Offtopic Συζήτηση από Λίστα πιστοποιημένων pellet στην Eλληνική αγορά

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141072 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Offtopic Συζήτηση

mastoras έγραψε: Δεν είπα ότι "η συγκεκριμένη συντονιστική ομάδα προωθεί τα πιστοποιημένα πέλλετ" είπα ότι εδώ και 3 χρόνια συστηματικά προωθούνται τα Αυστριακά πέλλετ.

Το συστηματικά σε ένα φόρουμ σημαίνει ότι για χάρη της ελευθερίας του λόγου, αφήνουμε να διαιωνίζετε μια κακή κατάσταση.

Η ευθύνη πέφτει στις πλάτες των συντονιστών.


Ψαξε και βρες πότε προσωπικά εγώ προμόταρα τα πιστοποιημένα... Μέχρι και jnet καρυπιδι έκαψε πέρσι και αγορασε φέτοε GN γιατι του το έφεραν στην πόρτα με 250€ και απόδειξη..
Αν σου πουλάγαν εσένα προσωπικά GN με 250€ και alpha wood με 245€ ποιο θα αγόραζες? Προσωπικά αυτό που έχει μεγαλύτερο θερμογόνο και κατα δεύτερον αυτό που έχει λιγότερη στάχτη..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141073 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Offtopic Συζήτηση
Μαστορα δε παιζω....

Κανεις edit τα μηνημα τα σου και αλλαζεις το νοημα.............

Πχ αυτο που αλλαξες και λες "μιλαω για 3 χρονια πριν".....

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141074 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Offtopic Συζήτηση
Καο προσωπικά δεν "ανεχομαι" ουτε σκια στην υποληψη μου και γι αυτο "δεν αφηνω τιποτα" να πεσει κατω"....

Ειναι απο τα ελαχιστα πραγματα που εχω με καποια αξια...

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141075 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Offtopic Συζήτηση

Fokion έγραψε: Μαστορα δε παιζω....

Κανεις edit τα μηνημα τα σου και αλλαζεις το νοημα.............

Πχ αυτο που αλλαξες και λες "μιλαω για 3 χρονια πριν".....


Οχι Φωκίων δεν άλλαξα τίποτα...απλά συμπλήρωσα στο κείμενο κάτι ακόμα στις τελευταίες σειρές.
Last edit: 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141078 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Offtopic Συζήτηση
και συνεχιζεις ασυστολα να πετας ανακριβειες και ψεματα
ψαξε πρωτα και βρες αν υπαρχουν τα πελλετ ,,,προτεινε να σβηστουν αν δεν υπαρχουν ....
(αν και μπορει να υπαρχουν του χρονου)
σεβασου (αν ξερεις τι σημαινει η λεξη) τον κοπο καποιων που δεν προμοταρουν οπως εσυ οτι τους κατσει


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141082 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Offtopic Συζήτηση
Λοιπόν και εγω να πω οτι δεν υπάρχει ουτε μια στο εκατομμυριο προσπαθεια να γυρει η ζυγαριά προς τα ελληνικά η προς τα ξενα για καποιον αλλο λογο.

Σιγουρα είμαστε Ελληνες και θα προτιμησουμε τα δικά μας παραγωμενα προιόντα εαν αυτά ερχονται με τους ιδιους ορους(ποιοτητα,τιμή).

Προσωπικά περσι αγορασα Καρυπιδη και Creta και φετος πηρα swei για να μην καθαριζω πολύ και ισως του χρονου παρω Alfa αν το βρω σε καλη τιμή.

Απο την στιγμή που αγορασα τον Καρυπιδη στα 200 και το swei στα 250 εχω βαλει εκεί τα ορια μου στο θεμα τιμών δηλαδη αν του χρονου το Μαιο βρω Αλφα στα 210 και swei στα 270 ισως να προτιμίσω Αλφα γιατι θα νοιωθω οτι το παίρνω πιο φτηνά απο το swei κατα 10€. Μια διαφορά δηλαδη στην τιμή λογω των υπολοιματων που αφήνουν τα 2 την δικαιολογω. Αλλα να είναι 20% οχι παραπάνω.

Φετος θα κριθουν πολλά γιατι πρωτη φορά θα καψω μονο πιστοποιημένο και μεχρι τωρα τα συμπεράσματα είναι οτι είμαι πολύ ικανοποιημενος απο την στάχτη.

Περσι που πηρα του Karipirdi δυστυχως δεν καταφερα να το καψω μόνο του παρα μονο με creta γιατί το creta μονο του καιγοταν με τρομερα υπολείματα και επρεπε να ανακατευτεί με κατι.

Μου αρεσουν και αυτά που κανει το οποιο πολυκατάστημα με ατοκες δοσεις στην καρτα οποτε θα κριθουν απο πολλά.

Δηλαδη και με 220€ απο τα carrefour η το praktiker σε 12 ατοκες του χρόνου μου φαινεται οτι και 260 να βρω το swei θα καψω μονο Αλφα του χρόνου.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ