nasikas έγραψε:

ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ έγραψε: Κε Νασικα,
Κατ αρχήν χαίρομαι που το ακούω,
υπάρχουν όμως δυσάρεστες εμπειρίες πολλών φίλων εδώ, από παραγωγη της A/W προς τα Χριστούγεννα, μία δική μου.
Επειδή σαφώς και δε μπορούμε να επιχειρηματολογήσουμε για τη σύνθεση, μπορώ να πω για το μέγεθος, που ήταν πολύ μικρό σε σχέση με την αρχική ποσότητα που είχα αγοράσει.
Προσωπικά δε μορώ να κάψω αυτή τη ποιότητα, καθώς σε πού λίγο γεμίζει στάχτη η σόμπα και σταματά να καιει σωστά.
Υπάρχει κάποια θέση της εταιρείας γι αυτό??
Ευχαριστω
Γιάννης Ευθυμίου
Υ.Γ. Προσωπικά θέλω να στηρίζω κάθε ΕΛΛΗΝΙΚΗ προσπάθεια και απογοητεύομαι από κάποια αποτελέσματα.

Γιάννη
Αν καποιος νέος ανοιξει τις σελιδες του φόρουμ θα σχηματίσει την εντυπωση ότι προκειται για το χειρότερο πελλετ του κόσμου.
Ευτυχώς όμως η αγορά έχει άλλη άποψη.
Περισσοτερα θα μπορουσα να σου πω κατ ιδίαν.
Τηλεφωνησε με ή στειλε πμ.


το τηλ και το μαιλ σου το έχω στο υπηρεσιακό μαιλ μου.
Το τηλεφωνο μου φαίνεται στο προφίλ μου
το μαιλ μου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10948 από sugarboy
Απαντήθηκε από sugarboy στο θέμα Τιμές pellet
Τα 2-5 μαγαζιά που αγόραζα ξηρους καρπούς αντι για κάσιους μου συσκεύαζαν σαν-φυστίκ.

Ο μπακάλης που ψώνιζα, μου έκοψε την πίστωση και απο εξάμηνο τα θέλει μετρητοίς. γείτονας!

Οι επιτηρητές της αναστολής μου, θέλουν να με πάνε στα δικαστήρια.

Πάλι καλά που δεν έχω και ρήτρα στα συμβόλαια να πληρώσω και ασφάλιστρα κινδύνου! ;)

Απο τα Χριστούγεννα περιμένω να ζεστάνει ο καιρός, περίμενα τις αλκυονίδες τον Γενάρη, τον Φλεβάρη να φλεβίσει καλοκαίρι να μυρίσει αλλά...


When the gone gets tough, the tough get going
:whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by sugarboy.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10950 από sugarboy
Απαντήθηκε από sugarboy στο θέμα Τιμές pellet
Φεύγω, πάω σε πιο θερμά κλίματα...

Και για να μην ξεχαστώ.... Κάποιοι κατηγορούσαν το BioenergyPoint και τώρα παραγγέλνουν τις νταλίκες δυό-δυό!!

Τι έγινε ρε παιδιά?!!! Αναθεωρήσαμε ή ξεπουλήσαμε? :whistle: :whistle: :whistle:


Ποιός έλεγε για σταθερές αξίες?

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by sugarboy.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.373 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ