Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21583 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

shaman έγραψε: Μπορώ να έρθω, προτιμώ Θεσσαλία για να μπορώ να σε εξυπηρετήσω φίλε μου σε ότι χρειαστείς. Εχω τοποθετήσει μέχρι και Νεάπολη Κοζάνης αλλά τύγχαινε ο πελάτης να είναι και ηλεκτρολόγος και το κατείχε το άθλημα ;)


Αν θελεις στειλε διευθυνση,τηλεφωνο και τιμη εδω Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21589 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

kosmidis80 έγραψε: Εγω να κανω μια χαζη ερωτηση στο σημειο αυτο?


Τηλεφωνο κανατε στον κατασκευαστη? Ακομα καλυτερα πηγατε στο εργοστασιο στην Σινδο?

Δηλαδη ειναι σαν να πηγαινεται Θεσσαλονικη - Αθηνα μεσω Αλεξανδρουπολης, το εχετε καταλαβει?

Μιλαμε για Ελληνικο προιον - κατασκευη και εσεις αντι να πατε στο εργοστασιο που το φτιαχνει κοιτατε τριγυρω τους εμπορους! Φυσικο ειναι να σου βαλει ο εμπορος 30-40% καπελο, πρωτη φορα το βλεπετε?

Μα σας βλεπω τοσες μερες και ειλικρινα απορω με το πως το χειριζεστε!

Φιλικα τα λεω τα παραπανω, συγνωμη αν παρεξηγηθει καποιος, να σας βοηθησω θελω!


Πρωτα πηρα τηλεφωνο στη Σινδο και μου ειπανε οτι αφου ειμαι απο Βολο επρεπε να μου δωσουν το συνεργατη τους εκει γιατι λεει δε μπορει να μου δωσει προσφορα αφου εχουν εκει ατομο !! Εμπειρια δεν εχω απο τετοιου ειδους χειρισμους αν ρωτας αυτο !! Αλλα το αυτονοητο εννοειται το κανω ...

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21592 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

ΠΑΠΑΣ έγραψε:

shaman έγραψε: Μπορώ να έρθω, προτιμώ Θεσσαλία για να μπορώ να σε εξυπηρετήσω φίλε μου σε ότι χρειαστείς. Εχω τοποθετήσει μέχρι και Νεάπολη Κοζάνης αλλά τύγχαινε ο πελάτης να είναι και ηλεκτρολόγος και το κατείχε το άθλημα ;)


Αν θελεις στειλε διευθυνση,τηλεφωνο και τιμη εδω Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.


Αν θελεις στειλε διευθυνση τηλεφωνο τιμη και εδω ... Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. για Βολο

Αλλα το θεμα μας ειναι να παραγγειλουμε μαζικα κατι για να γλυτωσουμε χρηματα ... προτεινω να δηλωσουμε συμμετοχες για μερος και λεβητα και να μαζευτουμε σιγα σιγα . Γιατι μεμονωμενα δε βλεπω να γινεται κατι !!

Εγω ενδιαφερομαι για τον Vesta Global Pellets 40KW και αν τυχον μαζευτουν και αλλοι ερχομαι και στην εκθεση να κανουμε την προσφορα !! Τωρα αν δεν υπαρχουν συμμετοχες θα ακολουθησω τακτικη Erimiti !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21709 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Λοιπον Παιδες μια και ειμαι θεσσαλονικη θα αναλαβω εγω να κανω μια ερευνα αγορας και μια επικοινωνια με την εταιρια.
Ποσοι ομως θελουν τωρα να κανουν αλλαγη λεβητα?
πως θα γινει η πληρωμη απο τον καθενα καθως παιζει παρα πολυ ρολο.
Η τιμη θα αφορα περιοχη θεσσαλονικης οποτε ο καθενας απο εσας θα πρεπει να υπολογισει και τα μεταφορικα.
Και τελος ποσο ειναι η οροφη που θα πρεπει να μπει προκειμενου να περιοριστουμε και να επικεντρωθουμε σε ενα στοχο.
Ηδη απο σημερα το απογευμα θα κανω καποια τηλεφωνα σε καταστηματα λιανικης να δω τι προθεσεις εχουν.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21717 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

erimitis έγραψε: Λοιπον Παιδες μια και ειμαι θεσσαλονικη θα αναλαβω εγω να κανω μια ερευνα αγορας και μια επικοινωνια με την εταιρια.
Ποσοι ομως θελουν τωρα να κανουν αλλαγη λεβητα?
πως θα γινει η πληρωμη απο τον καθενα καθως παιζει παρα πολυ ρολο.
Η τιμη θα αφορα περιοχη θεσσαλονικης οποτε ο καθενας απο εσας θα πρεπει να υπολογισει και τα μεταφορικα.
Και τελος ποσο ειναι η οροφη που θα πρεπει να μπει προκειμενου να περιοριστουμε και να επικεντρωθουμε σε ενα στοχο.
Ηδη απο σημερα το απογευμα θα κανω καποια τηλεφωνα σε καταστηματα λιανικης να δω τι προθεσεις εχουν.


Εγω ειμαι μεσα για τον Vesta ή τον Primus Mavil 34.000kcal σε καλη τιμη . Οταν το λεω αυτο εννοω να μας βγει οσο πιο κοντα στα 2χιλιαρικα γινεται και για μικρη διαφορα δε θα το κανουμε θεμα,αν ξεφυγει πολυ ομως δε θα ακολουθησω.Μπορω με το που συμφωνησουμε κατι να σκασω χιλιαρικο και τα υπολοιπα με την παραδοση.

ΥΓ . Επειδη το τελευταιο πραγμα που θελω ειναι να εκτεθεις Ερημιτη ... πριν δεις το χρημα στο χερι μην δωσεις προσωπικη υποσχεση σε κανεναν εμπορο η κλεισεις κατι . Πολλοι απλα το σκεφτονται και πολλοι απλα ρωτουν για να ξερουν .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by Sp4wN.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": erimitis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21724 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Sp4wN κατσε να μην πεσεις ο βεστα στα 2600 μαζι με το ΦΠΑ.Αρα αμα τον παρω με ενα μικροτερο τιμολογιο υπολογιζε κανα 2200.Αυτα απο το τηλεφωνο που δεν λενε και πολλα οι τυπαδες.Επικειται επισκεψη εντος της εβδομαδας απο το καταστημα.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.101 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ