Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25234 από bavel
Απαντήθηκε από bavel στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Καλησπέρα στην μεγάλη παρέα!!Αν και γράφω πρώτη φορά παρακολουθώ με ενδιαφέρον τις απόψεις και προτάσεις σας. Στο ζητούμενο τώρα ,αύριο πάω για αγορά του primus 34 της mavil,μετά από πολύ ψάξιμο πιστεύω ότι η επιλογή μου θα με ανταμείψει και θα ζεσταθουμε σχετικά οικονομικά. Για όλες τις εξελίξεις θα ενημερώσω!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25399 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
θα μας πεις και τιμη αγορας και απο που

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25495 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Υποψην για οσους ενδιαφερονται ... Εχω βρει τον Blackstar opop 30 απο Τσεχια 2.700
και τον Defro Agro 35 KW απο Πολωνια στα 2.500 .Μιλησα με mails μαζι τους και μου ειπαν οι τσεχοι πως δεν κανουν διανομη και να βρω εταιρεια να το παρω απο κει και οι Πολωνοι καπου 700 ευρω μεταφορικα .Αν μοιραστουν δια 3 ειμαστε κερδισμενοι . Ηδη ψηνεται και ο Spyroseva και οσοι πιστοι ...

Αν καποιος θελει να κανουμε παραγγελια και να κανονισουμε με καποιο τροπο μεταφορικα ας μου στειλει mail . Ακομη παιζω για Mavil η Vesta αλλα εχω και τα προηγουμενα στο μυαλο μου .

Τιμες Ερημιτη για Vesta 2,580 Καραισαριδης
και για Mavil 2,600 Συνεταιρισμος υδραυλικων ΒΟΛΟΥ .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25529 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Niko μην τα μπλεκεις ρε φιλε.Οτι και να κανεις εισαι μαζι με εγκατασταση στα 3000 ευρω.Παρε κατι απο ελλαδα αξιοπιστο και να εχεις το service μετα.Εγω εχω κανει τις επιλογες μου και περιμενω να δω απο κοντα καποια πραγματα απο οτι βλεπω συντομα θα φουντωσουν τα μηχανηματα.
Παντως τον μαβιλ τον βρηκες πολυ καλα φιλε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25558 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

erimitis έγραψε: Niko μην τα μπλεκεις ρε φιλε.Οτι και να κανεις εισαι μαζι με εγκατασταση στα 3000 ευρω.Παρε κατι απο ελλαδα αξιοπιστο και να εχεις το service μετα.Εγω εχω κανει τις επιλογες μου και περιμενω να δω απο κοντα καποια πραγματα απο οτι βλεπω συντομα θα φουντωσουν τα μηχανηματα.
Παντως τον μαβιλ τον βρηκες πολυ καλα φιλε.


Ρε Μητσο προσπαθεις να μεγιστοποιησεις το κερδος με τα υπαρχοντα χρηματα . Και συ και γω και αλλοι 100 ανθρωποι αυτο προσπαθουμε να κανουμε .Τα μηχανηματα που περιγραφω με τα ελληνικα ειναι η μερα με τη νυχτα !! Αυτο φανταζομαι το πιστευεις και συ . Τωρα οσον αφορα το Service νομιζω οτι ειναι μια εννοια αφηρημενη που κανεις μας δεν πιστευει πραγματικα οτι ισχυει !! Γιατι η MAVIL Και η PROGETTO Και η καθε ελληνικη εταιρεια το μονο που θα σου σου παρεχουν θα ειναι το ανταλλακτικο . Το αν θα ειναι δωρεαν θα εξαρτηθει απο μερικους παραγοντες . Οπως και να χει εγω εχω κλεισμενο λεβητα-καυστηρα με μια πολυ μικρη προκαταβολη απλα προσπαθω να σιγουρεψω οτι εκανα το καλυτερο δυνατο !! Οσο για το αν θα φουντωσουν οι τιμες ... πιστευω ακραδαντα οτι τα μηχανηματα που πληρωνουμε φετος 2,500 και 3000 ευρω θα κοστιζουν του χρονου το καλοκαιρι τα μισα γιατι τωρα ειναι το timing των εμπορων και των βιομηχανιων . ΣΤην Τσεχια πωλουν 2.700 τον Blackstar Και οι δικοι μας καιροσκοποι 4.100 . Μιας και κουραστηκαν πολυ να σου τον διαθεσουν !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25561 από stavrosmet
Απαντήθηκε από stavrosmet στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
που κατεληξες Νικο
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by stavrosmet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.092 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ