Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10637 από sugarboy
Απαντήθηκε από sugarboy στο θέμα Τιμές pellet

dmtr έγραψε: Εγώ στην Αθήνα, για μια σόμπα πέλλετ που έχω, το παίρνω 7€ το σακκί (20Kg) μάρκας ΗΦΑΙΣΤΟΣ. Αν παραγγείλλω τόνο τότε πάει 300€ ο τόνος + 20€ μεταφορικά.
Πάντως είναι πολύ καλή ποιότητα.



:blink: :huh:

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10639 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Τιμές pellet

sugarboy έγραψε:

dmtr έγραψε: Εγώ στην Αθήνα, για μια σόμπα πέλλετ που έχω, το παίρνω 7€ το σακκί (20Kg) μάρκας ΗΦΑΙΣΤΟΣ. Αν παραγγείλλω τόνο τότε πάει 300€ ο τόνος + 20€ μεταφορικά.
Πάντως είναι πολύ καλή ποιότητα.



:blink: :huh:


Καλά εσύ μην πάρεις από κει!!!
:lol:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10759 από kappas
Απαντήθηκε από kappas στο θέμα Τιμές pellet

dmtr έγραψε:

sugarboy έγραψε:

dmtr έγραψε: Εγώ στην Αθήνα, για μια σόμπα πέλλετ που έχω, το παίρνω 7€ το σακκί (20Kg) μάρκας ΗΦΑΙΣΤΟΣ. Αν παραγγείλλω τόνο τότε πάει 300€ ο τόνος + 20€ μεταφορικά.
Πάντως είναι πολύ καλή ποιότητα.



:blink: :huh:


Καλά εσύ μην πάρεις από κει!!!
:lol:




7€ το σακκί ((((20Kg))))

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10858 από panagiotispanagiotis
Απαντήθηκε από panagiotispanagiotis στο θέμα Τιμές pellet
ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΑΙ ΜΙΑ ΣΥΓΧΗΣΗ ΣΕ ΚΕΡΑΙΑ ΘΕΜΑΤΑ.
Απο οσα διαβαζω και μαθαινω αλλα και απο τις επαφες με διαφορους παραγωγους - εμπορους δεν εχουμε πολλες επιλογες για καλο πελλετ.Εγω ειμαι κερκυρα και εδω μονο οσοι φερνουν αλφα γουντ εχουν καλη τιμη και ποσοτητα ,οι αλλοι κατοπιν παραγγελιας και σε τιμη 300 και πανω.Πολλοι απο εσας αναφερουν το πελλετ βουλγαριας η σερβιασ και παει λεγοντας αλλα δεν εχουμε καποια στανταρντ: τιμη ,παραδοση ,αν παει σε ολοι την ελλαδα η μονο κοντα στα συνορα , αν εχει σταθερη ποιοτητα και στοκ ολο το χρονο κτλ.Ολα αυτα με οδηγησαν να παρω λεβητα που καιει και αλλα υλικα οπως τωρα που καιω ξυλο.Κατι αλλο σχετικα μα το μπλογκ μη νομιζετε οτι ειναι πασιγνωστο και θα ερθουν να κανουν εταιριες προσφορες μαλλον εμεις θα το ψαξουμε.Τελος το πελλετ, οπως εμαθα ,το καλοκαιρι επειδη οι εταιριες παραγουν πολυ και εχουν προβλημα αποθηκευσης αλλα και επειδη το κοστος ξηρανσης ειναι κατα πολυ μικροτερο το δινουν και φτηνοτερα , ισως ετσι να κανω παραγγελια φετος καλοκαιρι.Οποιος μπορει να μαθει για μεγαλα εργοστασια αν μπορουν να κανουν κατι καλο οκ αλλιως ο καθενας οπως βολευτει μονος του
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by panagiotispanagiotis. Αιτία: ορθογραφια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10874 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

panagiotispanagiotis έγραψε: ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΑΙ ΜΙΑ ΣΥΓΧΗΣΗ ΣΕ ΚΕΡΑΙΑ ΘΕΜΑΤΑ.
Απο οσα διαβαζω και μαθαινω αλλα και απο τις επαφες με διαφορους παραγωγους - εμπορους δεν εχουμε πολλες επιλογες για καλο πελλετ.Εγω ειμαι κερκυρα και εδω μονο οσοι φερνουν αλφα γουντ εχουν καλη τιμη και ποσοτητα ......


Μη τρελαθούμε κιόλας. Άκου ποσότητα η A/W. Με 3 μήνες κλειστό το εργοστάσιο...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10880 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε:

panagiotispanagiotis έγραψε: ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΑΙ ΜΙΑ ΣΥΓΧΗΣΗ ΣΕ ΚΕΡΑΙΑ ΘΕΜΑΤΑ.
Απο οσα διαβαζω και μαθαινω αλλα και απο τις επαφες με διαφορους παραγωγους - εμπορους δεν εχουμε πολλες επιλογες για καλο πελλετ.Εγω ειμαι κερκυρα και εδω μονο οσοι φερνουν αλφα γουντ εχουν καλη τιμη και ποσοτητα ......


Μη τρελαθούμε κιόλας. Άκου ποσότητα η A/W. Με 3 μήνες κλειστό το εργοστάσιο...

:ohmy: :ohmy: κάποια στιγμη θα σταχυολογησω όλα όσα έχω τρελλά έχω ακουσει και διαβασει και θα κυκλοφορησω τευχος.
(πριν την έλευση του διαρκους 70ημερου ΟΛΙΚΟΥ ΠΑΓΕΤΟΥη παραγωγη ήταν 150 τονοι ημερησίως μ.ο. Με τον παγετό ο μεσος όρος κατηλθε στους 40 τονους ημερησίως.)


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.383 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ