OPOP Biopel / BlackStar

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36240 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα OPOP Biopel / BlackStar

scalpel έγραψε: Ο κύβος ερρίφθη :cheer:
Η παραγγελία δόθηκε πριν 5 ημέρες. :)
Το μηχάνημα θα τοποθετηθεί μέχρι το τέλος της εβδομάδας. :woohoo:


Ωραίος , είσαι ακριβώς στο όριο του να μήν κρυώσεις !! Τελευταία στιγμή αλλά ελπίζω τουλάχιστον να σε δικαιώσει η επιλογή !! Τελικά δε μας είπες όμως , ποιόν έβαλες ?? Όχι τίποτε άλλο , μή μείνουμε με την απορία :P

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36249 από scalpel
Απαντήθηκε από scalpel στο θέμα OPOP Biopel / BlackStar
Κανένα από τα δύο τελικά :whistle:

Μετά από πολλές συζητήσεις και παίρνοντας υπόψη και σχόλια όπως του Sp4wN και άλλων μέσα από το forum κατέληξα στον ...

OPOP Black Star 40-50 :woohoo:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36252 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα OPOP Biopel / BlackStar

scalpel έγραψε: OPOP Black Star 40-50 :woohoo:

Νομίζω ότι σε αυτές τις θερμίδες ο Biopel ανεβαίνει πολύ παραπάνω στην τιμή. Καλόκαυτος

There is nothing more uncommon than common sense.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36275 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα OPOP Biopel / BlackStar

scalpel έγραψε: Κανένα από τα δύο τελικά :whistle:

Μετά από πολλές συζητήσεις και παίρνοντας υπόψη και σχόλια όπως του Sp4wN και άλλων μέσα από το forum κατέληξα στον ...

OPOP Black Star 40-50 :woohoo:


χαχαχαχα ωραίος φιλαράκο μου ... εύχομαι ολόψυχα να σε ικανοποιήσει και να πάνε όλα όπως τα χεις σχεδιασμένα , να ξενοιάσεις !! Να ρωτήσω πόσο σου βγήκε ή θα μού ' ρθει ταμπλάς ?? :silly:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36306 από scalpel
Απαντήθηκε από scalpel στο θέμα OPOP Biopel / BlackStar
"Νομίζω ότι σε αυτές τις θερμίδες ο Biopel ανεβαίνει πολύ παραπάνω στην τιμή. Καλόκαυτος "


Αν δεν κάνω λάθος ο Biopel μετά τα 30 βγαίνει στα 60Kw που ήταν σίγουρα πολύ περισσότερα από τις ανάγκες μου.

Ευχαριστώ Pri
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by scalpel.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Pri

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36313 από scalpel
Απαντήθηκε από scalpel στο θέμα OPOP Biopel / BlackStar

Sp4wN έγραψε:

scalpel έγραψε: Κανένα από τα δύο τελικά :whistle:

Μετά από πολλές συζητήσεις και παίρνοντας υπόψη και σχόλια όπως του Sp4wN και άλλων μέσα από το forum κατέληξα στον ...

OPOP Black Star 40-50 :woohoo:


χαχαχαχα ωραίος φιλαράκο μου ... εύχομαι ολόψυχα να σε ικανοποιήσει και να πάνε όλα όπως τα χεις σχεδιασμένα , να ξενοιάσεις !! Να ρωτήσω πόσο σου βγήκε ή θα μού ' ρθει ταμπλάς ?? :silly:



Ευχαριστώ πολύ.

Ελπίζω η εγκατάσταση και όλα τα σχετικά να διεκπεραιωθούν ομαλά και το τελικό αποτέλεσμα να είναι ανάλογο των προσδοκιών μου (με απλά λόγια να μην παγώσει η οικογένεια και ταυτόχρονα να μην βγούμε στη βίζιτα για τα καύσιμα... :oops: )

Η αγορά του ήταν μόλις κάτω από τα 4500 - τα περαστικά χώρια (έχω μια καλή ιδέα αλλά θα αναφέρω το τελικό ποσό μετά τη διεκπεραίωση).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.086 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ