Μέτρηση κυβικών αέρα σε τζάκι

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99626 από Στελιος1
Απαντήθηκε από Στελιος1 στο θέμα Μέτρηση κυβικών αέρα σε τζάκι
Ακριβως ετσι Τας.
Δεν εκανα λαθος, οχι δεν εισαι χαζος και πολυ καλως σου μιλησα ετσι εσενα. Διαβαζες και κατανοουσες ΤΕΛΕΙΑ τα μηνυματα μου, αλλα σαν ΚΥΡΙΑ Κατινα (οχι κυρα, δεν σε προσβαλω) στριφογυριζες για να καταληξεις στο οτι δεν με χωνευεις απο τοτε που κατηγορουσα τα Ινβικτα.
Τωρα λοιπον, που εδειξες με παραθεσεις τα λεγομενα μου εξηγησε ακριβως σε τι διαφωνεις ενα ενα, η μην μιλας αλλο οταν μιλαω εγω ωστε να μην μπερδευεται ο κοσμος απο ασχετους.
1. Η θερμοκρασια απο μονη της δεν σημαινει τιποτα!
2. Εισαι αδικαιολογητος (αλλιως δικαιολογησου) οταν κατανοεις πληρως τι εχω πει, κατανοησες πληρως που ειπα οτι δεν μπορω να μετρησω φυσικη ροη και.. με προκαλεσες? Να ερθω να μετρησω την ροη σου??



Εισαστε ορισμενοι (αρκετοι) που με προκαλειτε αναιτια, χωρις να με ξερετε, χωρις να υπαρχει εστω και η παραμικρη διαφορα μας.. Αν διαβασετε τα μηνυματα μου εχω πει πραγματα κυριοι περιεργοι, πραγματα που μετα απο μηνες θα τα εχετε υιοθετησει (εγινε πολλες φορες αυτο) και θα τα λετε ως δεδομενα.. Γαυγιστε οσο θετε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99637 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Μέτρηση κυβικών αέρα σε τζάκι

Στελιος1 έγραψε: Ακριβως ετσι Τας.
Δεν εκανα λαθος, οχι δεν εισαι χαζος και πολυ καλως σου μιλησα ετσι εσενα. Διαβαζες και κατανοουσες ΤΕΛΕΙΑ τα μηνυματα μου, αλλα σαν ΚΥΡΙΑ Κατινα (οχι κυρα, δεν σε προσβαλω) στριφογυριζες για να καταληξεις στο οτι δεν με χωνευεις απο τοτε που κατηγορουσα τα Ινβικτα.
Τωρα λοιπον, που εδειξες με παραθεσεις τα λεγομενα μου εξηγησε ακριβως σε τι διαφωνεις ενα ενα, η μην μιλας αλλο οταν μιλαω εγω ωστε να μην μπερδευεται ο κοσμος απο ασχετους.
1. Η θερμοκρασια απο μονη της δεν σημαινει τιποτα!
2. Εισαι αδικαιολογητος (αλλιως δικαιολογησου) οταν κατανοεις πληρως τι εχω πει, κατανοησες πληρως που ειπα οτι δεν μπορω να μετρησω φυσικη ροη και.. με προκαλεσες? Να ερθω να μετρησω την ροη σου??



Εισαστε ορισμενοι (αρκετοι) που με προκαλειτε αναιτια, χωρις να με ξερετε, χωρις να υπαρχει εστω και η παραμικρη διαφορα μας.. Αν διαβασετε τα μηνυματα μου εχω πει πραγματα κυριοι περιεργοι, πραγματα που μετα απο μηνες θα τα εχετε υιοθετησει (εγινε πολλες φορες αυτο) και θα τα λετε ως δεδομενα.. Γαυγιστε οσο θετε.


Στέλιο Γαβ-Γαβ-Γαβ :sick: :blink:
Μπήκες για να σχολιάσεις στην παρουσίαση του τζακιού του Τας και ο σχολιασμός ήταν ότι γράφει κοτσάνες επειδή μετρούσε θερμοκρασία εναλλάκτη. Σου απήντησε με κόσμιο τρόπο και χιουμοριστικά, συνέχισες τις προκλήσεις και τους χαρακτηρισμούς, όπως φαίνεται και στο παραπάνω ποστ...και το συνεχίζεις μέχρι τελικής πτώσης.
Μήπως έχεις την απαίτηση εσύ να χαρακτηρίζεις και να σχολιάζεις τους πάντες και να παραμένεις στο απυρόβλητο?
Να σου υπενθυμίσω ότι η παραπάνω συμπεριφορά δεν επιτρέπεται από τους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ.
Αλήθεια το ρητό "ή στραβός ειν' ο γιαλός ή στραβά αρμενίζουμε" το έχεις ακούσει ποτέ?


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99642 από tas
Απαντήθηκε από tas στο θέμα Μέτρηση κυβικών αέρα σε τζάκι
Αφού παραδέχθηκες ότι δεν μπορείς να μετρήσεις με φυσικη ροη, θυμίζω ότι έκανες επίθεση γιατί δεν το έκανα εγώ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99796 από Στελιος1
Απαντήθηκε από Στελιος1 στο θέμα Μέτρηση κυβικών αέρα σε τζάκι
Δεν χρειαστηκε να παραδεχτω τιποτα. Για αλλη μια φορα δεχουμε κανονικη τακτικη μεθοδικη επιθεση και κυριως αντιστρεφετε το νοημα ολης της διαφωνιας. Ανοιξατε αυθαιτερα θεμα προβαλοντας το ως δικο μου (αυτο δεν αντιβαινει στους κανονισμους του φορουμ? Και ειναι πολυ σοβαροτερο ζητημα, απλα δεν με νοιαζει) μονο και μονο για να με εκθεσετε, γιατι ξερετε οτι κανεις δεν θα διαβασει ολη την διαφωνια μου με τον τας ωστε να καταλαβει, εδω κολλαει και το ανοιγμα δικου μου θεματος.. ενω δεν ειναι δικο μου..! Σοβαρα μπορει να μου απαντησει κανεις σας? Δεν με νοιαζει ρε σεις μπαγασηδες, δεν το καταλαβαινετε αυτο, οσο να κ αν με βγαλετε ''κακο'' οσο κ αν με αδικειτε καταφορα.
ΠΡΩΤΗ ερωτηση (δεν απαιτω απαντηση, ερωτημα προς σκεψη ειναι) γινεται να μαλωνει καποιος μονος του?
Ο τας ενω καταλαβαινε πληρως τι ελεγα συνεχισε μεθοδικα να κανει οτι δεν καταλαβαινει και να αλλαζει τα λεγομενα μου, τι να σας πω..
ΔΕΥΤΕΡΗ ερωτηση και εδω απαιτω απαντηση, ολη η διαφωνια δεν ξεκινησε επειδη ειπα οτι ειναι κοτσανα το να μετρας μονον το ενα μεγεθος, μονον την θερμοκρασια δηλαδη? Ε ειναι κοτσανα και αφου ειναι κοτσανα κοτσανα θα συνεχισω να το λεω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99797 από Στελιος1
Απαντήθηκε από Στελιος1 στο θέμα Μέτρηση κυβικών αέρα σε τζάκι

tas έγραψε: Αφού παραδέχθηκες ότι δεν μπορείς να μετρήσεις με φυσικη ροη, θυμίζω ότι έκανες επίθεση γιατί δεν το έκανα εγώ...







Ακριβως οπως εδω, ειπα εγω ανθρωπε πουθενα το αντιθετο και χρειαστηκες εσυ να με κανεις να το παραδεχτω? Ειπα καθαρα οτι αν δεν μετρησεις και την ποσοτητα δεν μετρας τιποτα και μην χαιρεσαι τζαμπα.
Τον δικο εναλλακτη που αναγκαστικα ειναι με βεντυλατερ και κοντρολ μετριωνται ολα μια χαρα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99798 από tas
Απαντήθηκε από tas στο θέμα Μέτρηση κυβικών αέρα σε τζάκι
1. Δεν άλλαξα τίποτα από τα γραφόμενα σου. Copy paste όσα έγραψες έκανα και δε βγάζουν νόημα...
2. Μπορείς να μετρήσεις κυβικά με φυσική ροή; Αν ναι, έχεις δίκιο. Αν όχι, πώς ζητάς να το κάνει κάποιος άλλος;
Last edit: 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν by tas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.088 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ