Μέτρηση κυβικών αέρα σε τζάκι

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #102993 από Στελιος1
Απαντήθηκε από Στελιος1 στο θέμα Μέτρηση κυβικών αέρα σε τζάκι
Ποσοτητα επι ποιοτητα, δηλαδη.. Τοσα κυβικα (ποσοτητα τα βαφτιζω) επι τοσην θερμοκρασια (ποιοτητα) ειναι η δεδομενη ισχυ! Διαφωνει κανεις? Ο χρονος εμπεριεχεται στο παραδειγμα αυτο στην ποσοτητα, κυβικα ανα ωρα δηλαδη.
Επι της ουσιας που κανω λαθος εγω και που εχετε δικαιο οσοι διαφωνειτε μαζι μου? Εξηγηστε μου να το καταλαβω, κοτσανες ομως δεν θελω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103019 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Μέτρηση κυβικών αέρα σε τζάκι
Στέλιο, αδυνατώ να σε παρακολουθήσω :huh:

Συγγνώμη κιολας, αλλά δεν βγάζουν νόημα τα γραφόμενά σου.

Ένα μήνα μετά ξέθαψες το θέμα για να γράψεις τι?

Προσωπικούς χαρακτηρισμούς και τις προσωπικές σου θεωρίες περί σωστού συντονισμού, δια της λογοκρισίας φωτογραφιών, για να μην παραπονιούνται οι πελάτες σου για κακή απόδοση της εστίας τους?

Όσο για τους χαρακτηρισμούς σου, στους επιστέφω ως έχουν.

Ps. Η στρατηγική "σκάω γαϊδαρο", για να μην σχολιάζουν τις δημοσιεύσεις μου, τουλάχιστον σ'εμένα, δεν περνάει.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103092 από Στελιος1
Απαντήθηκε από Στελιος1 στο θέμα Μέτρηση κυβικών αέρα σε τζάκι
Ολοι οσοι εχουν τζακι με βεντυλατερ καταλαβαινουν απολυτα τι λεω. Απαντηση σοβαρη δεν δινεις, η ποσοτητα του αερα ειναι παρα πολυ κατω απο αυτην που νομιζει καποιος αν δει τ φωτο. Οι χαρακτησισμοι τυπου.. κριμα κτλ.. ειναι οι δικοι σου προς εμενα (ειδες πως τα παιρνω τα γραμματα? Μαθαινω.).
Αναφερθηκα ξανα μετα απο μηνα διοτι κατεληγε να φαινεταιι οτι τα βαζω με τον φιλο που εδειξε τ τζακι του ενω η αιτια που μιλησα ειναι αλλη. Ετσι σταματησε η ασκοπη κοντρα μας επειδη νομιζε οτι κατηγορω τ τζακι του κτλ.
Σχολιασε σε παρακαλω παρα πολυ! Την ουσια ομως και οχι εμενα.
Για αλλη μια φορα αν σχολιασει κανεις θα ειναι για εμενα, δυστυχως.
Στο παραπανω μηνυμα σου αυτο κανεις, δεν παιρνεις θεση στην ουσια, δεν την διαψευδεις (ουσια ειναι το οτι θερμιδες ειναι η ροη επι την θερμοκρασια) αλλα κρινεις εμενα. Κακος ειμαι παρα πολυ κακος, σκατοχαρακτηρας ειμαι, ενταξει τωρα με αυτο?
Την αποδοση θα την δεις συντομα και σωστα! Με βιντεο, ρολοι ωστε να γινεται παυση (να μην βγει κανενα βιντεο 2 ωρες) στο βιντεακι, με κανονικη μετρηση της ροης και της θερμοκρασιας και οχι με χαρταετους.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103108 από tas
Απαντήθηκε από tas στο θέμα Μέτρηση κυβικών αέρα σε τζάκι

Στελιος1 έγραψε: κατεληγε να φαινεταιι οτι τα βαζω με τον φιλο που εδειξε τ τζακι του ενω η αιτια που μιλησα ειναι αλλη. Ετσι σταματησε η ασκοπη κοντρα μας επειδη νομιζε οτι κατηγορω τ τζακι του κτλ.


Προφανώς ήταν ο άλλος σου εαυτός που μιλούσε για Κατίνες, σκοτεινά συμφέροντα, ύποπτες δημοσιεύσεις και πετούσε τη λάσπη με το φτυάρι. Δόκτορ Τζέκιλ και μίστερ Χάιντ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103110 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Μέτρηση κυβικών αέρα σε τζάκι
@stelios1
Την απάντηση στα ερωτήματά σου την δίνει αυτή η δημοσίευση του Τάσου και τα χαρακτηριστικά της εστίας:

Μέρος του μηνύματος είναι κρυμμένο για τους επισκέπτες. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να το δείτε.

Όλα τα υπόλοιπα είναι πλεονασμός.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103116 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Μέτρηση κυβικών αέρα σε τζάκι
Τι σας έχει πιάσει με το hide?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ