Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28265 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

erimitis έγραψε: Ρε νικο εγω με τα νεα μετρα περιμενω να ειμαι κατω απο 300 εως και 500 ευρω το μηνα στην οικογενεια ρε φιλε.Μην αγχωνεσαι και παθεις και κατι.
Με το υγραεριο ρε φιλε τι θα γινει απο 0,89 θα παει στο 1,05 ε και παλι συμφερει.
Αυτη την στιγμη ενα κιτ φουλ κοστιζει 400 ευρω και το τοποθετουν 750-800 μαυρα οποτε οπως καταλαβες βγαζουν αλλο ενα κιτ.

Οπως λες και συ αλλα διαφορετικα Ελπιζω Δε φοβαμαι τιποτα Ειμαι αφραγκος.


Ναι ναι λεω ωρες ωρες πολλα σοφα !! Το μονο σιγουρο μετα απο ολα αυτα ειναι οτι θελουμε λεβητα γενικης βιομαζας και οχι μονο πελλετ για να σιγουρευτουμε οτι δε θα μας την φορεσουν .Τα αξιολογα κομματια εχουν ολα πανω απο 3.500 χιλιαρικα χρηματα που δε βλεπω να μπορω να διαθεσω .Η λυση απο Πολωνια ηταν κουτι αλλα σου ειπα . Νομιζω ειναι ρισκο να στειλεις σε λογαριασμο 3000 ευρω και να περιμενεις να σου στειλουν το λεβητα. Αν 1 στο εκατομμυριο γινει μια στραβη , τοτε τι κανεις ? Πας στα ευρωπαικα δικαστηρια ?? Ασε λαβυρινθος η επιλογη λεβητα πελλετ ,οχι γολγοθας !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28267 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Δεν λέει με τίποτα να καταθέσεις 3 χιλιάρικα στους Πολωνούς, βρες άλλον λέβητα.

Πιστωτική κάρτα δεν δέχονται?
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Asteris.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28268 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Φιλε στο ξανα λεω διαφωνω.Μην μπλεκεις με εξωτερικο.Εχεις δικιο αλλα!!!
Χτυπα εναν ελληνικο φιλε αξιοπιστο να εξασφαλισεις την ζεστη του σπιτιου και ολα καλα.
Εγω περιμενω να δω τα νεα μετρα και μετα θα φωναξω τον χρηστο να ερθει να βγαλει κοστολογια και τι προτεινει αυτος για τον λεβητα.Σιγουρα ελληνικο παντως θα ειναι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28273 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

Asteris έγραψε: Δεν λέει με τίποτα να καταθέσεις 3 χιλιάρικα στους Πολωνούς, βρες άλλον λέβητα.

Πιστωτική κάρτα δεν δέχονται?


Και να δεχονται πιστωτικη καρτα ποια η διαφορα ?? Παιρνουν τα λεφτα πρωτα και μετα ειναι στη διακριτικη τους ευχερεια αν θα τον στειλουν το λεβητα η οχι . Δε σου εξασφαλιζει κανεις οτι η συναλλαγη θα γινει σωστα με την πιστωτικη !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28275 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

erimitis έγραψε: Φιλε στο ξανα λεω διαφωνω.Μην μπλεκεις με εξωτερικο.Εχεις δικιο αλλα!!!
Χτυπα εναν ελληνικο φιλε αξιοπιστο να εξασφαλισεις την ζεστη του σπιτιου και ολα καλα.
Εγω περιμενω να δω τα νεα μετρα και μετα θα φωναξω τον χρηστο να ερθει να βγαλει κοστολογια και τι προτεινει αυτος για τον λεβητα.Σιγουρα ελληνικο παντως θα ειναι


Εγω Δημητρη το προσπαθω με νυχια και με δοντια να ΜΗΝ ειναι ελληνικο !! Γιατι μιλαμε για τρελη διαφορα στην ποιοτητα . Αξιοπιστια - αποδοση - ασφαλεια .Παντως προσεξε το . Ολοι οι ανθρωποι αν εχουν τα λεφτα αγοραζουν κατι καλο και αν δεν εχουν τα λεφτα προσπαθουν να αγορασουν κατι καλο , οπως εμεις .Τωρα θα ειχαμε ηδη λεβητες και θα παζαρευαμε το πελλετ ,αν ειχαμε τα χρηματα !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28276 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

Sp4wN έγραψε:

Asteris έγραψε: Δεν λέει με τίποτα να καταθέσεις 3 χιλιάρικα στους Πολωνούς, βρες άλλον λέβητα.

Πιστωτική κάρτα δεν δέχονται?


Και να δεχονται πιστωτικη καρτα ποια η διαφορα ?? Παιρνουν τα λεφτα πρωτα και μετα ειναι στη διακριτικη τους ευχερεια αν θα τον στειλουν το λεβητα η οχι . Δε σου εξασφαλιζει κανεις οτι η συναλλαγη θα γινει σωστα με την πιστωτικη !!


Λάθος κάνεις. Αν δεν παραλάβεις τίποτα, κάνεις ένα τηλέφωνο στην τράπεζα και γίνεται ακύρωση της συναλλαγής σε λιγότερο από 10 μέρες. Η πιστωτική σε εξασφαλίζει σε τέτοιες συναλλαγές.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.085 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ