Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21726 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

erimitis έγραψε: Sp4wN κατσε να μην πεσεις ο βεστα στα 2600 μαζι με το ΦΠΑ.Αρα αμα τον παρω με ενα μικροτερο τιμολογιο υπολογιζε κανα 2200.Αυτα απο το τηλεφωνο που δεν λενε και πολλα οι τυπαδες.Επικειται επισκεψη εντος της εβδομαδας απο το καταστημα.


Στειλε μου λιγο στο mail μου κινητο να σε παρω ... γιατι θα πω κακες λεξεις για τους εμπορους και δεν πρεπει !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21730 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Μην βιαζεσαι σου λεω.Αυτα ειναι απο το τηλεφωνο.Κατσε να παω απο κοντα και να κουνησω τα φραγκα και να εισαι σιγουρος οτι η τιμη θα πεσει.Και στο Βολο να στο στειλω ποσο πανω απο 250 δεν θελει.
Υπαρχει και η χρυση εφεδρεια Κοσμιδις Θεοδωρος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21733 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

erimitis έγραψε: Μην βιαζεσαι σου λεω.Αυτα ειναι απο το τηλεφωνο.Κατσε να παω απο κοντα και να κουνησω τα φραγκα και να εισαι σιγουρος οτι η τιμη θα πεσει.Και στο Βολο να στο στειλω ποσο πανω απο 250 δεν θελει.
Υπαρχει και η χρυση εφεδρεια Κοσμιδις Θεοδωρος.


Σιγα μη μου τον στειλεις , στα χερια θα ρθω να τον παρω και να παω Βολο να γλυτωσω τα εξοδα !! 1 τονος πελλετ ειναι αυτος :PpP

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21826 από stavrosmet
Απαντήθηκε από stavrosmet στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
μαγαζι-εμπορας τον vesta 2500 μαζι μετο φπα και τον φερρολι τον 5 με καυστηρα πελλετ p12 κοκλια και καζανιμε δυο πρτες και για ξυλα 2650με το φπα προς ενοιμερωση σας
ειμαι πελαγωμενος δεν ξερω ποιον να αγορασω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21841 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

stavrosmet έγραψε: μαγαζι-εμπορας τον vesta 2500 μαζι μετο φπα και τον φερρολι τον 5 με καυστηρα πελλετ p12 κοκλια και καζανιμε δυο πρτες και για ξυλα 2650με το φπα προς ενοιμερωση σας
ειμαι πελαγωμενος δεν ξερω ποιον να αγορασω


Εισαι πελαγωμενος ε ? Προσπαθησε να το κανεις αυτο για 4 μηνες συνεχομενα και να μην ξερεις που θα τα βρεις τα λεφτα κιολας απο εφοριες , αναδρομικες μειωσεις και βενζινες στα 2 Ευρω/λιτρο και ελα πες μου ξανα τι χαλια φαση που ειναι !! Τελος παντων Σταυρο . Μην αγχωνεσαι καταρχην εχεις 2μιση μηνες να αποφασισεις , μη σου πω και παραπανω . Αυτα ολα τα μεχρι σεπτεμβρη θα πρεπει να κανεις κατι και κουραφεξαλα δε θα πρεπει να σε αγχωνουν . Κατσε και σκεψου αρχικα ποσα χρηματα διαθετεις ! Μετα τι ειναι πιο ευκολο για σενα να καψεις . Μετα τι θερμιδες θα χρειαστεις και τελος τι μηχανημα και εταιρεια εμπιστευεσαι !! Οτι κ αν αποφασισεις ομως πρεπει να χεις ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ !!
Ξερω ειναι γενικολογα αυτα και εσυ θελεις μια ξεκαθαρη απαντηση αλλα δυστυχως δεν την εχω για σενα γιατι μονο εσυ γνωριζεις ολες τις προηγουμενες επιλογες ...

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21844 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Νικο μην τρελαινεσαι.Για να σε παρηγορισω στην φαση που εισαι εσυ ειναι σχεδον ολη η ελλαδα.Καλη η ερευνα γιατι αμα το συστημα δεν δουλεψει θα πρεπει να εχουμε εναλλακτικο σχεδιο.
Αποψη μου ομως ειναι να κρατηθουμε οσο μπορουμε καθοτι τα μετρα της κυβερνησης και τα γενικοτερα αποτελεσματα της κρισης φετος θα ειναι αισθητα ποιο πολυ απο καθε αλλη χρονια.Και μην ξεχναται η ανεργια τρεχει με 22%.Σιγουρα κατι θα γινει δεν γινεται να κρατηθει το πετρελαιο στο 1.4 θα δειτε.
Ολα καλα παιδια ηρεμιστε μην παθουμε και τιποτα εχουμε και οικογενειες να φροντισουμε.
Αντε να βρεθουμε στην ΔΕΘ να τα πουμε και απο κοντα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.101 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ