Progetto Flegra 10kW

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127176 από foust
Απαντήθηκε από foust στο θέμα Progetto Flegra 10kW
εγώ την πήρα μαζί τα εργατικά μαζί με τα μπουρια όλα 1150 ευρω . Ενταξη πρωτη φορα την πατας ας είμαστε ποιο προσεχτικοί με 'ολα που έγιναν , το καλό της υποθέσεις είναι ότι η progetto θα την αλλαξει , στα τέλη ή στις αρχές της εβδομάδας μου έρχεται καινούργια .Σήμερα που μίλησα θα τεσταραν την σόμπα , και ότι ρυθμίσεις χρειάστηκαν θα τις έκαναν ,πάντα μιλώντας με άνθρωπο της εταιρίας . Θα αναμένω τα αποτελεσματα :( :( :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127177 από foust
Απαντήθηκε από foust στο θέμα Progetto Flegra 10kW
kosmidis80 την καλησπέρα μου :) :) :) :)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kosmidis80

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127182 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Progetto Flegra 10kW
Καλησπερα! Αντε ολα καλα θα πανε! Και στην τελικη κι εμεις εδω θα μαστε!

Παντως υπαρχουν θεματα στις σομπες που μπορεις να διαβασεις για να καταλαβεις πως πρεπει να γινει η εγκατασταση! Η εισαγωγη αερα εννοω και η καμιναδα.

Οτι χρειαστεις ρωτας,ε!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127186 από foust
Απαντήθηκε από foust στο θέμα Progetto Flegra 10kW
εισαγωγή αέρα είναι πίσω από την σόμπα ; είναι μικρότερη διάμετρο από το μπουρί; αν είναι αυτό δεν έχει συνδέσει τίποτα για να βγει έξω , αυτό που ξέρω είναι ότι ο μ@λ@κα@ς έχει συνδέσει την σόμπα με την καμινάδα ένα σπιράλ όχι ταφ ;;;; γωνια ;;;δεν ξέρω ρε κοσμιδη αν κατάλαβες .Εγώ με την εταιρία συνεννοήθηκα να βγάλουν το σπιράλ και να βάλουν γωνιά ,,,,,ταφ που να ξέρω τι στο καλό θέλει σομπάς δεν είμαι για να βγαίνουν και υδρατμοι της καμινάδας .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129491 από sotos71
Απαντήθηκε από sotos71 στο θέμα Progetto Flegra 10kW
φιλε γεια σου εχω τα ιδια προβληματα με αλλη σομπα με τον ιδιο controller ομως ,βρηκες λυση?
ε101 μαυριλα και ολα οσα περιγραφεις

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129677 από foust
Απαντήθηκε από foust στο θέμα Progetto Flegra 10kW
μετά από δύο μήνες σήμερα μου την άλλαξαν την σόμπα προς το παρών πάει καλά . Θα ήθελα να ρωτήσω βρήκα πελλετ με 4 ευρώ από κλαδιά ελιάς ντόπια από την περιοχή μου ζεσταίνει καλύτερα η σόμπα .Όμως πολύ κάπνα από την καπνοδόχο , και στάχτη . Το για να την καθαρίζω την σόμπα κανένα πρόβλημα , μην έχω ξανά προβλήματα με την σόμπα .Τι λέτε; Και κάτι άλλο έχω ένα φίλο που έχει σόμπα πελλετ ιταλική , για κάποια στιγμή δεν του κατέβαζε πελλετ , την έκλεισε από τον διακόπτη , την άφησε για λίγο και λειτούργησε κανονικά για αυτό τι λέτε ρε παιδιά :

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.063 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ