Τιμές ξύλου

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #3720 από foxsat
Απαντήθηκε από foxsat στο θέμα Τιμές ξύλου

theo64 έγραψε:

foxsat έγραψε: Για ξυλα και μπρικετες απο Βουλγαρια ενδιαφερομαι και εγω.Περιοχη Καστορια.

@Theo64
Μηπως εχουμε κοινο γνωστο τον Παναγιωτη απο Αμερικη?


Ο κουνιάδος μου λέγεται Παναγιώτης και ζει στη Νέα Υόρκη. Δεν ξέρω αν εννοείς τον ίδιο.




Ναι για τον ιδιο λεμε.Ειμαι ο Χρονης ο φιλος του.Χαρηκα που ξανα-συναντηθηκαμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4531 από GeoTa
Απαντήθηκε από GeoTa στο θέμα Τιμές ξύλου

dmtr έγραψε:

theo64 έγραψε: Για φέτος αγόρασα 22 τόνους οξυά άκοπη με 55 ευρώ τον τόνο απο την Αριδαία (ένα ολόκληρο φορτηγό) με τα έξοδα για το κόψιμο και το σχίσιμο μου στοίχισε 65 ευρώ ο τόνος. Η αγορά έγινε αρχές Ιουνίου. Λογικά περίπου 10 τόνοι θα μου περισέψουν για του χρόνου, η αγορά που θέλω να κάνω θα είναι για την μεθεπόμενη χρονιά. Αν τιμή που ανέφερε ο φίλος mastoras είναι για Βουλγαρία και σ΄αυτή προστίθεται και η μεταφορά τότε μάλλον θα προτιμήσω τη λύση που ακολούθησα και φέτος, απλά το φορτηγό (περίπου 24 τόνοι) θα το μοιραστώ με τον αδελφό μου. Πρέπει να έχω πάντα ξερά ξύλα για το λέβητα (πυρόλυσης βλέπετε).


theo64 αν μπορείς στειλε μου σε παρακαλώ κάποιο στοιχείο επικοινωνίας για την αγορα ολόκληρου φορτηγού ξύλων. Το e-mail μου είναι: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.


Καλησπέρα. Αν μπορείς να το στείλεις και σε μένα;

Ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4661 από alxakc
Απαντήθηκε από alxakc στο θέμα Τιμές ξύλου

GeoTa έγραψε:

dmtr έγραψε:

theo64 έγραψε: Για φέτος αγόρασα 22 τόνους οξυά άκοπη με 55 ευρώ τον τόνο απο την Αριδαία (ένα ολόκληρο φορτηγό) με τα έξοδα για το κόψιμο και το σχίσιμο μου στοίχισε 65 ευρώ ο τόνος. Η αγορά έγινε αρχές Ιουνίου. Λογικά περίπου 10 τόνοι θα μου περισέψουν για του χρόνου, η αγορά που θέλω να κάνω θα είναι για την μεθεπόμενη χρονιά. Αν τιμή που ανέφερε ο φίλος mastoras είναι για Βουλγαρία και σ΄αυτή προστίθεται και η μεταφορά τότε μάλλον θα προτιμήσω τη λύση που ακολούθησα και φέτος, απλά το φορτηγό (περίπου 24 τόνοι) θα το μοιραστώ με τον αδελφό μου. Πρέπει να έχω πάντα ξερά ξύλα για το λέβητα (πυρόλυσης βλέπετε).


theo64 αν μπορείς στειλε μου σε παρακαλώ κάποιο στοιχείο επικοινωνίας για την αγορα ολόκληρου φορτηγού ξύλων. Το e-mail μου είναι: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.


Καλησπέρα. Αν μπορείς να το στείλεις και σε μένα;

Ευχαριστώ


Μπορώ κι εγώ;

Έχει κάποιος κάποια επαφή για Αθήνα; Έστω και για πολοούς τόνους, ενδιαφέρομαι...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5696 από strofimios
Απαντήθηκε από strofimios στο θέμα Τιμές ξύλου
Kαλημερα!Ειμαι ο Ευθυμης και ειναι το πρωτο μου post εδω.
Μενω Αττικη και εχω μια ξυλοσομπα της prity για να ζεσταινω το σπιτι μου.Ψαχνω και εγω για φτηνα ξυλα.
Εχω χωρο για πολλους τονους.Με την πηγη απο την Βουλγαρια πως επικοινωνουμε(εαν υπαρχει αριθμος τηλεφωνου,μιλανε Ελληνικα;κλπ.);
Ευχαριστω!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5712 από costas
Απαντήθηκε από costas στο θέμα Τιμές ξύλου
Γεια χαρά. Καλώς σας βρήκα καταρχίν. Χθες πήγα σε ένα στον Άλιμο και τον ρώτησα πόσο έχει ο τόνος και μου είπε 250€ ο ανάμεικτος!!!! Και είχε και ύφος του στυλ τόσο τα πουλάεω και άμα γουστάρεις. Υπάρχει περίπτωση να βρούμε εδώ στην Αθήνα φθηνό ξύλο;
αποθηκευτικό χώρο δεν έχω. Έναν κήπο όπου μπορώ να βάλω έως 2 τόνους και να τα σκεπάσω.

Ευχαριστώ για την αποδοχή παιδιά

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5714 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές ξύλου

costas έγραψε: Γεια χαρά. Καλώς σας βρήκα καταρχίν. Χθες πήγα σε ένα στον Άλιμο και τον ρώτησα πόσο έχει ο τόνος και μου είπε 250€ ο ανάμεικτος!!!! Και είχε και ύφος του στυλ τόσο τα πουλάεω και άμα γουστάρεις. Υπάρχει περίπτωση να βρούμε εδώ στην Αθήνα φθηνό ξύλο;
αποθηκευτικό χώρο δεν έχω. Έναν κήπο όπου μπορώ να βάλω έως 2 τόνους και να τα σκεπάσω.

Ευχαριστώ για την αποδοχή παιδιά


Όσοι είστε από Αθήνα μπορείτε να οργανώσετε κι εσείς μια συνάντηση. Μόνο έτσι θα βρείτε πιο οικονομικές λύσεις είτε για ξύλα είτε για πέλλετ.
Εκεί σας σφάζουν κανονικά.
Αν θέλετε, μπορείτε να ανοίξετε ένα νέο θέμα για τη συνάντηση αυτή.
Οργανωθείτε...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.148 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ