Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21181 από spyroseva
Απαντήθηκε από spyroseva στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Καλησπερα και απο μενα.Μετα απο πολυ διαβασμα των θεματων του φορουμ,το μονο που μπορω να πω ειναι ενα μεγαλο μπραβο σε ολους.Συμβουλες, αποψεις συζητησεις ολα καλα,αλλα μερικες φορες μονο καποιες διαφωνιες,καβγαδες με α'ι'διαζουν.
Επι του θεματος τωρα,μετα απο το κλασσικο γκουγκλαρισμα,μπορω να πω οτι και γω εχω καταληξη κατα καποιο τροπο στους λεβητες που αναφερονται,συν εναν απο εξωτερικο.Αυτον kotly.com/Kociol_z_podajnikiem__Per-Eko_KSP_DUO_27kW,3307.html, αρνητικο σημειο το σερβις

Σπυρος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21211 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

spyroseva έγραψε: Καλησπερα και απο μενα.Μετα απο πολυ διαβασμα των θεματων του φορουμ,το μονο που μπορω να πω ειναι ενα μεγαλο μπραβο σε ολους.Συμβουλες, αποψεις συζητησεις ολα καλα,αλλα μερικες φορες μονο καποιες διαφωνιες,καβγαδες με α'ι'διαζουν.
Επι του θεματος τωρα,μετα απο το κλασσικο γκουγκλαρισμα,μπορω να πω οτι και γω εχω καταληξη κατα καποιο τροπο στους λεβητες που αναφερονται,συν εναν απο εξωτερικο.Αυτον kotly.com/Kociol_z_podajnikiem__Per-Eko_KSP_DUO_27kW,3307.html, αρνητικο σημειο το σερβις

Σπυρος


Καλησπερα Σπυρο ,καλως ορισες φιλε και καλο κουραγιο !! Δε μου φαινεται καθολου ασχημη ιδεα με μια πρωτη ματια και η τιμη και οι δυνατοτητες του συστηματος . Δεν ξερω ομως μερικα πραγματα !! Απ οτι ειδα για μεταφορα στην Ελλαδα δε λεει τιμη !! Πρεπει να το μαθουμε αυτο γιατι ειναι πολυ βασικο . 2ον δεν ειδα αν γινεται καλυτερη τιμη αν παραγγειλουμε 3 ξερω γω κομματια και 3ον πρεπει να βρουμε εναν ανθρωπο Ελλαδα που να μπορει να μας το συντηρει και αυτο δεν ειναι καθολου μικρο κομματι! Βεβαια δεν ειναι και κατι αδυνατο να βρουμε . Ολα ειναι συναρτηση του value / money !! Μπορεις να στειλεις κανενα email για παραπανω αποριες , να δουμε που βρισκομαστε ? Εγω ειμαι ανοιχτος σε νεες προτασεις αρκει να αξιζουν .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21217 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
σπυρε ολα στο παιχνιδι και οι τσακωμοι και οι καβγαδες.
Ο λεβητας που postares αρκετα καλος αλλα οπως λεει και ο Sp4wN ποιος θα τον φερει ελλαδα και ποιος θα αναλαβει την συντηρηση του?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21219 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

erimitis έγραψε: σπυρε ολα στο παιχνιδι και οι τσακωμοι και οι καβγαδες.
Ο λεβητας που postares αρκετα καλος αλλα οπως λεει και ο Sp4wN ποιος θα τον φερει ελλαδα και ποιος θα αναλαβει την συντηρηση του?


Ερημιτη αυριο πρωι εχω ραντεβου με τον αντιπροσωπο που εχει το Vesta στο ΒΟΛΟ . Θα ποσταρω μολις εχω νεοτερα . Θα του αναφερω και την κατασταση και οτι ενδιαφερομαστε για 2-3 κομματια μηπως και δουμε καμια καλυτερη τιμη αν και δε βλεπω φιλοτιμο απο αυτους .Πρεπει να χουν φαει πολλες φολες τελευταια γιατι σ αυτον που ειχε τον FUzzy LOGIC και τον εδινε 3500 χιλιαρικα φαντασου του ειπα 2χιλιαρικα μπροστα και τα υπολοιπα μεσα σε 2 μηνες και μου ειπε μονο μεσω τραπεζας ... Του ειπα αστο φιλε ετσι ξερω και μονος μου δεν περιμενα εσενα !! Θα δουμε τι μπορουμε να κανουμε και μιλαμε ξανα αυριο φιλε !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": erimitis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21222 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Αφου θα πας αυριο ρωτα
εχει προστασια απο τυχον επιστροφη φλογας στο σιλο
το site γραφει οτι ο necia διαθετει κυκλοφοριτη ο μεγαλος τι θελει για πληρη εγκατασταση για να ξερουμε ολο το κουστουμι ποσο θα μας βγει.
Αυτα φιλε θα κοιταξω και γω να κανω κονε απο δω πανω που ειναι η μαμα εταιρια και θα σου πω.
Να εισαι καλα και καλη επιτυχια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21253 από spyroseva
Απαντήθηκε από spyroseva στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Τον λεβητα τον εχει παρει ενας γνωστος μου,που μενει σε διπλανο χωριο.
Σε γενικες γραμμες.
Μεταφορικα περιπου 150-200 ευρω.
Εκαψε περισσοτερο τσοφλια και πυρηνα.
Με τα τσοφλια ειχε ενα θεμα επρεπε να τα αλεσει,για να τα μεταφερει ο κοχλιας.
Με τον πυρηνα δουλευε μια χαρα, φυσικα αλλαξες τις ρυθμισεις αερα-κοχλια.
Απο βδομαδα θα παω σπιτι του και θα εχω περισσοτερος πληροφοριες,καταναλωση,επιδοση,προβληματα κ.α.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.099 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ