Πόσο χρεώνει ενας υδραυλικός για την εγκατάσταση;

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #35513 από mastoras

daco έγραψε: ........... Γνωριζουμε καποια βασικα τεχνικα θεματα, καθωτι τεχνικοι σε αεροσκαφη


113 ? η ΑΛΘ ? πιστόνια η βαθμίδες.....για πες ...για πες :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #35516 από erimitis
Λοιπον παιδες αυτο που δεν καταλαβαινεται ειναι οτι τρώγεστε για την πιτα που δεν υπαρχει ομως ποια.
Τι θελω να πω τι καλα το φιλαρακι εμαθε να κανει κολλησεις prp τι καλα θα μαθουμε να αλλαζουμε βρυσες τι καλα θα μαθουμε να βαζουμε κλιματιστικα.Πλεον οι πολυτελειες του τυπου αααα δεν μπορω χτυπα τηλεφωνο το μαστορα τελειωσαν.Ο μαστορας μονο και μονο που θα παρει το αμαξι και θα ερθει θελει στην ξεφτιλα ενα 20 γιατι στην ωρα που εχασε μπορει να επαιρνε μια δουλεια τον 100 ευρω.
Αρα δεν φταινε παντα οι αλλοι φταιμε και εμεις που τοσα χρονια ειμασταν βολλεμενοι τωρα σφιξτε τους σφιχτιρες σας και πιαστε κανα εργαλειο μαγκες μου αλλιως να πλερωνεται και να μην γκρινιαζεται.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik, daco

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #35535 από daco

mastoras έγραψε:

daco έγραψε: ........... Γνωριζουμε καποια βασικα τεχνικα θεματα, καθωτι τεχνικοι σε αεροσκαφη


113 ? η ΑΛΘ ? πιστόνια η βαθμίδες.....για πες ...για πες :)


Ξερεις απο τετοια; Ενδειαφέρων ;)

Πιστόνια 8 χρονια, αερουδραυλικα συστηματα άλλα 16 και συνεχιζω...

Στην ερωτησή μου εχεις απαντηση;
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by daco.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #35543 από DIMITRIS38
διπλο

fuzzy logic 2 p15kw
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by DIMITRIS38. Αιτία: lauos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #35546 από valsam

mastoras έγραψε: Κακία αγαπητέ φίλε :evil: valsam δεν βγάζω κακία με κανέναν. Αυτά είναι στραβωμένα συμπεράσματα από περίεργη φυσιογνωμία σαν και την δική σου. Γουστάρω όμως τις περίεργες φυσιογνωμίες, έχουν και αυτές το ενδιαφέρων τους.

Σε αυτό το θέμα θίγεται γενικώς η δουλειά μου, ο κόπος μου, η επιχείρηση μου......ο κόσμος που τρώει ψωμί από αυτήν.

Εχω προσφέρει αφιλοκερδώς άπειρες φορές τις υπηρεσίες μου....εκεί που χρειάζεται, έχω προσφέρει στην τιμή του κόστους την εργασία μου ακόμα περισσότερες φορές.....πάλι εκεί που απαιτείται. Είμαι από τους τεχνικούς που προσφέρουν ποιότητα εργασίας στην χαμηλότερη τιμή που μπορεί να βρει κανείς στην αγορά........η χαμηλότερη τιμή όμως βρίσκεται μέσα στα όρια της λογικής.

Και λογική, φίλε αεριτζή valsam δεν είναι να σου παρέχω τις υπηρεσίες μου με το μεροκάματο ενός ανειδίκευτου εργάτη που εσύ βροντοφωνάζεις και επιθυμείς.

Όποιος έχει σοβαρό οικονομικό πρόβλημα, θα σκιστούμε να τον βοηθήσουμε.....πολλοί από εμάς των τεχνιτών εδώ στο φόρουμ. Και βοήθεια δεν εννοώ στο πληκτρολόγιο.

Αλλά δεν ανέχομαι με τίποτα τύπους σαν και εσένα που με το καλημέρα έχουν χώσει 10.000€ για θέρμανση, και κλαίγονται σαν παρθένες, συνεχώς και επανειλημμένα για να καλύψουν την χαζομάρα που τους δέρνει.

Ορε φίλε valsam ......μποφώρια η τρέλα σου !!! :)

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΑΙΧΤΟΣ ΜΑΣΤΟΡΑ!
Μ'εκανες και χεστικα στα γελια ν'ασαι καλα,αγαπητε(ας δω κι'εγω πιανει το κολπο με το αγαπητε) Μαστορα, στην αρχη (το γνωστο γλυψιματακη) και μετα το χοντρο χωσιμο (περίεργη φυσιογνωμία σαν και την δική σου,φίλε αεριτζή valsam ,τύπους σαν και εσένα,κλαίγονται σαν παρθένες και στο τελος μας ειπες και χαζους και τρελους!!!)
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΑΙΧΤΟΣ!
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by valsam.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #35548 από mastoras
dako η C-47 ή sky train :)

Στην ερώτηση σου ακολουθείς το πρωτότυπο εγχειρίδιο χρήσης. Οι Ελληνικές μεταφράσεις γίνονται από τους εμπόρους και αντιπροσώπους......και για να είναι καλυμμένοι [χεσμεντέν] :lol: τα βάζουν όλα μέσα.

Το e-mail μου, ότι θελήσεις ρώτα......αν είσαι κοντά σφύρα !!!! ;)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.088 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ