Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27202 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

erimitis έγραψε: πες οτι αχλαει ο κοχλιας απο κακη ποιοτητα πελλετ
πες οτι χαλαει ο ανεμιστηρας για τα κααυερια η ο ασθητηρας λαμδα.
και το ποιο σημαντικο ειναι προιον το οποιο εχει δουλευτει στην ελληνικη αγορα ωστε να εισαι σε θεση να κανεις ρυθμισεις η θα εισαι ολο το χειμωνα στο λεβητοστασιο να κανεις πειραματα?

εγω σου ειπα τις αποψεις μου πλεον ειμαι αναμεσα σε pelletech και primus mavil λογω χωρου στο λεβητοστασιο φιλε.


πες οτι τελειωνουν τα στερεα καυσιμα ολα 2 μερες μετα την αγορα του λεβητα , πες οτι η γη παρασυρεται απο μαγνητικη δυναμη και εκτροχιαζεται απο την πορεια της και παγωνουν τα παντα(θα χρειαστει περισσοτερα KW για να καλυψει ) , πες πως ερχεται ενα γιγαντιο ρακουν και ανοιγει κρυφα τα βραδια το θερμοστατη και εχεις τρελη καταναλωση , πες οτι τελικα σε απαγάγει ο θετός γιός του εξαφανισμένου μεγιστάνα πατριού της κουφής πρώην σου , η οποία είχε μείνει έγκυος απο σενα , αλλά απέβαλε και δέν το ξέρεις , πολλα , πολλα τα σεναρια !!

Δηκτικά - φιλικα
Νικος

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27209 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Νικο ηρεμισε φιλε μαζι σου ειμαι.Μεχρι πριν απο λιγο καιρο και γω εθιχα καψει,οτι εχει απομεινει ,απο τον εγκεφαλο μου να διαλεψω λεβητα.
Το γιγαντιο ρακουν μου αρεσε φιλε.Αυτο φταιει για ολα!!!!!!!!!!!!!!!
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by erimitis.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27213 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

erimitis έγραψε: Νικο ηρεμισε φιλε μαζι σου ειμαι.Μεχρι πριν απο λιγο καιρο και γω εθιχα καψει,οτι εχει απομεινει ,απο τον εγκεφαλο μου να διαλεψω λεβητα.
Το γιγαντιο ρακουν μου αρεσε φιλε.Αυτο φταιει για ολα!!!!!!!!!!!!!!!


Καταλαβαινω οσα λες . Απλα ειπα να το ριξω λιγο στην πλακα , μη χασουμε και το χιουμορ μας με ολες αυτες τις χαζομαρες ;)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27214 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Ο κιτουραμι απορριφθηκε γιατι δεν μπορει να μπει στο λεβητοστασιο
ο βεστα γιατι δεν ειναι δυνατον μια εταιρια που εξειδικευεται στην κατασκευη επαγγελματικων χωρων να φτιαχνει ξαφνικα και λεβητες αλλα και να βρισκω φασον το σκαρι του λεβητα με αλλες ονομασιες.
Μαβιλ μια εταιρια με παρελθον και εξελιξιμη.Και ενας λεβητας που καιει τα παντα και προπαντων ξυλα.
Pelletech=Σαμουκατσιδης ο μοναδικος ελληνας κατασκευαστης τζακιων με πιστοποιηση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27342 από ameco
Απαντήθηκε από ameco στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Καλυσπέρα και απο εμένα.Μπαίνω και διαβάζω κάθε μέρα αλλα δεν γράφω σχεδών ποτέ.Αυτό που λές φίλε erimiti για την πιστοποιηση των τζακιών του Σαμουκατσιδη δεν ειναι και ο μονος που εχει!
Οι τιμες φιλε spiroseva του primus με τον defro ειναι σχεδων ιδιες γιατι λες οτι δεν ειναι στα ιδια επιπεδα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27355 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
πες μας και μας λοιπον να μαθουμε αδερφε γιατι εγω ενα χρονο τωρα δεν ξερω κανενα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.097 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ