Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25595 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Νικο εχεις απολυτο δικιο οι δικοι μας θελουν να πουλησουν εναν λεβητα και να βγαλουν τα εξοδα για ενα εξαμηνο.Οποτε κοιτας να παρεις κατι απλο απροβλημαστο οσο για μεγιστοποιηση κερδους αστο μην το ψαχνεις κοιτα να ζεσταθεις και ολα καλα νικολα.

αν οι ελληνικες επιχειρησεις συνεχισουν ετσι οι γειτονες χωρες θα βγαζουν τα κερατα τους και οι δικοι μας θα ψαχνουν στους σκουπιδοτενεκεδες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25607 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

erimitis έγραψε: Νικο εχεις απολυτο δικιο οι δικοι μας θελουν να πουλησουν εναν λεβητα και να βγαλουν τα εξοδα για ενα εξαμηνο.Οποτε κοιτας να παρεις κατι απλο απροβλημαστο οσο για μεγιστοποιηση κερδους αστο μην το ψαχνεις κοιτα να ζεσταθεις και ολα καλα νικολα.

αν οι ελληνικες επιχειρησεις συνεχισουν ετσι οι γειτονες χωρες θα βγαζουν τα κερατα τους και οι δικοι μας θα ψαχνουν στους σκουπιδοτενεκεδες.


Με αφορμη τα λεγομενα του erimiti κανω μια σκεψη.
Η MAVIL ας πουμε δεν θα μπορουσε παραλληλα με το νεο μοντελο του PRIMUS να συνεχισει να βγαζει το παλιο μοντελο που ειναι χωρις αυτοματη εναυση (οπως ο Mensa).Θα μπορουσε να το βγαζει με αλλη ονομασια να "κοψει" καποια πραγματα (π.χ. μοκροτερο σιλο) και να το πουλαει 300-400 ευρω φθηνοτερα,για τον Ελληνα που δοκιμαζεται σκληρα και δυστυχως δεν ξερει τι ακομα τον περιμενει αυριο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25614 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Unfortunately we realy cant manage any shippment out of our country.
If you want goods from us you must order transport in your country or pick it
up personaly, few customers already did it.
I dont know what is normal price for boiler in your country but 4100? is realy
overpriced. ( mail Τσεχου Εμπορου ως απαντηση στο δικό μου για τον Blackstar 30 )

Εχουμε φτασει σε σημειο παιδες , να μας συμπονουν οι ανατολικοευρωπαιοι . Το αντιλαμβάνεται κανείς αυτό ? Ρωταω γιατι εμενα δεν το χωρα ο νους μου ...

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25615 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

stavrosmet έγραψε: που κατεληξες Νικο


Σταυρο εχω κλεισει το Vesta σε καλη τιμη με μια πολυ μικρη προκαταβολη , και ουσιαστικα η θα παρω αυτον η τον Mavil Που μπορει να μου τον αφησουν με τα μισα προκαταβολη και τα αλλα μισα σε γραμματειο 2 μηνων το οποιο θα με βοηθησει να παρω και πελλετ . Ουσιαστικα μεταξυ αυτων των 2 παιζω εκτος αν προκυψει καποια ευκαιρια μεχρι το τελος της εβδομαδας . Απο τη μια ο Vesta εχει καλυτερη αποδοση στο πελλετ , απο την αλλη ο Mavil καιει τα παντα . Δυσκολη επιλογη για 2 μετρια ισοδυναμα μηχανηματα ...

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25631 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Τι τιμη βρηκες τελικα τον Vesta?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25633 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

kosmidis80 έγραψε: Τι τιμη βρηκες τελικα τον Vesta?


Επειδη η τιμη αυτη Κοσμιδη δεν ειναι για ολο τον κοσμο και παιζει να μην ισχυει αν καποιος παρει τηλεφωνα καλυτερα να μη μπω σε λεπτομερειες !! Παντως ειναι αρκετα καλη προσφορα ...

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.103 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ