Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44120 από pantaolas
Απαντήθηκε από pantaolas στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

casperhellas έγραψε:

pantaolas έγραψε: Αυτο λεω μηπως ξερει καποιος κατι αλλο. Ο υδραυλικος δεν ξερει τι αλλο να κανει. Τωρα την δευτερα θα μου φερει ενα ferolli p7 και θα μου τον αλλαξει


P12 έχεις τώρα? πόσα τ.μ. είναι το σπίτι ?

ναιΡ12 105τ.μ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44121 από pantaolas
Απαντήθηκε από pantaolas στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

joe125 έγραψε:

pantaolas έγραψε: Μου βγαζει μια κρούστα απο το πελλετ και καλυπτει το συρταρι και δεν μπορει να αναψει το πελλετ που ριχνει. Σκεφτηκα να αλλαξω πελλετ να δοκιμασω και αλλη μαρκα. Εκεινο που μου την δινει ειναι ο αλλος με τα ιδια ολα με εμενα εκανε 5 μερες να τον καθαρισει

με τον άλλον έχετε ακριβώς της ίδιες ρυθμίσεις?

Ετσι μου λεει ο υδραυλικος. Μετα τις αλλαξε και εδωσε πιο πολυ αερα στον δικο μου αλλα η κρουστα δεν φευγει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44122 από joe125
Απαντήθηκε από joe125 στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

casperhellas έγραψε: θα τον βγάλω φωτό και θα την ανεβάσω... όσο για τις ρυθμίσεις δεν γνωρίζω γιατί τις έχει κάνει ο υδραυλικός!

πήγαινε στον λέβητα πάτα για 10 δεύτερα το Ρ και θα μπεις στης ρυθμίσεις,πάρε χαρτί και μολύβι και γράψε της και ανέβασε της μαζί με την φώτο
οι ρυθμίσεις ξεκινάνε από το t01 μέχρι t20
για να μετακινηθείς πατάς από μια φορά το Ρ
για να βγεις από το μενού πατάς για 10 δεύτερα το Ρ και βγαίνεις
μετά πάτα για 5 δεύτερα το Μ και πήγαινε πατώντας το Ρ στο u02 και πες μας ποιο νούμερο γράφει και για να βγεις πατάς πάλι το Μ για 5 δεύτερα

προσοχή μην πατήσεις κάποιο άλλο κουμπί και αλλάξεις κάποια ρύθμιση

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44123 από joe125
Απαντήθηκε από joe125 στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

pantaolas έγραψε:

casperhellas έγραψε:

pantaolas έγραψε: Αυτο λεω μηπως ξερει καποιος κατι αλλο. Ο υδραυλικος δεν ξερει τι αλλο να κανει. Τωρα την δευτερα θα μου φερει ενα ferolli p7 και θα μου τον αλλαξει


P12 έχεις τώρα? πόσα τ.μ. είναι το σπίτι ?

ναιΡ12 105τ.μ.


και ο λέβητας ποιος είναι?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44126 από pantaolas
Απαντήθηκε από pantaolas στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

pantaolas έγραψε:

joe125 έγραψε:

pantaolas έγραψε: Μου βγαζει μια κρούστα απο το πελλετ και καλυπτει το συρταρι και δεν μπορει να αναψει το πελλετ που ριχνει. Σκεφτηκα να αλλαξω πελλετ να δοκιμασω και αλλη μαρκα. Εκεινο που μου την δινει ειναι ο αλλος με τα ιδια ολα με εμενα εκανε 5 μερες να τον καθαρισει

με τον άλλον έχετε ακριβώς της ίδιες ρυθμίσεις?

Ετσι μου λεει ο υδραυλικος. Μετα τις αλλαξε και εδωσε πιο πολυ αερα στον δικο μου αλλα η κρουστα δεν φευγει

και μετα σκεφτηκε μηπως μπαινοντας το κρυο νερο στον καυστηρα μηπως διμιουργει υγρασια μεσα στον καυστηρα και εκανε και καποιες αλλες ρυθμισεις αλλα το αποτελεσμα το ιδιο. Σημερα το καθαρισα στις 6:30 και μεχρι να κοιμηθουμε θα καιει καλα αλλα το πρωι θα ξανα κατεβω στο λεβητοστασιο να το καθαρισω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44128 από ALXIOA
Απαντήθηκε από ALXIOA στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

casperhellas έγραψε:

ALXIOA έγραψε:

casperhellas έγραψε: έλα ντε! δεν ξέρω.. ίσως να χρεώνονται και τα μεταφορικά από Αθήνα!

Πάντως δεν είχα άλλη επιλογή γιατί κανείς δεν δέχεται να μπεί στο πρόγραμμα και έτσι ήταν ο μόνος.

Όλοι για να μπουν στο πρόγραμμα θέλουν να τον εξοφλήσεις και όταν του χρόνου πάρεις τα χρήματα τα κρατάς για σένα...


τι να πω?τοσο μεγαλη διαφορα??
πολυ παραξενο μου ακουγετε


Με τρομάζεις... :ohmy:


συγνωμη που σε τρομαζω αλλα ας πουν κ τα υπολιπα παιδι απου τον εχουν ποσο τον πηραν κ γιατι αυτη η μεγαλη διαφορα στην τιμη..!!
σχεδον διπλασια τιμη..!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.189 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ