Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #24689 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Παντως δες καλυτερα τον pelletech, εμενα μου αρεσε πολυ στην εκθεση που τον ειδα! :)


Να σαι καλα! και κανονιστε και με τον Αστερη να βρεθουμε μιας και ειμαστε γειτονια!
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by kosmidis80.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #24713 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

erimitis έγραψε: Καλημερα απο την βροχερη θεσσαλονικη μας

Και Νο3 ο primuw mavil 34 2700 καθως τον ειδα μιλησα με ανθρωπους που τον εχουν βαλει και ειναι ο πλεον αξιοπιστος και σου δινει και την επιλογη του ξυλου.

Ο vesta απορριπτεται καθως δειτε τι βρηκα polispellet.com/pl-40.html τι εχετε να πειτε?

Σε ολα αυτα προστιθεται το θεμα χωρος λεβητοστασιο καθως εχω πλατος 1,10 μετρα και επιπλεον το θεμα καμιναδας που διαθετω ηδη και ειναι Φ130.Για αυτο και θελω τεχνικο να μου λυση τα παραπανω προβληματα και τελος.


Erimiti γραψε 2-3 λεξεις για τον PRIMUS απο τος εντυπωσεις των φιλων σου.

Σου αρεσει το κιτρινο? Δες εδω pellets-net.gr/el/E49316FD

Εγω για φετος θα συνδεσω το λεβητα στην καμιναδα του πετρελαιου (20αρα ελλενιτ) και του χρονου θα την αλλαξω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #24718 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
ευκολος στην χρηση δεν παρουσιασε κανενα προβλημα ακομα και μετα απο αλλαγη της καυσιμης υλης.Οι ποιο πολλοι εκαψαν κουκουτσι ελιας το οποιο στην χαλκιδικη ειναι σε αφθονια.Καθαρισμα γινεται ευκολα και δεν θελει τρελες απαιτησεις, απο οτι μου ειπαν απο σαββατο σε σαββατο καθαρισμα.
Απλα για μενα θελει και μποιλερ για ζεστα νερα αν παρω αυτον

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #24722 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

erimitis έγραψε: ευκολος στην χρηση δεν παρουσιασε κανενα προβλημα ακομα και μετα απο αλλαγη της καυσιμης υλης.Οι ποιο πολλοι εκαψαν κουκουτσι ελιας το οποιο στην χαλκιδικη ειναι σε αφθονια.Καθαρισμα γινεται ευκολα και δεν θελει τρελες απαιτησεις, απο οτι μου ειπαν απο σαββατο σε σαββατο καθαρισμα.
Απλα για μενα θελει και μποιλερ για ζεστα νερα αν παρω αυτον


Ευχαριστω!Μεχρι το Σαββατο μαλλον θα τον εχω τον PRIMUS 34
Θα παρω 3-4 τονους πελλετ +2 τονους ξυλα που τα εχω 5-6 χρονια στο υπογειο και θα να περασει ο χειμωνας σχετικα φθηνα.Οσων αφορα τη θερμανση, γιατι για τα υπολοιπα
δεν μας βλεπω καθολου καλα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #24724 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

ΠΑΠΑΣ έγραψε:

erimitis έγραψε: ευκολος στην χρηση δεν παρουσιασε κανενα προβλημα ακομα και μετα απο αλλαγη της καυσιμης υλης.Οι ποιο πολλοι εκαψαν κουκουτσι ελιας το οποιο στην χαλκιδικη ειναι σε αφθονια.Καθαρισμα γινεται ευκολα και δεν θελει τρελες απαιτησεις, απο οτι μου ειπαν απο σαββατο σε σαββατο καθαρισμα.
Απλα για μενα θελει και μποιλερ για ζεστα νερα αν παρω αυτον


Ευχαριστω!Μεχρι το Σαββατο μαλλον θα τον εχω τον PRIMUS 34
Θα παρω 3-4 τονους πελλετ +2 τονους ξυλα που τα εχω 5-6 χρονια στο υπογειο και θα να περασει ο χειμωνας σχετικα φθηνα.Οσων αφορα τη θερμανση, γιατι για τα υπολοιπα
δεν μας βλεπω καθολου καλα.


Την καλυτερη δουλεια εκανες αδερφε.Με το καλο καλες καυσεις και περιμενουμε πλεον νεα σου.Αμα μας πεις και τιμη να εχουμε μια βαση θα ηταν καλα
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by erimitis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #24726 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

erimitis έγραψε:

ΠΑΠΑΣ έγραψε:

erimitis έγραψε: ευκολος στην χρηση δεν παρουσιασε κανενα προβλημα ακομα και μετα απο αλλαγη της καυσιμης υλης.Οι ποιο πολλοι εκαψαν κουκουτσι ελιας το οποιο στην χαλκιδικη ειναι σε αφθονια.Καθαρισμα γινεται ευκολα και δεν θελει τρελες απαιτησεις, απο οτι μου ειπαν απο σαββατο σε σαββατο καθαρισμα.
Απλα για μενα θελει και μποιλερ για ζεστα νερα αν παρω αυτον




Ευχαριστω!Μεχρι το Σαββατο μαλλον θα τον εχω τον PRIMUS 34
Θα παρω 3-4 τονους πελλετ +2 τονους ξυλα που τα εχω 5-6 χρονια στο υπογειο και θα να περασει ο χειμωνας σχετικα φθηνα.Οσων αφορα τη θερμανση, γιατι για τα υπολοιπα
δεν μας βλεπω καθολου καλα.


Την καλυτερη δουλεια εκανες αδερφε.Με το καλο καλες καυσεις και περιμενουμε πλεον νεα σου.Αμα μας πεις και τιμη να εχουμε μια βαση θα ηταν καλα


2700.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.112 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ