Καυστήρας Mytherm ως backup

Περισσότερα
9 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν #180545 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Re:Re:Καυστήρας Mytherm ως backup

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Άλλο πράγμα ζήτησες ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ άλλου το πας και το έχω ΞΑΝΑΠΕΙ Ο ΤΖΑΜΠΑΣ ΠΕΘΑΝΕ ΧΡΟΝΙΑ..ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΣΤΟΡΙΑ ΕΜΠΟΡΟΙ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ  ΕΙΝΑΙ ΕΩΣ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΑΛΛΗΛΕΓΓΎΟΙ😉 ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΨΗΦΟ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΔΩΡΕΑΝ ΚΑΥΣΕΙΣ !!


Συμφωνω ως ενα σημειο αλληλεγγυοι αλλα απο αυτό το σημειο και περα δεν υπαρχει για το forum αυτο σημειο πωλησης των υπηρεσιών του καθενός. Γιατι αλλιως εχεις μαγαζί και εχεις βαλει την αλληλεγγυη σου για ματκετινγκ μπροστα. Αυτό λοιπόν δεν ειναι αλληλεγγύη αλλα τροπος προωθησης των πωλησεων σου. Κοινώς marketing.

Στάλθηκε από το SM-N970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν - 9 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν #180546 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Re:Re:Καυστήρας Mytherm ως backup
ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ   ΛΑΘΟΣ ΕΚΑΝΑ ΤΕΛΙΚΑ  ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ  ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ!!ΑΝ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΖΑΜΠΑ ΚΑΙ ΑΛΛΗΛΈΓΓΥΟ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ!!ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ  (ΜΙΑ ΘΕΡΜΟΠΡΟΣΩΨΗ 120 ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΚΑ 1-2 ΜΕΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΑΙΣΩ ΟΜΩΣ !!!)ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΖΑΜΠΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ  ΛΑΜΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΕΣ ΜΟΥ !!!!ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΓΩ  ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΟΣ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΩΣ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ!!!!! ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΙΣ ΕΠΟΧΗΣ!!ΚΑΛΟ ΒΟΛΙ  ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΑΠΑΝΤΩ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ!!
Last edit: 9 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν - 9 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν #180547 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Re:Καυστήρας Mytherm ως backup
Θα το συνεχιζω μεχρι να καταλάβεις το λάθος σου. Τα 100€ που φανταζομαι οτι θα βρω καποιον για 2-3 ωρες δεν ειναι τζαμπα!

Και σταματα να γραφεις ΚΕΦΑΛΑΙΑ. Τελειωσαν τα ποστ με Κεφαλαια Κωστα διαβασε τους κανονες. Δεν ειμαστε παιδακια να τα νταντευουμε.



Στάλθηκε από το SM-N970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 9 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.062 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ