Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21562 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Εδω που τα λεμε δεν ειναι και το ποιο συνηθισμενο πραγμα στον κοσμο να παρακαμπτεις τους εμπορους και να αγοραζεις απευθειας απο το εργοστασιο παραγωγης.Καλως κακως ετσι ειναι.Μιας που αναφερες τα αυτοκινητα,φανταστηκες ποτε να αγορασεις το νεο σου opel,κατευθειαν απο το εργοστασιο στη Γερμανια?

Μην απορεις λοιπον που ολοι απευθυνονται στους τοπικους εμπορους.Φταινε και οι ιδιοι που στο σαιτ τους δεν αναφερεται πουθενα κατι τετοιο.Λεει πουθενα για πωληση λιανικη?Μετην ευκαιρια θελω να πω οτι η ιστοσελιδα τους ειναι εκνευριστικη.Οπου να κανεις κλικ σε παραπεμπει σε φορμα επικοινωνιας.Τρεχα γυρευε.Χαθηκε ο κοσμος να βαλουν ενα βιντεο με το Vesta ας πουμε.Ακομα να βαλουν τα εγχειριδια των μηχανηματων να τα κατεβαζει ο κοσμος με ενα κλικ και να εχει μια καλυτερη εικονα γι αυτο που θελει να παρει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21563 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

ΠΑΠΑΣ έγραψε: Εδω που τα λεμε δεν ειναι και το ποιο συνηθισμενο πραγμα στον κοσμο να παρακαμπτεις τους εμπορους και να αγοραζεις απευθειας απο το εργοστασιο παραγωγης.Καλως κακως ετσι ειναι.Μιας που αναφερες τα αυτοκινητα,φανταστηκες ποτε να αγορασεις το νεο σου opel,κατευθειαν απο το εργοστασιο στη Γερμανια?

Μην απορεις λοιπον που ολοι απευθυνονται στους τοπικους εμπορους.Φταινε και οι ιδιοι που στο σαιτ τους δεν αναφερεται πουθενα κατι τετοιο.Λεει πουθενα για πωληση λιανικη?Μετην ευκαιρια θελω να πω οτι η ιστοσελιδα τους ειναι εκνευριστικη.Οπου να κανεις κλικ σε παραπεμπει σε φορμα επικοινωνιας.Τρεχα γυρευε.Χαθηκε ο κοσμος να βαλουν ενα βιντεο με το Vesta ας πουμε.Ακομα να βαλουν τα εγχειριδια των μηχανηματων να τα κατεβαζει ο κοσμος με ενα κλικ και να εχει μια καλυτερη εικονα γι αυτο που θελει να παρει.


Σ αυτο που λες, εχεις δικιο! Και εγω τους πηρα μια δυο φορε τηλ οταν ηθελα να μαθω καποια περισσοτερα στοιχεια για τον λεβητα αυτον. απο το σαιτ τους τιποτα...
Απλα απ οτι καταλαβα με τον χαμο που εχει γινει, αν δεις σε καθε γωνια πλεον υπαρχει και εμποριο σομπας, λεβητων κτλ και φυσικα δεν υπαρχουν αποκλειστικοτητες στις συνεργασιες, ΑΡΑ δεν κρατανε σταθερους εμπορους-συνεργατες τα περισσοτερα εργοστασια, οποτε και πουλουν λιανικη για να μην χανουν πωλησεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21564 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Λοιπον καρντασια
Ο κοσμιδις εχει απολυτα δικιο.Εγω ακομα δεν καιγομαι να κανω αλλαγη λεβητα αλλα θελω να εχω ετοιμη την λυση ωστε σε περιπτωση αποτυχιας του τζακιου να προβω αμεσα σε αντικατασταση.
Για οσους ομους θελουν να κανουν αμεσα αντικατασταση παρακαλω οπως εκδηλωσουν ενδιαφερον προκειμενου (με την βοηθεια του κοσμιδι)να παμε να δουμε και να κλεισουμε μια τιμη.
να δουμε ποσα τεμαχια και να μιλησουμε και με την αλφα καρτ αλλα και με την μαβιλ.
Αλλωστε παιδια ερχεται και η ΔΕΘ και αν ειναι σοβαρες εταιριες σιγουρα θα εχουν περιπτερα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21567 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Erimiti και προς καθε ενδιαφερομενο, αυτο που εγραψε ο φιλος spyrokosmas ειναι απολυτα αληθες και σωστο. Για να παρετε καλυτερη τιμη απο τον εμπορο - κατασκευαστη κτλ, θα πρεπει να εχετε καταληξει στον λεβητα και να ξερετε τον αριθμο των μηχανηματων που θα αγορασετε!

Να πατε με σκοπο να κλεισετε μηχανημα με την προκαταβολη. Αν πατε στον τελικο στοχο απλα και μονο για να παρετε μια τιμη και να το ξανασκεφτειτε, τοτε την επομενη φορα που θα πατε η τιμη δεν θα ειναι η ιδια, θα εχει ανεβει!

Το θεμα ειναι οτι εχετε πλεον μια εικονα για το ποσο πωλουντε, το μονο που σας μενει ειναι να κανετε ενα τηλ στο εργοστασιο και να παρετε επισης και απο εκει μια τιμη για το συνολο σας. Απο εκει και περα αν σας ικανοποιει η τιμη, αλλα θελετε μια μικρη εκπτωση τοτε πειτε μου να παμε να το παζαρεψουμε!

Erimiti, το ξαναλεω για να μην παρεξηγηθω : Eγω δεν θελω σε καμοια των περιπτωσεων να εκτεθω. ο δικος μου ρολος θα ειναι ο τελικος για να σας δωσουν λιγο καλυτερη τιμη. Αν μπω μπροστα τωρα και παω πριν καταληξετε, τοτε ειναι στανταρ οτι θα γινω ρεζιλι και δεν θα μπορω να ξαναπατησω εκει, αλλα ουτε να προσπαθησω να βοηθησω καποιον αλλον εδω μεσα! Ειναι λεπτη η θεση μου, καταλαβαινεις...
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by kosmidis80.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21568 από stavrosmet
Απαντήθηκε από stavrosmet στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
ΣΩΣΤΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21569 από shaman
Απαντήθηκε από shaman στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Φίλοι καλησπέρα τον λέβητα Vesta 40 kw τον έχω δουλέψει, πρώτη εικόνα ωραίος λέβητας απλός και συνάμα λειτουργικός, με πολύ ωραίο μενού και ευκολονόητο. Τον έχω βάλει σε σπίτι 200 τετραγωνικά με 500 λίτρα δοχείο αδράνειας και δουλεύει ρολόι. Προτιμήστε επαγγελματίες από την περιοχή σας και όχι εμπόρους. Τι εννοώ να παίρνει τηλέφωνο ο πελάτης στο κατάστημα που το αγόρασε και άμεσα να γνωρίζει και από το τηλέφωνο τι συμβαίνει. Δεν θέλω να παρεξηγηθώ τον εμπορεύομαι και μπορώ να βοηθήσω σε ανθρώπους από την γύρω περιοχή της Λάρισας.
Πάντα φιλικά !!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.117 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ