Πιστοποιήσεις pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #49422 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Πιστοποιήσεις pellet

DOOM_NX έγραψε:

mastoras έγραψε: Αντιδρώ γιατί και η "κουτσή μαρία" η μάνα μου, η θεία μου, και ο κάθε άσχετος, ακόμα και ο δήθεν σχετικός έχει εμπεδώσει πλέον ότι τα καλύτερα πέλλετ είναι τα "αυστριακά"

Δεν το κατάλαβα αυτό... Υπάρχει κάποιος που να έκαψε RZ Pellets και να το βρήκε χειρότερο από τα πέλλετ που κυκλοφορούν χύμα ή/και χωρίς πιστοποίηση; Υπάρχει κάποιος που του δημιουργεί κλίνκερ το RZ, που η στάχτη του λιώνει στους 1380 βαθμούς, ενώ κάποιο ελληνικό όχι; Υπάρχει κάποιος που αμφισβητεί ότι το RZ είναι κορυφαίο πέλλετ;

Όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια λένε. Αντί να κοιτάξουμε να γίνουμε καλύτεροι και να πάρουμε έστω και την τελευταία και πιο φθηνή πιστοποίηση που υπάρχει, κοιτάμε να βγάλουμε τις πιστοποιήσεις άχρηστες!

Ναι, κανείς δε ζητάει πιστοποιητικά στο τυροπιτάδικο. Από την άλλη είναι και αυτοί που βρίσκουν μυρμήγκια μέσα στις τυρόπιτες, καθώς και αυτοί που τρώνε πρωινό στο σπίτι τους κι όχι ό,τι νάναι απ'την καντίνα στο δρόμο. Μετά συγχωρήσεως, ο άλλος μπορεί να ξύνει τα @@ του και μετά να πιάνει το ψωμάκι να μου βάλει μέσα το λουκάνικο για να φάω εγώ.


Κανείς δεν μίλησε και δεν σύγκρινε ανώνυμα χύμα πέλλετ :angry: , με το RZ που το προσκυνάτε όλοι, μόνο και μόνο επειδή ένα τέστ εκ του προχείρου το έβαλε πρώτο σε μια λίστα. ΘΥΜΑΤΑ !!!! :lol: :lol:

Ναι εγώ έκαψα το πολυδιαφημιζόμενο ΡΖ πέλλετ και το βρήκα μάπα......καίγεται σαν χαρτί. Εγώ καίω σκληρά πέλλετ που διαρκεί η καύση τους, και όχι πιστοποιημένα διαφημιζόμενα γαριδάκια για μωρά παιδιά.

Απο που και ως που ορέ DOOM_NX έγινες ειδικός στις πιστοποιήσεις και στις καύσεις των πέλλετ. :ohmy:
Απο που και ως που η εμπειρία σου για εμπόριο, αγορά, εγκρίσεις προϊόντων, και άλλα συναφή, και άρχισες να βγάζεις γλώσσα ?

Για κάτσε καλά, μην τρελαθούμε τώρα και μας διαβάζει και ο φτωχός ο κόσμος που ψωμί δεν έχει να φάει και βλέπει εσάς που κατεβάζετε τα βρακιά σας σε κάθε τι ακριβό και εισαγόμενο. :angry:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #49424 από Grecu_
Απαντήθηκε από Grecu_ στο θέμα Πιστοποιήσεις pellet
Μαστορα, εχ´ς ξεφυγ´...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #49429 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Πιστοποιήσεις pellet
Χα χα χα όχι θα αφήσω να ακούγονται μπούρδες να αιωρούνται στον αέρα.

Το RZ to καλύτερο :ohmy: , και το πιο τέλειο :ohmy: , και μήπως αμφισβητεί κανείς ότι το RZ είναι κορυφαίο :ohmy:

Από που όλα αυτά ? Από έναν που έχει κάψει 2 τσουβάλια πέλλετ όλο και όλο !!!!

Και όποια δεν έχουν πιστοποίηση είναι για πέταμα, δεν καίγονται, αφήνουν κλινκερ...και ένα κάρο μπούρδες.

:angry:

168 σελίδες και κανένας δεν μίλησε για τα χαρακτηριστικά των πέλλετ που αναγράφονται επάνω στις συσκευασίες.
Ουδεμία συζήτηση επί του θέματος !!! :ohmy:

Μόνο για πιστοποιήσεις και νααααααααααα τα link με του ευρωπαϊκούς και γαλλογερμανοαυστριακούς φορείς που ελέγχουν τις ποιότητες.

Κάπου χάθηκε η μπάλα.....και κανείς δεν τρέχει να την πιάσει.
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #49430 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Πιστοποιήσεις pellet
εδω μαστορα εισαι λαθος
φυσικα ο καθενας μπορει να καταναλωνει οτι θελει
το θεμα μας ομως δεν ειναι αυτο ...
μπορω να εχω ενα προιον ασχετα απο πιστοποιηση με καλη σταθερη ποιοτητα και αναλογη τιμη ?
αν ειναι κι Ελληνικο ακομα καλυτερα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #49435 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Πιστοποιήσεις pellet
"Παπουτσι απ τον τοπο σου κι ας ειναι μπαλωμενο" ελεγε καποτε ο σοφος λαος μας! ;)

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #49438 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Πιστοποιήσεις pellet

dimlyk έγραψε: εδω μαστορα εισαι λαθος
φυσικα ο καθενας μπορει να καταναλωνει οτι θελει

Σε ποιο ακριβώς θέμα κάνω λάθος ? .....

Φυσικά ο καθένας μπορεί να ξοδεύει και να καταναλώνει ότι θέλει. Είπα εγώ το αντίθετο. :huh:

Παραπάνω δεν έγραψα, ότι όποιος πληρώνει μπορεί να έχει ότι γουστάρει η ψυχούλα του.... ;)
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.125 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ