Πρόβλημα με προμηθευτή

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #36950 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Πρόβλημα με προμηθευτή

jnet έγραψε:

michalisgr έγραψε: που είναι τα παραστατικά;;; ούτε πρόλαβα να δω την απάντηση..


Υπήρξε απάντηση και μια χαρά ήταν τα παραστατικά και την είδαμε αρκετοί.

giogud για να μην υπάρχει θέμα πάλι στείλε τα σε παρακαλώ με email.

Μιχάλη διάβασε αυτό που έγραψα παραπάνω για το πως λύνονται τέτοια θέματα καταρχήν.


Το χαρτί του Μιχάλη ήταν στο κάπου πεσμένο στο αυτοκίνητό μου για να του το πάω κάποια στιγμή. Του το έστειλα με mail πριν από λίγο. Θα του το πάω κάποια στιγμή.....
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by giogud.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37033 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Πρόβλημα με προμηθευτή
Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις θεωρήσαμε το θέμα λήξαν και γιαυτό προχωρήσαμε στην διαγραφή του. Παρόλα αυτά το επαναφέρουμε και το αφήνουμε πάλι ανοικτό ακριβώς για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37111 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Πρόβλημα με προμηθευτή
Εγώ το διέγραψα κι από το πρωί προσπαθώ να καταλάβω τι μπορεί να είναι αιτία παρεξήγησης, εκτός αν δεν καταλαβαίνω πια τα αυτονόητα.
Αν και νομίζω πως καταλαβαίνω πολύ καλά.
Πάρα πολύ καλά...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37322 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Πρόβλημα με προμηθευτή
Αιτία παρεξήγησης μπορεί να είναι κάλλιστα το γεγονός ότι το θέμα κατέβηκε 2 φορές μην επιτρέποντας κάποιον να το παρακολούθησή.Και να δει ποιος έχει δίκιο και ποιος όχι.φόρουμ ενημέρωσης και ανταλλαγής απόψεων ,και όχι μόνο, δεν είναι το energ; Και μιας και εγώ μάλλον προκάλεσε αυτό το σχόλιο kerberos,να πω και την επαγγελματική μου ιδιότητα. Φωτογράφος είμαι.

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37323 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Πρόβλημα με προμηθευτή

theoilia έγραψε: Αιτία παρεξήγησης μπορεί να είναι κάλλιστα το γεγονός ότι το θέμα κατέβηκε 2 φορές μην επιτρέποντας κάποιον να το παρακολούθησή.Και να δει ποιος έχει δίκιο και ποιος όχι.φόρουμ ενημέρωσης και ανταλλαγής απόψεων ,και όχι μόνο, δεν είναι το energ; Και μιας και εγώ μάλλον προκάλεσε αυτό το σχόλιο kerberos,να πω και την επαγγελματική μου ιδιότητα. Φωτογράφος είμαι.


Προς αποφυγη επιπλεον παρεξηγησεων ο kerberos δεν πρεπει να εννοουσε εσένα Θοδωρή.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37337 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Πρόβλημα με προμηθευτή
Ειναι σίγουρο οτι δεν εννουσε εσενα Theoilia. Για αλλου χτυπαν οι καμπανες... :whistle:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ