Πιστοποιήσεις pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76727 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Πιστοποιήσεις pellet

Sp4wN έγραψε: Έμ σου λέω 2 πράγματα Δημήτρη ,έμ βγαίνεις και με διαπομπεύεις !! Χαχα

Ναι, βρε... Ο Δημήτρης φταίει! :lol:

Επειδή έβγαλαν έναν σωστό λέβητα δε σημαίνει πώς έγιναν και Αυστρία οι Βούλγαροι! :P

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76732 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Πιστοποιήσεις pellet

Sp4wN έγραψε:

erimitis έγραψε: Επισης θα ηθελα την βοηθεια σου για πιστοποιημενο βουλγαρικο πελλετ.Ο spa4wn μου ειπε για το ahira kai to irlws η καπως ετσι

DOOM_NX έγραψε: Δεν υπάρχει πιστοποιημένο εργοστάσιο στη Βουλγαρία.


Έμ σου λέω 2 πράγματα Δημήτρη ,έμ βγαίνεις και με διαπομπεύεις !! Χαχα

Αυτό που είπα ακριβώς είναι πως από Βουλγάρικα πέλλετ ξέρω το Ahira και το Irely Και νόμιζα πως το 1ο είχε και πιστοποίηση Din αλλά δεν ήμουν σίγουρος . :)


Νικο συγνωμη ρε φιλε αλλα ξερεις οτι δουλευω για σενα και απευθυνθηκα στον ντοομ σαν εμπειρο του νηματος να παρουμε και μια δευτερη γνωμη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76763 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Πιστοποιήσεις pellet
Δούλευε εσύ για μένα παλικάρι μου !! Μήν επηρεάζεσαι από ανούσιους αντιπερισπασμούς :P :lol:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76894 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Πιστοποιήσεις pellet

pantelis1973 έγραψε: Επειδή δεν το εχω παρακολουθήσει το θέμα, Υπαρχουν διαφορά στις πιστοποιήσεις αυτές; Δλδ κάποιο πέλλετ με πιστοποιηση ENplus θεωρείτε καλύτερο απο κάποιο άλλο ή και το αντίστροφο;


ετσι οπως το θετεις οχι ...οι διαφορες στις προδιαγραφες των πιστοποιησεων δεν ειναι σημαντικες
αυτο που κανει η πιστοποιηση ειναι να αμς εξασφαλιζει σταθερη ποιοτητα σ ενα προιον ...το καλυτερο απο αποψη καυσης ...το ανακαλυπτουμε εδω μεσα καθημερινα μονοι μας ///η εστω το προσπαθουμε


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76988 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Πιστοποιήσεις pellet

dimlyk έγραψε:

pantelis1973 έγραψε: Επειδή δεν το εχω παρακολουθήσει το θέμα, Υπαρχουν διαφορά στις πιστοποιήσεις αυτές; Δλδ κάποιο πέλλετ με πιστοποιηση ENplus θεωρείτε καλύτερο απο κάποιο άλλο ή και το αντίστροφο;


ετσι οπως το θετεις οχι ...οι διαφορες στις προδιαγραφες των πιστοποιησεων δεν ειναι σημαντικες
αυτο που κανει η πιστοποιηση ειναι να αμς εξασφαλιζει σταθερη ποιοτητα σ ενα προιον ...το καλυτερο απο αποψη καυσης ...το ανακαλυπτουμε εδω μεσα καθημερινα μονοι μας ///η εστω το προσπαθουμε

Να θυμίσω ότι όλες οι πιστοποιήσεις ακολουθούν τις ελάχιστες απαιτήσεις που ορίζει ο νόμος. Η ENplus ξεχωρίζει βαθμίδες, οι άλλες δύο όχι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77322 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Πιστοποιήσεις pellet
το εχει κανεις υποψη του ?




πιστοποιηση din+ 7A129


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.137 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ