Καυστήρας Mytherm ως backup

Περισσότερα
9 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν #180539 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Καυστήρας Mytherm ως backup
ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΟΥΡΑΖΟΥΜΕ !!ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΑΟΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΤΣΕΠΕΣ !!!!!ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ  ΜΕ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΕΥΡΩ ΤΟΥ  ""ΜΑΣΤΟΡΑ""".ΟΛΟΙ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΠΑΤΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΖΗΜΙΑ ΜΕΤΑ **ΠΟΝΑΜΕ ΔΥΣΤΥΧΏΣ***.ΚΑΙ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΤΟΝ *ΜΑΣΤΟΡΑ**!!!ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΕΔΩ ΚΑΛΗ ΕΥΚΟΛΙΑ 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν #180540 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Re:Καυστήρας Mytherm ως backup
Εγω δινω 350€ καθε χρονο για να υπαρχει αυτό το μερος (energ.gr) να συζηταμε! Ευχαριστω για τα καλα σας λογια! Να μου καει λοιπον η πλακετα γιατι εκανα λαθος να προσπαθησω μονος. Μονο αγαπη ρε! Καποιοι αλλοι βγαζουν χρηματα απο εδω μεσα! Μπορουσαν να στειλουν καποιον να μου τον περασει δωρο!

Αντε καλη ψηφο

Ουδεις αχαριστοτερος του ευεργετηθεντος!
Καλλίμαχος.

Στάλθηκε από το SM-N970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν #180541 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Re:Καυστήρας Mytherm ως backup
ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΕΙ ΟΑΜΙΑ ΠΛΑΚΕΤΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΒΓΑΖΕΙ ΚΟΣΜΟΣ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ !!!ΤΩΡΑ ΑΝ ΑΥΤΟ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΕΓΩ !!ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΈΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΕΧΝΙΚΟ ΑΝ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ **ΉΘΕΛΕΣ ΔΩΡΕΑΝ ΝΑ ΣΟΥ  ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΠΩΣ ΛΕΣ** Μπορουσαν να στειλουν καποιον να μου τον περασει δωρο!**  ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΖΑΜΕ ΤΩΡΑ !!!ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.Ο ΤΖΑΜΠΑΣ ΑΝ ΖΕΙ ΒΡΕΣΤΟΝ .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν #180542 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Re:Καυστήρας Mytherm ως backup
Παρεξηγησες Κωστα το φορουμ δεν φτιαχτηκε για να βγαζεις λεφτα! Αλλα για να βοηθαει ο ενας τον αλλον αλληλεγγυα! Οποτε να τηρεις αυτους τους κανονες. Περνα και διαβασε τους κανονες ξανα να κανεις ενα refresh!

Στάλθηκε από το SM-N970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν - 9 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν #180543 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Re:Καυστήρας Mytherm ως backup
Άλλο πράγμα ζήτησες ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ άλλου το πας και το έχω ΞΑΝΑΠΕΙ Ο ΤΖΑΜΠΑΣ ΠΕΘΑΝΕ ΧΡΟΝΙΑ..ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΣΤΟΡΙΑ ΕΜΠΟΡΟΙ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ  ΕΙΝΑΙ ΕΩΣ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΑΛΛΗΛΕΓΓΎΟΙ😉 ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΨΗΦΟ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΔΩΡΕΑΝ ΚΑΥΣΕΙΣ !!
Last edit: 9 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν #180544 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Re:Καυστήρας Mytherm ως backup
Κωστα κοψε την πλακίτσα. Δεν χρειαζεται αλλο. Εδω μεσα ο καθενας θα θεωρεί οτι θελει να πληρωσει οσα μπορεί και δεν θα του σηκωνεις εσυ το δακτυλακι επιδεικτικά μηπως και μειωθεί το κασε σου. Εδω μεσα τελειωσε αυτό που εκανες ως τώρα. Κανονισε να το χωνεψεις.

Στάλθηκε από το SM-N970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.082 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ