Πόσο χρεώνει ενας υδραυλικός για την εγκατάσταση;

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #35861 από KERBEROS

aithio έγραψε: Φίλε Κερβερε...

Εγραψες....
Δεν ξέρω αν φταίει η οικονομική κρίση.
Δεν ξέρω αν φταίει ότι ακόμα έχει ζεστό καιρό.
Πάντως, δε γίνεται να συνεχιστεί αυτή η συνεχής διάθεση σύγκρουσης για ψύλλου πήδημα.
Δε γίνεται κάποιοι να είστε συνεχώς με λυμένο το ζωνάρι κι έτοιμοι για καυγά.
Ο κόσμος που ψάχνει λύσεις για τη θέρμανση μάλλον γελάει με τέτοια καμώματα.
ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΤΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ
Φέρνετε σε απίστευτα δύσκολη θέση τους συντονιστές και το διαχειριστή!
Πριν ξεφύγουν περαιτέρω τα πράγματα, κάντε ο καθένας κάτι, για να μη συνεχιστεί αυτή η κατάσταση.
ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΤΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ


Το είχα συζητήσει και με τον Γίωργο το είχα γράψει και την αρχή αυτού του θέματος.
Ειμαι mod σε άλλο φόρουμ μηχανολογικό και παρακολουθώ και συμμετέχω στο Michanicos.gr εδώ και χρόνια.
Δεν υπήρχε ποτέ περίπτωση σε αυτά τα φόρουμ να ανοιχτεί θέμα που να βάλει μονόπλευρα μονό σε μια ειδικότητα...
Θα είχε κοπεί εν ριπή οφθαλμού όποια και αν ήταν αυτή η ειδικότητα.

Μην ζητάς λοιπόν από τον κόσμο να προστατέψει το φόρουμ αν δεν το προστατεύεται εσείς οι ίδιοι.
Το θέμα από μόνο του είναι μονόπλευρο και δίνει την δυνατότητα στον καθένα και εκ του ασφαλούς να μπορεί να γράψει ότι θέλει πολλές φορές αποκρύπτοντας την δικιά του ειδικότητα.
Με την ίδια λογική να φτιάξουμε και καμιά 15αριά ακόμα θέματα όπου θα σχολιάζονται οι αμοιβές των εμπόρων των δημοσίων υπαλλήλων των τραπεζικών, των αγροτών, των ταξιτζήδων των ξενοδόχων , των, των....... και να μετατραπεί το φόρουμ σε αρένα.
Με λίγα λόγια όποιος ΣΠΕΡΝΕΙ ΘΥΕΛΛΕΣ, ΘΕΡΙΖΕΙ ΚΑΤΑΙΓΙΔΕΣ.


Δεν τα έγραψα μόνο γι' αυτό το θέμα.
Το θέμα το άνοιξε ο jnet. Ας αποφασίσει ο ίδιος.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #69480 από dmtr
Έχοντας κάποιο πρόβλημα στην συντήρηση στην ενδοδαπέδια και κάποιες άλλες δουλίτσες φώναξα υδραυλικό στο σπίτι.
Μιας και δεν είχα τι να κάνω, από κοντά παρακολούθησα τον τρόπο που εργαζόταν, τους προβληματισμούς που είχε, και τον τρόπο προσέγγισης του κάθε θέματος, από το πιο απλό (βίδωμα μιας βίδας) έως και το πιο σύνθετο.
Όταν τελείωσε, τον πλήρωσα και έφυγε μου άφησε ένα αίσθημα πληρότητας, ότι αυτός και ο βοηθός του είχαν δουλέψει για το κάθε σεντς που ζήτησαν για αμοιβή.
Δεν μπορώ παρά να ευχαριστήσω και δημόσια τον Γρηγόρη (aithio) για τη δουλειά που μου έκανε και να τον συγχαρώ για τον τρόπο που δουλεύει.
Αυτή την στιγμή δεν κάνω διαφήμιση του Γρηγόρη, έτσι και αλλιώς δεν την έχει ανάγκη, εξυπηρέτηση κάνω σε όσους από τα μέλη, στην Αττική κατά κύριο λόγο φαντάζομαι, χρειάζονται υδραυλικό!!

Γρηγόρη σ' ευχαριστώ!!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #69503 από aithio
Το να σου λένε καλά λόγια όπως και να το κάνουμε σε κολακεύουν.
Ευχαριστώ Δημήτρη.
Η καλή δουλειά ίσως οφείλετε στο καυτερό λουκάνικο (μιας και ακόμα πίνω κοκακόλες)ίσως και στο καλαματιανό το τσίπουρο.
Οπως είδες ο βοηθός μου είναι λιγομίλητος.
Σπάνια λέει καλή κουβέντα για πελάτες...
Μόλις φύγαμε απο εσένα τον ρώτησα....
Πως το έκοψες τον Κ. Δημήτρη;
Aααα...πολύ καλός μου απάντησε.
Οσο σπουδαίο είναι για τον πελάτη ο καλός ο μάστορας άλλο τόσο σπουδαίο είναι και για τον μάστορα ο καλός πελάτη.
Το εννοώ.

Gregori
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by aithio.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": dmtr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #69506 από dimlyk
ποσο χρεωνει δεν μας ειπατε ομως :P


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #69510 από dmtr
Κάθε δουλειά είναι μοναδική και έχει τις ιδιαίτερότητες της. Άρα το πόσο είναι σχετικό και όχι απόλυτο. Και όπως είπα για τις δουλιές που έκαναν εγώ αισθάνθηκα ότι άξιζαν με το παραπάνω την αμοιβή τους!!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #69518 από dimlyk
αντε βρε δημητρη που απαντας και σοβαρα :P ...τον τιτλο του θεματος αντεγραψα :cheer:


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.090 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ