Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21386 από ΔΗΜΗΣ
Απαντήθηκε από ΔΗΜΗΣ στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΕΝΑΥΣΗ =ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΜΕΝΣΑ = ΕΧΕΙ ΑΛΑΞΕΙ ΤΟ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΚΑΙ ΡΧΕΙ ΕΝΑΝ ΡΥΘΜΙΣΤΗ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΣΥΝΤΗΡΕΙ ΤΗΝ ΦΛΟΓΑ . ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ ΕΩΣ 3 ΩΡΕΣ ΑΝΑΖΩΠΥΡΩΣΗ, ΤΩΡΑ ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ , ΑΛΛΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΘΑ ΤΟΝ "ΠΙΩ" ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΟΠΙΟΤΟΣ ( ΔΕΔΟΜΕΝΗΣ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΥΣΙΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΚΑΨΕΙ ΒΕΒΑΙΩΣ- ΒΕΒΑΙΩΣ)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21387 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Δοκιμη δεν εκανες ακομη να υποθεσω

Δημης Μια παρακληση μην γραφεις κεφαλαια ειναι σαν να φωναζεις

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21389 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

erimitis έγραψε: Σπυρο εχω στειλει mail στην εταιρια και περιμενω απαντηση.Φαινεται καλως και το σημαντικο εχει μαζι ολους τους αυτοματισμμους.Αν απαντησουν θα προσπαθησω να ερθω και σε επικοινωνια μαζι τους.Εμεις που λες να τον φερουμε πως?αν δεις τα μεταφορικα τσουζουν οπως τα δινει η εταιρια

Σημαντικη και πολυτιμη η βοηθεια ολων σας παιδια καθως ειχα μπλεξει και ελεγα οτι για αλλαγη λεβητα θελω 3000 ευρω αλλα απο οτι φαινεται με 3000 μαζι με τα περαστικα θα ειμαστε μια χαρα και με καλο μηχανηματακι.


Θυμασαι τι ειχες πει?Το επαναλαμβανω εγω τωρα.
Αμα παθει κατι αδερφε τι θα κανουμε ομως?προσευχες!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21390 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

ΠΑΠΑΣ έγραψε:

erimitis έγραψε: Σπυρο εχω στειλει mail στην εταιρια και περιμενω απαντηση.Φαινεται καλως και το σημαντικο εχει μαζι ολους τους αυτοματισμμους.Αν απαντησουν θα προσπαθησω να ερθω και σε επικοινωνια μαζι τους.Εμεις που λες να τον φερουμε πως?αν δεις τα μεταφορικα τσουζουν οπως τα δινει η εταιρια

Σημαντικη και πολυτιμη η βοηθεια ολων σας παιδια καθως ειχα μπλεξει και ελεγα οτι για αλλαγη λεβητα θελω 3000 ευρω αλλα απο οτι φαινεται με 3000 μαζι με τα περαστικα θα ειμαστε μια χαρα και με καλο μηχανηματακι.


Θυμασαι τι ειχες πει?Το επαναλαμβανω εγω τωρα.
Αμα παθει κατι αδερφε τι θα κανουμε ομως?προσευχες!!!!


Εχεις απολυτο δικιο.Αρα εκανα μαλακιαν.ΣΤΟΠ γιατι με προσευχες δεν θα ζεσταθουμε.
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by erimitis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21393 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

ΔΗΜΗΣ έγραψε: ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΕΝΑΥΣΗ =ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΜΕΝΣΑ = ΕΧΕΙ ΑΛΑΞΕΙ ΤΟ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΚΑΙ ΡΧΕΙ ΕΝΑΝ ΡΥΘΜΙΣΤΗ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΣΥΝΤΗΡΕΙ ΤΗΝ ΦΛΟΓΑ . ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ ΕΩΣ 3 ΩΡΕΣ ΑΝΑΖΩΠΥΡΩΣΗ, ΤΩΡΑ ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ , ΑΛΛΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΘΑ ΤΟΝ "ΠΙΩ" ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΟΠΙΟΤΟΣ ( ΔΕΔΟΜΕΝΗΣ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΥΣΙΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΚΑΨΕΙ ΒΕΒΑΙΩΣ- ΒΕΒΑΙΩΣ)


Απο που τον αγορασες?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21399 από spyroseva
Απαντήθηκε από spyroseva στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

erimitis έγραψε:

ΠΑΠΑΣ έγραψε:

erimitis έγραψε: Σπυρο εχω στειλει mail στην εταιρια και περιμενω απαντηση.Φαινεται καλως και το σημαντικο εχει μαζι ολους τους αυτοματισμμους.Αν απαντησουν θα προσπαθησω να ερθω και σε επικοινωνια μαζι τους.Εμεις που λες να τον φερουμε πως?αν δεις τα μεταφορικα τσουζουν οπως τα δινει η εταιρια

Σημαντικη και πολυτιμη η βοηθεια ολων σας παιδια καθως ειχα μπλεξει και ελεγα οτι για αλλαγη λεβητα θελω 3000 ευρω αλλα απο οτι φαινεται με 3000 μαζι με τα περαστικα θα ειμαστε μια χαρα και με καλο μηχανηματακι.


Θυμασαι τι ειχες πει?Το επαναλαμβανω εγω τωρα.
Αμα παθει κατι αδερφε τι θα κανουμε ομως?προσευχες!!!!


Εχεις απολυτο δικιο.Αρα εκανα μαλακιαν.ΣΤΟΠ γιατι με προσευχες δεν θα ζεσταθουμε.


Επιμενω στον πολωνικο,επειδη μου φερνει πολυ τον μαβιλ(πρωτος στις προτιμησεις μου,2500,00+).
Οπως προανεφερα,απο βδομαδα θα τον δω απο κοντα,θα λυθουν αρκετες αποριες.
Στο κατω-κατω τι προβληματα μπορουν να εμφανιστουν?Μηχανικα ενας ανεμιστηρας,ενας κοχλιας και ενα μοτερ-μειωτηρας τα αναλωσιμα.Αν εχει ηλεκτρονικα(plc κ.α.) παω πασο.
Τα χερια μου πιανουν αρκετα και θα τα καταφερνα.Παντως δεν θελω να υποβαθμισω τον παραγοντα σερβις.Ο καθενας το ζυγιζει και πραττει αναλογα.
Εγω εμμενω στην αρχη προιον/κοστος.
Υπαρχει λεβητας,που πας με το κουστουμι 5000,00+ ευρω
Υπαρχει και ο μακτεκ με 1900,00
Αυτα . . .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.091 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ